Třebíč – Přerov 2:1 (po pr.) | Benátky n/J – Poruba 2011 2:0 (kon.) | Frýdek-M. – Jihlava 2:3 (po pr.)
Litoměřice – Slavia 4:3 (kon.) | Ústí n/L – Motor ČB 0:1 (kon.) | Havířov – Prostějov 5:2 (kon.)
Kladno – Kadaň 8:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Banes Motor České Budějovice
Středa 13.02.2019, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 55. kolo

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (20:09:29)

Motor se protrápil k nejtěsnější možné výhře! Výhru 1:0 trefil již v první třetině Václav Karabáček! Klobouk dolů před výkonem Slovanu, jenž dnes odehrál velmi dobrý zápas, leč bez bodového zisku a bez vstřelené branky.

59:50
    Slovan v plném počtu.

59:48
    Slovan si vzal oddechový čas.

59:48
    Aleš Stezka (Ústí n/L) podržel puk u své pravé tyče a vhazovat se bude pár vteřin před koncem před domácí brankou.

59:30
    Motor nikam nespěchá a drží puk na svých hokejkách v útočném pásmu.

59:01
    Poslední minuta třetí třetiny. Motor kombinuje v útočné třetině.

58:40
    Slovan však dokázal vyhodit a prostřídal řady.

58:15
    Martin Šťovíček (Ústí n/L) zlomil při vhazování hůl a Slovan je prakticky ve třech.

58:01
    Motor vyhrál buly a do koncovky se dostal Jakub Babka, nicméně z velkého úhlu Stezku nepřekvapil.

57:50
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jakub Březák – 2 min., krosček).

57:34
    Kryštof Ouřada (Ústí n/L) padl ve středním pásmu přes hokejku soupeře, nicméně sudí se rozhodli nevylučovat.

56:46
    Petr Kváča (Motor ČB) podržel na své hrudi střelu Václava Krliše. Vhazovat se bude před brankou Motoru.

56:10
    Na Motoru je cítit strach o výsledek a Slovan se dostává do své útočné třetiny častěji a častěji.

55:29
    Zakázané uvolnění Motoru.

55:02
    Lukáš Endál (Motor ČB) hledal žabičkou Davida Gilberta (Motor ČB), ale Matěj Hes srazil tuto přihrávku.

54:24
    Jakub Doktor (Motor ČB) vypálil z pravé strany, ale v dnešní formě chytající Aleš Stezka v pohodě vyrazil tento projektil pravým betonem.

52:25
    To by byl šok pro Motor! Petr Chlán (Ústí n/L) nabruslil do třetiny, vystřelil přes obránce a svou ránu si ještě dobruslil, nicméně Petr Kváča lapil i dorážku chomutovského hosta v ústeckém dresu!