Rusko
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Česko
Neděle 10.02.2019, 16:30 • Mikkeli • Turnaj čtyř (U16)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

00:01

00:25
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Rusové se brzy ujímají vedení! Autorem branky je ILJA IVANCOV. Asistence: Matvej Petrov.
    Ilja IVANCOV - 1:0

01:58
    Vyloučení v týmu Česko (Machů – 2 min., držení).

04:27
    Vyloučení v týmu Česko (Herčík – 2 min., naražení zezadu + 10 min. osobní trest, naražení zezadu). Trest odpyká Frömel.

08:23
    Vyloučení v týmu Rusko (Grišin – 2 min., hrubost).

11:25
    Vyloučení v týmu Rusko (Afanasev – 2 min., držení).
    Vyloučení v týmu Rusko (Kulakov – 2 min., držení).

13:40
    Česko právě vstřelilo branku!
    Češi po polovině první třetiny vyrovnávají stav zápasu a zásluhu na tom má JAKUB ŠEDIVÝ. Bez asistence.
    13:40 Jakub ŠEDIVÝ - 1:1

15:10
    Suchánek nešťastně vyhodil puk a dvou minutový trest jde za něj odpykat Lukáš Pajer.

18:37
    Krupička Jan hákoval ujíždějícího soupeře a je nařízeno trestné střílení!

18:37
    A skvěle Suchánek, který vychytal nájezd Lazutina!

20:00

První třetina přinesla rychlou branku Rusů. Následně se hodně vylučovalo, dokonce Herčík dostal desetiminutový osobní trest za vražení zezadu. Češi pak dokázali vyrovnat, ale před koncem první třetiny mohli opět inkasovat, ale Lazutin neproměnil trestné střílení!

20:01

21:55
    Autorem branky je PROCHOR POLTAPOV. Bez asistence.
    21:55 Prochor POLTAPOV - 2:1

25:52
    Češi rázem vyrovnávají a zásluhu na tom má MICHAL RAMIK. Asistence: Stanislav Svozil a Jan Krupička.
    25:52 Michal RAMIK - 2:2

26:47
    Vyloučení v týmu Rusko (Syčev – 2 min., sekání).

27:52
    Vyloučení v týmu Rusko (Kanajev – 2 min., hákování). Trest odpyká Chibrikov.

33:26
    Vyloučení v týmu Rusko (Kulakov – 2 min., sekání).

40:00

Druhá třetina byla taktéž vyrovnaná, alespoň co se skóre týká. Rusové se brzy opět ujali vedení, ale Češi dokázali vyrovnat. Uvidíme, co nám přinese závěrečná perioda.

40:01

41:26
    Vyloučení v týmu Rusko (Čibrikov – 2 min., vysoká hůl).

45:58
    Vyloučení v týmu Česko (Soukup – 2 min., hákování).

52:35
    Autorem branky je EVGENIJ GORFINIAK. Asistence: Vladimir Syčev a Aleksej Prokopenko.
    52:35 GORFINIAK - 3:2

57:28
    Vyloučení v týmu Česko (Půček – 2 min., krosček).

58:59
    Vyloučení v týmu Rusko (Čibrikov – 2 min., sekání).

58:59
    Vyloučení v týmu Česko (Šedivý – 2 min., krosček).

58:59
    Oddechový čas Čechů, dokáží vyrovnat?

59:22
    Vyloučení v týmu Rusko (Gajdamak – 2 min., sekání).

Češi nakonec nedokázali v závěru dát potřebnou třetí branku, nepomohla jim k tomu ani závěrečná power play. Rusové byli o něco lepším celkem v závěrečné části a vítězí! (18:40:23)

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 1. Ivancov (Petrov), 22. Poltapov, 53. Gorfiniak (Syčev, Prokopenko) – 14. Šedivý, 26. Ramik (Svozil, Krupička)

Rusko: Kanajev (Naumov) – Figurin (C), Korobkin, Grišin, Kulakov, Krochalev, Afanasev, Averočkin, Kozyrev – Karapetian, Ivancov, Petrov – Čibrikov, Lazutin, Poltapov – Jurov, Gajdamak, Švečkov – Gorfiniak, Prokopenko, Syčev.
    Česko: Suchánek (Klika) – Čubo, Ticháček, Jiříček, Svozil (C), Machů, Moravec, Brada, Šedivý – Krupička, Szturc, Menšík – Pajer, Altrichter, Ramik – Frömel, Herčík, Budina – Půček, Soukup, Remeš.

Rozhodčí: Silvennoinen – Inkinen, Suurnäkki