David Servis – Písek 4:2 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 3:6 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 3:4 (po pr.)
Val. Meziříčí – Šumperk 4:3 (kon.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 2:10 (kon.) | Opava – Orlová 2:5 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
4:3 (3:2, 0:1, 1:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 13.02.2019, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 39. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. (20:14:22)

Třetí třetina znovu nabídla pouze jedinou branku z hole Michala Žáka, díky kterému Bobři zapisují sedmou výhru v řadě, naopak Drakům dlouhá série vítězství končí.

59:45
    Zakázané uvolnění Valachů i k velké nelibosti publika přesouvá hru znovu před Šurého.

59:30
    Kotouč se ocitá mezi střídačkami, vhazování ve středním pásmu.

59:01
    Šurý přerušuje hru, vhazování proběhne po jeho levé ruce.

58:49
    Šumperk bez brankáře s šesti hráči v poli!

58:05
    Brankář Šurý drží puk ve své moci, čímž přerušuje hru. Obě mužstva střídají.

57:22
    Další taktické vyhození z hole Dalajky. Domácí i hosté střídají.

56:35
    Až nyní se Draci protlačili do útočného pásma, Bobři ale ihned znovu vyhazují.

55:40
    Problémy s rozehrávkou Šumperku ukrajují pomalu další minutu ze závěru třetí třetiny, který hostům zbývá alespoň na srovnání skóre.

54:49
    Tlak Draků se začíná stupňovat. Obránci Valachů i brankář Šurý mají co dělat, aby zamezili dalšímu vyrovnání soupeře.

54:05
    Bobři ihned po vstřeleném gólu zvolili obrannou taktiku a většinu puků víceméně vyhazují pryč od Šurého.

53:21
    Šumperk v plném počtu.

52:27
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    MICHAL ŽÁK posílá Bobry znovu do vedení! I s velkou dávkou štěstí prostřelil vše, co mu stálo v cestě a rozradostnil domácí publikum počtvrté v zápase. Asistence: Petr Seidler a Petr Dvořák.

52:02
    Valaši dobře drží útočné pásmo, na Halodu však prozatím letěla jediná střela přímo doprostřed branky.

51:29
    Valašské Meziříčí v plném počtu.

51:21
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Gewiese – 2 min., sekání).

50:58
    Vaněk sám zavezl kotouč do útočného pásma a díky jeho šikovnosti jej Bobři před Halodou také drží.

Daniel Gargulák

Branky a nahrávky: 1. Brunec (Daněk), 7. Pořický (Jenáček, Brunec), 19. Žák (Brunec), 53. Žák (Seidler, Dvořák) – 17. Pokorný (Antonov), 20. Sedlák (Kuťák, Čuřík), 36. Vachutka (Kuťák)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Šurý (Slovák) – Rudl, Báchor, Žák, Kamas, Váňa, Jenáček, Holiš – Vaněk, Dvořák, Seidler – Brunec (C), Daněk (A), Dalajka – Pořický, Martiník (A), Paťava – Kuchařík.
    DRACI PARS ŠUMPERK: O. Haloda (Polívka) – Mojžíš, Urban, Gewiese (C), Drtil, M. Haloda, Řezáč, Sedlák (A) – Gago, Pokorný, Romančík, Hroch, Vachutka, Kuťák, Plášek (A), Králík, Antonov, Čuřík, Vorobjev, Ostřanský.

Rozhodčí: Cabák – Novák, Bartoň.