Sprint mužů, 10 km, Canmore | (zruš.) | | | Sprint žen, 7,5 km, Canmore | (zruš.) |
Sjezd žen, Åre | Vítěz: I. Štuhecová (SLO) (kon.) |
Ženy - 1500 metrů | Vítěz: I. Wüstová (NED) (kon.) | | | Ženy - závod s hromadným startem | Vítěz: I. Schoutenová (NED) (kon.) |
Muži HS130, Lahti | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Týmový sprint mužů a žen, Lahti | Vítěz: Ženy - Švédsko, Muži - Švédsko (kon.) |
Skoky HS130, Lahti | Vítěz: M. Seidl (AUT) (kon.) | | | Běh 10 km, Lahti | Vítěz: J. Graabak (NOR) (kon.) |
konec
SP - skoky HS130, Lahti
Vítěz: M. Seidl (AUT)
Komentáře nejsou k dispozici.
Pořadí pro běžeckou část
1. Mario Seidl (AUT)
2. Akito Watabe (JPN) +0:43
3. Espen Bjørnstad (NOR) +0:58
4. Hideaki Nagai (JPN) +1:06
5. Jörgen Graabak (NOR) +1:14
6. Szczepan Kupczak (POL) +1:18
7. Go Jamamoto (JPN) +1:22
8. Wilhelm Denifl (AUT) +1:36
9. Jošito Watabe (JPN) +1:37
10. Johannes Lamparter (AUT) +1:45
11. Bernhard Gruber (AUT) +2:02
12. Leevi Mutru (FIN) +2:09
13. Julian Schmid (GER) +2:10
14. Espen Andersen (NOR) +2:12
15. Magnus Krog (NOR) +2:14
16. Francois Braud (FRA) +2:20
17. Laurent Muhlethaler (FRA) +2:24
18. Ilkka Herola (FIN) +2:26
19. Eero Hirvonen (FIN) +2:28
20. Tim Hug (SUI) +2:31
21. Aguri Šimizu (JPN) +2:37
22. Thomas Jöbstl (AUT) +2:39
23. Atte Kettunen (FIN) +2:43
24. Kristjan Ilves (EST) +2:45
25. Aaron Kostner (ITA) +2:46
26. Antoine Gerard (FRA) +2:52
26. Maximilian Pfordte (GER) +2:52
28. Maxime Laheurte (FRA) +2:59
29. Samuel Costa (ITA) +3:05
29. Otto Niittykoski (FIN) +3:05
Startovní listina
1. Waltteri Karhumaa (FIN)
2. Wille Karhumaa (FIN)
3. Atte Kettunen (FIN)
4. Otto Niittykoski (FIN)
5. Maximilian Pfordte (GER)
6. Pawel Twardosz (POL)
7. Martin Hahn (GER)
8. Če-un Pak (KOR)
9. Wendelin Thannheimer (GER)
10. Aaron Kostner (ITA)
11. David Mach (GER)
12. Raffaele Buzzi (ITA)
13. Laurent Muhlethaler (FRA)
14. Kristjan Ilves (EST)
15. Thomas Jöbstl (AUT)
16. Julian Schmid (GER)
17. Tim Hug (SUI)
18. Aguri Šimizu (JPN)
19. Adam Cieslar (POL)
20. Pawel Slowiok (POL)
21. Leif Torbjorn Näsvold (NOR)
22. Leevi Mutru (FIN)
23. Maxime Laheurte (FRA)
24. Arttu Mäkiaho (FIN)
25. Johannes Lamparter (AUT)
26. Szczepan Kupczak (POL)
27. Hideaki Nagai (JPN)
28. Francois Braud (FRA)
29. Samuel Costa (ITA)
30. Antoine Gerard (FRA)
31. Bernhard Gruber (AUT)
32. Eero Hirvonen (FIN)
33. Alessandro Pittin (ITA)
34. Einar Luraas Oftebro (NOR)
35. Jošito Watabe (JPN)
36. Go Jamamoto (JPN)
37. Wilhelm Denifl (AUT)
38. Espen Andersen (NOR)
39. Magnus Krog (NOR)
40. Ilkka Herola (FIN)
41. Espen Bjørnstad (NOR)
42. Jörgen Graabak (NOR)
43. Mario Seidl (AUT)
44. Akito Watabe (JPN)
1. Mario Seidl (AUT)
2. Akito Watabe (JPN) +0:43
3. Espen Bjørnstad (NOR) +0:58
4. Hideaki Nagai (JPN) +1:06
5. Jörgen Graabak (NOR) +1:14
6. Szczepan Kupczak (POL) +1:18
7. Go Jamamoto (JPN) +1:22
8. Wilhelm Denifl (AUT) +1:36
9. Jošito Watabe (JPN) +1:37
10. Johannes Lamparter (AUT) +1:45
11. Bernhard Gruber (AUT) +2:02
12. Leevi Mutru (FIN) +2:09
13. Julian Schmid (GER) +2:10
14. Espen Andersen (NOR) +2:12
15. Magnus Krog (NOR) +2:14
16. Francois Braud (FRA) +2:20
17. Laurent Muhlethaler (FRA) +2:24
18. Ilkka Herola (FIN) +2:26
19. Eero Hirvonen (FIN) +2:28
20. Tim Hug (SUI) +2:31
21. Aguri Šimizu (JPN) +2:37
22. Thomas Jöbstl (AUT) +2:39
23. Atte Kettunen (FIN) +2:43
24. Kristjan Ilves (EST) +2:45
25. Aaron Kostner (ITA) +2:46
26. Antoine Gerard (FRA) +2:52
26. Maximilian Pfordte (GER) +2:52
28. Maxime Laheurte (FRA) +2:59
29. Samuel Costa (ITA) +3:05
29. Otto Niittykoski (FIN) +3:05
Startovní listina
1. Waltteri Karhumaa (FIN)
2. Wille Karhumaa (FIN)
3. Atte Kettunen (FIN)
4. Otto Niittykoski (FIN)
5. Maximilian Pfordte (GER)
6. Pawel Twardosz (POL)
7. Martin Hahn (GER)
8. Če-un Pak (KOR)
9. Wendelin Thannheimer (GER)
10. Aaron Kostner (ITA)
11. David Mach (GER)
12. Raffaele Buzzi (ITA)
13. Laurent Muhlethaler (FRA)
14. Kristjan Ilves (EST)
15. Thomas Jöbstl (AUT)
16. Julian Schmid (GER)
17. Tim Hug (SUI)
18. Aguri Šimizu (JPN)
19. Adam Cieslar (POL)
20. Pawel Slowiok (POL)
21. Leif Torbjorn Näsvold (NOR)
22. Leevi Mutru (FIN)
23. Maxime Laheurte (FRA)
24. Arttu Mäkiaho (FIN)
25. Johannes Lamparter (AUT)
26. Szczepan Kupczak (POL)
27. Hideaki Nagai (JPN)
28. Francois Braud (FRA)
29. Samuel Costa (ITA)
30. Antoine Gerard (FRA)
31. Bernhard Gruber (AUT)
32. Eero Hirvonen (FIN)
33. Alessandro Pittin (ITA)
34. Einar Luraas Oftebro (NOR)
35. Jošito Watabe (JPN)
36. Go Jamamoto (JPN)
37. Wilhelm Denifl (AUT)
38. Espen Andersen (NOR)
39. Magnus Krog (NOR)
40. Ilkka Herola (FIN)
41. Espen Bjørnstad (NOR)
42. Jörgen Graabak (NOR)
43. Mario Seidl (AUT)
44. Akito Watabe (JPN)
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka