W. Brémy – Augsburg 4:0 (kon.) | Düsseldorf – Stuttgart 3:0 (kon.)
Werder Brémy
4:0 (3:0)
FC Augsburg
Neděle 10.02.2019, 15:30 • Weserstadion, Bremen • Německá Bundesliga • 21. kolo

Brémy poráží Augsburg poměrem 4:0. V prvním poločase byly hodně efektivní. Rašica se nejprve dvakrát prosadil a poté se zranil. Zřejmě se jedná o svalové zranění. Rašica ani nebyl ošetřovaný během hry. Avšak Möhwald, který jej nahradil, jej také skvěle zastoupil. Ve druhém poločase dělal hostům velké problémy. Vybojoval několik faulů na vlastní osobu. A nakonec se ujalo jeho zakončení křížem z vápna. Jiří Pavlenka pak v závěru udržel v poklidu čisté konto a Brémy tak mají tři body v kapse. (17:33:46)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 5:12.

90

90
    Sargent utekl po levé straně, ale následně přes obránce nahrál na střed, kde jeho spoluhráči uklidnili hru.

90
    Hosté si vyměňovali balón na domácí polovině, přidal se také Stafylidis na levé straně, ale neměl jak projít přes beka.

89
    Domácí odevzdali míč Kobelovi po pravé straně.

88
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Daniel Baier, přichází Jozo Stanić.

88
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Max Kruse, přichází Josh Sargent.

87
    Gebre Selassie se na pravé straně zapojil do rychlé souhry, ale nakonec nedosáhl na balón již na polovině hostů.

86
    Od Pavlenky začíná domácí postupný útok.

85
    Morávek byl faulovaný ! Gebre Selassie jej zasáhl kopačkou do nohy na pravé straně a hned se svému krajanovi omlouval.

85
    Domácí chtěli rozhýbat hostující obranu na polovině hřiště, následně zřejmě Möhwald byl pokrytý na pravé straně.
    83. Kevin MÖHWALD - 4:0

83
    Werder právě vstřelil branku!
    KEVIN MÖHWALD si zasloužil branku za výkon ve druhém poločase! Balón propadl zleva pod sebe a střídající hráč jej napálil křížem zprava přes Baiera k druhé tyči, Kobel ještě natahoval pravou ruku, ale na míč už nedosáhl. 4:0.

82
    Centr Augustinssona poslal Jensen hlavou na roh z pravé strany.

81
    Möhwald ležel na zemi na pravé straně, mohl za to střet s Morávkem. Sudí nezasahoval do hry až nakonec přerušil výhodu a povolil domácím standardku.

80
    Augustinsson zakročil z levé strany a domácí se rychle přesunuli na hostující polovinu, nakonec si seběhl Kruse před Morávka a přihrál pod sebe u vápna soupeře.

80
    Spíše hosté mají míč více na svých kopačkách v posledních zhruba patnácti minutách, domácí už nejsou směrem dopředu tak aktivní.

79
    Gebre Selassie absolvoval hlavu na zadní tyči při centru z pravé strany a díky němu tak protihráč nezakončil na Pavlenku.

Vít Muzikář

Branky: 5. Rašica (Klaassen), 27. J. Eggestein, 28. Rašica (Klaassen), 83. Möhwald

Karty:   55. Baier (AUG)

Werder Brémy: Pavlenka – Gebre Selassie, Langkamp, N. Moisander, Augustinsson – M. Eggestein, Bargfrede, Klaassen – J. Eggestein (77. C. Pizarro), M. Kruse (C) (88. Sargent), Rašica (36. Möhwald).
    Náhradníci: Kapino – C. Pizarro, Möhwald, Veljković, Şahin, Sargent, Friedl.

FC Augsburg: Kobel – Schmid, R. Khedira, Oxford, Stafylidis – Či Tong-won, Morávek, Baier (C) (88. Stanić), Max (53. Jensen) – Gregoritsch – Finnbogason (68. Hahn).
    Náhradníci: Giefer – Stanić, Callsen-Bracker, Córdova, Richter, Jensen, Hahn.

Rozhodčí: Gräfe – Kleve, Sinn