Arizona – Dallas 3:2 (kon.) | Tampa – Pittsburgh 5:4 (kon.) | Washington – Florida 4:5 (po pr.)
Montreal – Toronto 3:4 (po pr.) | Edmonton – San Jose 2:5 (kon.) | Vegas – Columbus 3:4 (kon.)
Vancouver – Calgary 4:3 (1:0 po s.n.) | Nashville – St. Louis 4:5 (po pr.) | New Jersey – Carolina 3:2 (kon.)
NY Islanders – Minnesota 2:1 (kon.) | Chicago – Detroit 5:2 (kon.) | Boston – Colorado 2:1 (po pr.)
Buffalo – Winnipeg 1:3 (kon.)
New York Islanders
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Minnesota Wild
Neděle 10.02.2019, 21:00 • Barclays Center, New York • NHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (23:37:15)

Československá stopa v utkání

V dnešním duelu nenastoupil nikdo z českých a slovenských hokejistů.

1. Anthony Beauvillier (NYI) 1+0
    2. Valtteri Filppula (NYI) 0+2
    3.Devon Toews (NYI) 1+0

Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 13 825 diváků!

Střely na branku: 34 – 27

Je konec! Domácí Islanders si nakonec pohlídali své vedení a poráží Minnesotu Wild 2:1! Ve třetí třetině byli domácí hráči nadále aktivnější a nepustili Minnesotu do šancí! Naopak Devan Dubnyk se musel činit a předvedl dalších devět zákroků. V závěru se Minnesota vůbec nedostala do tlaku, jelikož Jonas Brodin vyrobil faul a domácí sehráli přesilovou hru. New York Islanders se tak vracejí na druhou pozici Východní konference. Naopak Minnesota je na západě až osmá.

59:22
    Brodin se rychle vrátil do obranného pásma a na poslední chvíli vybojoval kotouč před rozjetým Nickem Leddym. Šance Minnesoty stále žijí.

59:02
    Devan Dubnyk už je na střídačce a hosté zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!

58:26
    Eric Staal se dostal s kotoučem do útočného pásma, přenechal jej zadovkou pro svého spoluhráče, nicméně jeho zakončení vykopl Dubnyk betonem.

58:10

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:46
    Devan Dubnyk musel znovu zasahovat. Anders Lee střílel doslova v pádu, ale hostující brankář jeho pokus ukryl do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.

57:30
    Domácí se stále drží v útočném pásmu. Islanders to pár minut před koncem dnešního souboje stačí. Minnesotě už moc času zbývat nebude.

56:30
    Nick Leddy zakončil příklepem od modré čáry. Jeho dělovka se od zadního mantinelu odrazila zpátky před branku, ale nikdo v modrém puk do sítě nedoklepl.

56:10
    Islanders si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za hůl v obličeji Leddyho dostává Jonas Brodin.

55:38
    Anders Lee projel s pukem na hokejce do útočného pásma, přehodil si kotouč na bekhend, jenže jeho pokus prolétl vysoko nad břevnem hostující klece.

55:12
    Dubnyk znovu vyjel ven z branky, aby svým spoluhráčům pomohl s rozehrávkou. Minnesotě už moc času na vyrovnání nezbývá.

54:36
    Casey Cizikas se dostal ke kotouči v útočném pásmu. Domácí útočník poslal kotouč na branku Minnesoty, ale jeho pokus prolétl kolem zadní tyče.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 15. Beauvillier (Filppula, Komarov), 23. D. Toews (Pulock, Filppula) – 21. Mikael Granlund (Zucker, E. Staal)

New York Islanders: Greiss (Lehner) – Boychuk, Leddy, Pulock, Pelech, Mayfield, D. Toews – Eberle, B. Nelson, Lee – Jo. Bailey, Barzal, Dal Colle – Komarov, Filppula, Beauvillier – Kühnhackl, Cizikas, M. Martin.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Spurgeon, Suter, Bitetto, Brodin, Pateryn, Seeler – Coyle, Mikael Granlund, Parise – Zucker, E. Staal, Greenway – Kunin, J. Eriksson Ek, M. Foligno – Fehr, V. Rask, Rau.

Rozhodčí: Chmielewski, Kozari – Cherrey, Racicot

Diváci: 13 825