Česko – Rusko 2:1 (kon.)
Česko
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Rusko
Pondělí 11.02.2019, 19:30 • Zetra Olympic Hall, Sarajevo • Evropský olympijský festival mládeže (U18)

60:00
    Vyloučení v týmu Rusko (Ivan Didkovskij – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

50:30
    Česko právě vstřelilo branku!
    Paráda! Češi se ve třetí třetině zase zvedli a po ubráněném oslabení se dočkali odměny, podruhé v zápase vedou! Střelu Daniela Maláka tečoval do protipohybu brankáře JAN CIKHART – 2:1. Asistence: Daniel Malák, Michal Simon.

48:13
    Vyloučení v týmu Česko (Tobiáš Handl – 2 min., hrubost).

43:36
    Vyloučení v týmu Rusko (Kirill Vaščilin – 2 min., držení).

40:52
    Vyloučení v týmu Česko (Ivan Ivan – 2 min., podrážení).

29:48
    Rusko právě vstřelilo branku!
    V polovině utkání sborná vyrovnává. Po chybě v české rozehrávce se dostal ke kotouči Alexandr Pašin, jehož práci dokonal před Bednářem nehlídaný IVAN DIDKOVSKIJ – 1:1. Asistence: Alexandr Pašin.

19:20
    Paráda, čeští mladíci se 40 sekund před přestávkou ujímají vedení! Nevyužili sice dlouhou přesilovku pěti proti třem, ale jakmile hrálo Rusko ve čtyřech, už udeřili. Skóre otevírá tvrdou ranou z levé strany vlajkonoš české výpravy TOBIÁŠ HANDL, kterého vyslal dopředu brankář Jan Bednář – 1:0! Asistence: Jan Bednář.

17:40
    Vyloučení v týmu Rusko (Ilja Rychkov – 2 min., sekání).

17:04
    Vyloučení v týmu Rusko (Alexej Jegorov – 2 min., hákování).

10:10
    Vyloučení v týmu Česko (Marek Bláha – 2 min., podrážení).

02:26
    Vyloučení v týmu Česko (Tobiáš Handl – 2 min., hákování).

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 20. Handl (Bednář), 51. Cikhart (Malák, Simon) – 30. Didkovskij (Pašin)

Česko: Bednář (Čajan) – Baláž, Vacík, Hampl, Bláha, Malák, Naar, Perička – Chlubna, Gut (C), Novák (A) – Macháček, Ivan, Matěj – Cikhart, Handl, Mácha – Malý, Simon. Trenér: Karel Beran.
    Rusko: Šarabarin (Nefjodov) – Muchamadullin, Kuzmin, Grušnikov, Kirsanov, Jegorov, Vaščilin – Didkovskij (A), Zlodějev, Pašin – Rychkov, Chusnutdinov (C), Trinějev – Ťutněv, Ponomarjov (A), Kochanin – Burujanov, Christanov, Kosolapov. Trenér: Sergej Golubovič.

Rozhodčí: Ylä-Rotiala – Thomann (oba FIN), Kollár (SVK).