David Servis – Písek 4:2 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 3:6 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 3:4 (po pr.)
Val. Meziříčí – Šumperk 4:3 (kon.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 2:10 (kon.) | Opava – Orlová 2:5 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
4:3 (3:2, 0:1, 1:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 13.02.2019, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 39. kolo

58:49
    Šumperk bez brankáře s šesti hráči v poli!

52:27
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    MICHAL ŽÁK posílá Bobry znovu do vedení! I s velkou dávkou štěstí prostřelil vše, co mu stálo v cestě a rozradostnil domácí publikum počtvrté v zápase. Asistence: Petr Seidler a Petr Dvořák.

51:21
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Gewiese – 2 min., sekání).

50:27
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Drtil – 2 min., vysoká hůl).

49:29
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Seidler – 2 min., hrubost).

47:46
    Kotouč už ležel za překonaným Halodou, ani jeden z přítomných Valachů jej ale nedokázal dorazit za brankáře hostí! Velká škoda pro domácí.

44:21
    Velký závar před brankou Šurého nakonec přece jen nekončí gólem! Draci byli ale velmi blízko prvnímu vedení v zápase.

41:28
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Žák – 2 min., podrážení).

37:29
    Z následné rychlé akce domácích zachránila Halodu tyč jeho svatyně!

35:59
    Draci právě vstřelili branku!
    Z následného vhazování přichází srovnání skóre. DANIEL VACHUTKA naprosto bravurně tečoval střílenou přihrávku Kuťáka a přidává tak již celkově šestý gól zápasu. Asistence: Filip Kuťák.

31:28
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Kuťák – 2 min., napadení).

25:15

19:54
    V signalizované výhodě Draci znovu snižují šest sekund před koncem druhé periody. Podobně jako u třetí branky domácích využil i TOMÁŠ SEDLÁK zmatků v brankovišti soupeře a pohotově jej dostal za záda Šurého. Asistence: Filip Kuťák a Jakub Čuřík.

18:39
    Nedorozumění v obraně Šumperku přináší třetí gól Valachů. MICHAL ŽÁK už dorážel kotouč do prázdné klece z levé strany za bezmocného Halodu. Asistence: Tomáš Brunec.

16:27
    Blesková akce Šumperka přináší korekci ve skóre. DOMINIK POKORNÝ vymáchal Šurého do poslední chvíle a šikovným zasunutím mezi betony brankáře domácích zaznamenává první branku Draků v zápase. Asistence: Vladimír Antonov.

13:58
    První třetina dokonce pro tuto chvíli končí! Kvůli špatnému upevnění brankové konstrukce nyní proběhne patnáctiminutová přestávka a závěrečných šest minut první periody bude dohráno před druhou třetinou.

13:58
    Šumperští už se radoval ze vstřelené branky, hlavní rozhodčí však gól neuznává! Už předtím totiž přerušil hru pro posunutou branku.

13:15
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Daněk – 2 min., nedovolené bránění).

06:39
    Dvojnásobnou početní výhodu Valaši přece jenom využívají. Rána JAKUBA POŘICKÉHO zaplavala až za záda Halody a Boři se po šesti a půl minutách ujímají dvoubrankového náskoku. Asistence: Jakub Jenáček a Tomáš Brunec.

04:58
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Sedlák – 2 min., vysoká hůl).

04:42
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Drtil – 2 min., podrážení).

00:44
    Hned druhá útočná akce domácích ale končí gólem! TOMÁŠ BRUNEC stál ve správný čas na správném místě a šikovnou tečí pozemní střely posílá Bobry do brzkého vedení. Asistence: Josef Daněk.

Daniel Gargulák

Branky a nahrávky: 1. Brunec (Daněk), 7. Pořický (Jenáček, Brunec), 19. Žák (Brunec), 53. Žák (Seidler, Dvořák) – 17. Pokorný (Antonov), 20. Sedlák (Kuťák, Čuřík), 36. Vachutka (Kuťák)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Šurý (Slovák) – Rudl, Báchor, Žák, Kamas, Váňa, Jenáček, Holiš – Vaněk, Dvořák, Seidler – Brunec (C), Daněk (A), Dalajka – Pořický, Martiník (A), Paťava – Kuchařík.
    DRACI PARS ŠUMPERK: O. Haloda (Polívka) – Mojžíš, Urban, Gewiese (C), Drtil, M. Haloda, Řezáč, Sedlák (A) – Gago, Pokorný, Romančík, Hroch, Vachutka, Kuťák, Plášek (A), Králík, Antonov, Čuřík, Vorobjev, Ostřanský.

Rozhodčí: Cabák – Novák, Bartoň.