Magnitogorsk – Viťaz 4:1 (kon.) | Čeljabinsk – Čerepovec 1:2 (1:2 po s.n.) | Jaroslavl – N.Novgorod 2:3 (po pr.)
Kazaň – CSKA Moskva 2:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Jokerit 5:3 (kon.) | Spartak Moskva – Petrohrad 0:2 (kon.)
HC Slovan – Minsk 3:2 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
Středa 13.02.2019, 17:00 • Arena-2000 Lokomotiv, Jaroslav • KHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:21:12)

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Jaroslavl: 33

Nižnij Novgorod: 31.

Československá stopa v utkání

Jakub NAKLÁDAL (JAR) 0+1 3 střely, čas na ledě 20:15

Dnešní utkání končí vítězstvím Torpeda, které lze jednoznačně hodnotit jako překvapivé. Více se přece jenom věřilo v pohodě hrajícímu Lokomotivu, který se ale dnes převážně trápil. Výkon Torpeda nebyl o moc lepší, hrál se spíše lehce podprůměrný hokej. Hosté si bod za větší aktivitu v prodloužení jednoznačně zaslouží.

62:19 Philip HOLM - 2:3

62:19
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Vypadalo to na celkem neškodnou útočnou akci hostů, kdy si to PHILIP HOLM namířil z levé strany před branku a překvapivým bekhendem nad lapačku Konovalova rozhoduje o vítězství svého týmu. Asistence: Damir Žafjarov.

61:17
    Hosté zatím výrazně aktivnější v prodloužení.

60:20
    Hosté v útočném pásmu, Andy Miele drží puk u modré čáry.

60:01

Šedesát minut hry nerozhodlo o vítězi, následuje prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50
    Oba týmy hrají v plném počtu.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, stav stále nerozhodný.

57:50
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Vladimir Galuzin – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Georgij Ivanov – 2 min., hrubost).

57:24
    Barry Brust (N.Novgorod) má puk ve své lapačce a raději přerušuje hru, vypadá to, že zápas směřuje do prodloužení.

57:20

56:56
    Jakub Nakládal (Jaroslavl) promáchl na levé straně, hned poté odešel na střídačku.

56:39
    Až nyní se opět Jaroslavl dokázala dostat do útočného pásma.

55:31
    Střela Jakuba Nakládala byla zablokována a puk poté opustil třetinu Torpeda.

55:20
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Arťom Aljajev – 2 min., držení).

54:17
    Z hlediště se ozývá pískot, diváci by rádi viděli třetí gól v síti Torpeda.

53:04
    Jaroslavl to zkouší hodně individuálními průniky, kombinace se totiž domácím moc nedaří.

52:24
    Puk ve středním pásmu, domácí se snaží dostat do útoku.

50:53

50:27
    Až v tuto chvíli se domácím podařilo dostat puk ze třetiny.

50:05
    Domácí se ještě nedostali z vlastního pásma, při přesilové hře Torpeda.

49:40
    Denis Barancev (N.Novgorod) v dobré pozici, gólmana Lokomotivu ale nepřekonal.

48:53
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Brandon Kozun – 2 min., krosček).

47:47
    Do útoku se ale dostali hosté, Ilja Konovalov musel zasahovat proti střele z levé strany.

47:23
    Nahozený puk domácích dojíždí za brankou Brusta Georgij Ivanov.

46:10
    Torpedo po delší době opět v útočném pásmu, ale hosté se nedostali ke střele.

45:25
    Po vyrovnávacím gólu jsou domácí přece jenom aktivnější.

44:44
    Další prohrané vhazování Torpeda, následuje střela domácích z pravé strany, Barry Brust máchl lapačkou a puk chytá.

44:05
    Barry Brust (N.Novgorod) přerušuje hru, vhazuje se po jeho levici, úspěšnější jsou domácí.
    43:27 Nikolaj AVERIN - 2:2

43:27
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    A máme opět srovnáno! Iljenko obkroužil branku soupeře a vystřelil, jeho pokus ještě Brust vyrazil, ale na dorážku NIKOLAJE AVERINA již byl krátký. Asistence: Arťom Iljenko a Daniil Misjul.

42:20
    Puk míří do třetiny Jaroslavle, hosté se k němu ale nedostali.
    41:28 Andy MIELE - 1:2

41:28
    Dobře sehraná přesilová hra Torpeda, kdy šel puk rychle z hokejek, na pravé straně si sjel před branku ANDY MIELE, který dostal trochu se štěstím přihrávku a střelou z první nasměroval puk pod víko. Asistence: Denis Paršin a Andrew Calof.

40:43
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jakub Nakládal – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:38.

Druhá třetina končí opět nerozhodným výsledkem, nyní však již 1:1, což je také aktuální skóre po čtyřiceti minutách. K vidění je stále spíše bruslení, hokej se kdesi z ledu vytrácí...

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:05
    Domácí v přečíslení tři na dva, ale neuspěli, to byla velká šance domácích.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.
    38:30 Brandon KOZUN - 1:1

38:30
    Lokomotiv využívá přesilovou hru poté, co Jakub Nakládal vypálil z levé strany a těsně před Brustem dokázal tečovat BRANDON KOZUN, který si tak připisuje první gól v tomto zápase. Asistence: Jakub Nakládal a Petri Kontiola.

38:12
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Denis Barancev – 2 min., podrážení).

37:16
    Na druhé straně zkouší pozornost Brusta Pavel Kraskovskij, gólman Torpeda chytá a přerušuje hru.

36:34
    Nikoliv, Ilja Konovalov (Jaroslavl) nemusel zasahovat, puk získávají domácí.

36:10
    Torpedo v útočném pásmu, tak uvidíme, zda donutí Konovalova k zákroku.

35:00
    Posledních pět minut druhé třetiny, vzhledem k tomu, jak se dnes oba týmy prezentují na ledě, se nedá očekávat, že by začalo padat množství gólů, minimálně ne v pomalu končící druhé dvacetiminutovce.

34:38
    Philip Holm (N.Novgorod) zavezl puk do útočného pásma, místo střely posílá puk nepochopitelně do rohu a tam hrají pouze a jenom domácí.

34:05
    Arťom Iljenko (Jaroslavl) se snažil u pravého mantinelu, ale v souboji s obráncem Torpeda není úspěšný.

33:50
    Torpedu stačí dostat puk k útočné modré, pak hosté odchází střídat.

33:20
    Petri Kontiola (Jaroslavl) předvádí efektní otočku u mantinelu, v útočném pásmu, ale zapomněl při tom puk za sebou, hrají hosté.

32:40
    Po přechodu do útočného pásma končí většina akcí obou týmů u mantinelů a v rozích...

32:18
    Oba týmy střídají, hosté se dostávají z pravé strany do útočného pásma.

31:30

31:12

30:00
    Jsme přesně v polovině utkání, které nabídlo zatím jediný gól, jenž padl do domácí branky. Kvalita zápasu je nedobrá, zejména výkon domácích není vůbec optimální.

29:40
    Hraje se ve čtyřech na obou stranách, snad to bude ku prospěchu hře...

29:30
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Andrew Calof – 2 min., držení hole).

29:12
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Petri Kontiola.

28:57
    Kirill Urakov (N.Novgorod) se dostal ke střele z levé strany, vůbec ne špatný pokus!

28:10
    Jaroslavl se po inkasovaném gólu přece jenom více snaží tlačit do zakončení.

27:28

26:54
    Vypadá to, že tato přesilová hra zůstane nevyužita, hosté se nedokáží dostat ani ke střele.

26:40
    Jaroslavl dostává puk ze třetiny, domácí střídají.

25:45
    Torpedo v útočném pásmu, přidají hosté druhý gól?

25:28
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Pavel Kraskovskij – 2 min., držení).
    24:42 Andrew CALOF - 0:1

24:42
    Hosté jdou do vedení poté, co se z levé strany dokázal prosadit ANDREW CALOF, který měl poměrně dost času a prostoru ke střele. Asistence: Andy Miele a Anton Volčenkov.

24:27
    Z hlediště se ozývá pískot, hra domácího Lokomotivu zatím neodpovídá představám fanoušků.

24:04
    Jaroslavl se snaží dostat puk ze třetiny, ten ale na modré čáře zachytil obránce Denis Barancev (N.Novgorod).

23:43
    Vhazování po pravici Konovalova, puk získávají hosté.

22:38
    Torpedo má lepší vstup do druhé třetiny, než domácí.

21:43
    Denis Barancev (N.Novgorod) pálí z levé strany, Ilja Konovalov v pohodě vyráží.

21:32
    Dlouhá rozehrávka hostů končí ztrátou puku.

20:22
    Torpedo s pukem ve třetině Jaroslavle, hosté ale nevystřelili.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:48.

První třetina nabídla pouze průměrný hokej. Lokomotiv byl v úvodu velmi aktivní a bylo se na co dívat, postupně ale tlak domácích zeslábl a nakonec z toho bylo pouze takové bruslení ze strany na stranu, bez šancí.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:15
    Probíhá poslední minuta první třetiny, puk mají hosté, za vlastní brankou.

18:41
    Puk míří ze třetiny Torpeda, který, zdá se, přečká úvodní dvacetiminutovku bez inkasování.

17:55
    Jakub Nakládal (Jaroslavl) se dostal do zakončení, Brust jeho pokus vyráží nad branku.

17:29
    Mezitím se opět po straně hosté dostali do útoku, jenže u toho mantinelu také zůstali.

16:49
    Puk se po útočné akce domácích převalil před brankovištěm, ale vedle branku Torpeda.

16:06
    Andy Miele (N.Novgorod) pomáhá svému týmu s rozehrávkou.

15:29
    Probíhá poslední pětiminutovka, hraje se poměrně dlouho bez přerušení, ovšem také bez nějakých šancí na jedné či druhé straně.

14:39
    Hosté dostávají puk ze třetiny, útočná akce Lokomotivu tak končí neúspěchem.

14:04
    Puk za brankou Torpeda, hosté rozehrávají.

13:28
    Barry Brust (N.Novgorod) se zapojuje za vlastní brankou do rozehrávky.

12:51
    Ne, Lokomotivu se přestala dařit kombinace, na rozdíl od úvodních minut.

12:24
    Denis Barancev (N.Novgorod) vyhazuje puk z vlastní třetiny, hrají však domácí.

11:43
    Maxim Afanasjev (Jaroslavl) nahazuje puk před branku Torpeda, tam se ale nepodařilo nikomu v červeném puk tečovat.

11:10
    V tuto chvíli je to hokej hlavně o bruslení, k vidění je hodně málo pohledných akcí.

10:31
    Arťom Aljajev (N.Novgorod) napřáhl ke střele od modré, z pravé strany ale minul branku Lokomotivu.

10:10
    Prvních deset minut minulostí, vypadá to, že úvodní tlak Lokomotivu opadl, nyní sledujeme vyrovnanou hru.

09:28

09:25
    Přesilová hra Torpeda pomalu končí, hosté se nyní drží v útočném pásmu.

09:00
    Zatím nic moc přesilová hra v podání Torpeda.

08:38
    Jaroslavl dostala puk ze třetiny, domácí bleskově střídají.

08:07
    Andrew Calof (N.Novgorod) pálí z levé strany, jeho pokus je ale zablokován.

07:55
    Torpedo od úvodních vteřin v útočném pásmu.

07:28
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Artur Kajumov – 2 min., vysoká hůl).

07:15
    Torpedo v útočném pásmu, Dmitrij Sjomin dokázal s pukem vyjet zpoza branky, pak ale nepřesně přihrál a hosté o puk přišli.

06:48
    Hra opět přerušena, následuje reklamní přestávka.

06:27
    Nepřesná rozehrávka domácích, je pískáno zakázané uvolnění, hra se stěhuje před Konovalova.

05:55
    Ofsajdem končí akce domácích, Pavel Kudrjavcev byl příliš rychlý při přechodu do útočného pásma.

05:27
    Torpedo pod tlakem i při rozehrávce, hosté často ztrácejí puky.

05:08
    Prvních pět minut zápasu uběhlo velmi rychle, Jaroslavl je zatím stále aktivnější.

04:38
    Nahozený puk dojíždí Michail Varnakov (N.Novgorod), hosté se snaží získat útočné pásmo, což se ale nedaří.

04:02
    Oba týmy střídají, puku se zmocňují hosté, kteří se ale nedostali dál, než k červené čáře.

03:28
    Petri Kontiola (Jaroslavl) dostal přihrávku a z mezikruží vypálil, Brust však jeho střelu vyrazil.

03:02
    Jaroslavl se opět dostává do útočného pásma, hosté jsou znovu pod tlakem.

02:09
    První šance domácích, kdy si Brandon Kozun sjel z levé strany před branku, ale Brusta nepřekonal.

01:58
    Domácím odpískán icing, v samotném úvodu zápasu jsou jasně aktivnější domácí.

00:55
    Puk míří ze třetiny Torpeda, které bleskově střídá, stejně tak i domácí.

00:20
    První útočná akce domácích končí v rohu třetiny Torpeda, hosté následně vyhazují na zakázané uvolnění.

00:01

Oba týmy teprve nyní na ledové ploše Areny 2000, bude následovat ruská hymna, zápas tak začne s mírným zpožděním.

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Isajev) – Nakládal, N. Averin, Kronwall, Kutuzov, Čerepanov, Misjul, Afanasjev – Kozun, Kontiola, Loktionov – J. Averin, Iljenko, Sannikov – Kraskovskij, Kudrjavcev, Korškov – Ivanov, Kajumov, Apalkov – Kovalenko.

Torpedo Nižnij Novgorod: Brust (Tichomirov) – Barancev, Orlov, Nazarevič, Holm, Volčenkov, Aljajev, Rodionyčev – Galuzin, Paršin, Žafjarov – Varnakov, Miele, Calof – D. Sjomin, Urakov, Verjajev – Makarenko, Šenfeld, Smolin – Sabolič.

Rozhodčí: Sergejev, Sojn – Majtak, Nikolajev.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Jakub NAKLÁDAL (JAR)

Alexander SALÁK (JAR)

TORPEDO NIŽNIJ NOVGOROD.
    Torpedo se tabulkou Východní konference propadá čím dál tím níž. Aktuálně mu patří sedmé místo, tedy stále ještě místo, které zajišťuje účast v play off, nicméně náskok na devátý Sibir Novosibirsk se smrskl již na pouhých pět bodů, na desátý Nižněkamsk na bodů osm... Torpedo je v herní i výsledkové krizi, v posledních pěti zápasech vybojovalo jen tři body a to je hodně málo.

LOKOMOTIV JAROSLAV
    Aktuálně třetí nejlepší tým Západní konference vstupuje do tohoto utkání z pozice favorita. Lokomotivu se výsledkově v poslední době daří, z pěti předchozích duelů slavil hned čtyřikrát výhru. Jedinou prohru Lokomotivu připravil právě Nižnij Novgorod, na jehož ledě prohrál klub z Jaroslavle 2:3 po prodloužení. Mimochodem je nutno dodat, že z posledních pěti zápasů odehrál Lokomotiv hned čtyři na ledě soupeřů.

Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části ruské KHL, v němž LOKOMOTIV JAROSLAV přivítá na svém ledě TORPEDO NIŽNIJ NOVGOROD.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 39. Kozun (Nakládal, Kontiola), 44. N. Averin (Iljenko, Misjul) – 25. Calof (Miele, Volčenkov), 42. Miele (Paršin, Calof), 63. Holm (Žafjarov)

Rozhodčí: Sergejev, Sojn – Majtak, Nikolajev