Lipt. Mikuláš – Miskolc 0:2 (kon.) | Poprad – Zvolen 3:2 (kon.) | Banská Bystrica – Košice 5:1 (kon.)
Trenčín – Žilina 3:2 (po pr.) | Nové Zámky – Detva 3:2 (po pr.) | MAC Budapešť – Nitra 4:7 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
Středa 13.02.2019, 17:00 • ZS Liptovský Mikuláš • Tipos Extraliga (SR) • 50. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Dobrý den. Mé jméno je Jan Kupec a dnes vás budu provázet zápasem mezi Liptovským Mikulášem a DVTK. Pro začátek se podíváme na formu obou týmů.

Liptovský Mikuláš si neprochází nejlepším obdobím. Z posledních deseti zápasů si odnesl pouze tři výhry. Aktuálně se nachází na jedenáctém místě tabulky s 52 body.

Maďarský tým DVTK je úplný opak. V posledních deseti zápasech slavili výhru hned sedmkrát. Celkově mají 81 bodů a nachází se na sedmém místě. Jsou tedy mírnými favority na výhru.

Hráči jsou již nastoupení na ledě. Za chvíli zápas začne.

00:01

00:01
    Začíná zápas padesátého kola slovenské Tipsport ligy.

01:00
    Hosté si zatím drží puk na hokejkách.

01:40
    Bude se vhazovat v obranném pásmu DVTK.

02:20
    Domácí získávají útočné pásmo a daří se jim ho udržet.

03:35
    Domácí vyslali střelu na Adorjana. Brankář byl ale včas na správném místě a střelu zneškodnil.

04:30
    Puk si posílají po hokejkách hráči Liptovského Mikuláše.

04:53
    Ofsajd! Domácí neudrželi útočné pásmo a vhazovat se tedy bude ve středním pásmu.

05:40
    Vyloučení v týmu DVTK Jegesmedvék (Lada – 2+2 min, vysoká hůl).

06:49
    DVTK zatím bez problémů brání.

07:25
    Varga se pokusil o střelu, ale sjel mu puk z hokejky.

08:36
    V úvodních třech minutách přesilovky si domácí nevypracovali žádnou velkou šanci.

09:45

09:52
    Domácí nevyužili přesilovou hru kvůli poctivému bránění hostů.

11:08
    Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Žiak – 2 min., hákování).

11:40
    První střela na bránu od hostů. Kislitsyn si s ní ale hravě poradil.

12:45
    Robert Varga se dostal do úniku a jel sám na brankáře hostů. Adorjan ale potvrdil proč je v této sezóně jeden z nejlepších brankářů a střelu zlikvidoval.

14:05
    Do konce třetí třetiny zbývá pouze 6 minut a my jsme zatím viděli pouze jednu vážnější šanci.

15:18
    Domácí znovu zkusili střelu na bránu, ale skončila pouze v lapačce Adorjana.

16:23
    DVTK vyhodil puk z obranného pásma a Liptovský Mikuláš tak musí útok založit znovu.

18:06
    V zápase dominují především domácí.

19:05
    Puk teď jezdí ze strany na stranu. Ani jeden z týmů si ho neužije moc dlouho.

20:00

Další třetina začne přibližně v 17:50

V zápase zatím není jasný favorit. Liptovský Mikuláš držel puk o trochu více než hosté. Taky si vypracoval jedninou velkou šanci v zápase. Stav ale zůstává vyrovnaný.

20:01

20:50
    Hned z kraje třetiny jsme tu měli střelu od hráče Liptovského Mikuláše na Adrorjana. Ten ale bravurně zasáhl.

21:40
    Puk se udržuje v obranném pásmu hostů.

22:52
    Miskolc právě vstřelil branku!
    Loiseau si navedl puk před branku a tam přesně přihrál na hokejku MAGOSIHO. Asistence: Loiseau.

23:25
    Mikuláš se mohl postarat o rychlou odpověď. Hráč se ocitl sám před bránou ale puk netrefil.

24:30
    Puk teď kontrolují hosté.

25:18
    Domácí zakládají protiútok.

25:35
    Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Vybíral – 2 min., vysoká hůl).

26:31
    DVTK se zatím nedokázal ustálit v útočném pásmu a vypadá to, že tahle přesilovka zůstane nevyužita.

27:33

28:37
    Hosté vyslali střelu z úhlu. Její trajektorie se ale minula s bránou.

30:00
    DVTK jejich vstřelený gól povzbudil a jasně teď přehrávají soupeře.

31:05
    Domácí se trochu vzchopili a momentálně se nachází v útočném pásmu.

32:25
    Huna se teď šikovně vymanil z napadání hostů.

33:04
    Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Lištiak – 10 min. osobní trest, hrubost).

33:50
    Zatím sledujeme poměrně férový zápas. Lištiak je teprve čtvrtý vyloučený hráč.

34:30
    Hostující DVTK si posílal puk po hokejkách, ale ke střele se nedostal.

35:41
    Vyloučení v týmu DVTK Jegesmedvék (Goz – 2 min., držení).

36:15
    Liptovský Mikuláš je v útočném pásmu ale zatím nevystřelil.

37:05
    Hosté zvládli tu nejtěžší část přesilovky, kdy je Mikuláš dusil v obranném pásmu.

38:00
    Uhrík se pokusil o střelu z otočky. Skončila ale na betonu Adorjana.

38:55
    Bude se vhazovat v obranném pásmu domácích.

39:30
    Vyloučení v týmu MHk 32 Liptovský Mikuláš (Huna – 2 min., hrubost).

40:00

Ve druhé třetině jsme se dočkali pouze jednoho zajímavého momentu. A to gólu od hostujících DVTK.

Další třetina začne přibližně v 18:45

40:01

40:30
    Hosté pokračují ve svojí přesilovce kterou získali ve druhé třetině.

41:35

42:05
    Puk se pohybuje v obranném pásmu hostů.

43:00
    Hra se ustálila, a puk se nyní pohybuje na hokejkách hostů.

43:57
    PANCE se dostal k odraženému puku, a puk uklidil k horní tyči.

45:25
    Hosté jsou opět víc aktivní než domácí.

46:40
    Lada vyslal střelu zápěstím, která jen těsně minula branku.

Liptovský Mikuláš je v tomhle zápase horším týmem a jestli se nezlepší, o výhře DVTK je asi rozhodnuto.

49:00
    Hosté se vrhli do přečíslení 3 na 2. Z šance ale nakonec nic nevzniklo.

49:50
    Hosté jsou momentálně velice aktivní v útočném pásmu.

51:00
    Velmi nepříjemný odraz puku od mantinelu málem přivodil třetí gól.

51:30
    Vyloučení v týmu DVTK Jegesmedvék (Magosi – 2 min., podrážení).

52:35
    Mikuláši se nedaří probojovat se až do útočného pásma.

53:30

54:39
    Bude se vhazovat v útočném pásmu hostů.

55:30
    Hosté poctivě brání a Mikuláš se nemůže dostat do útočného pásma.

56:30
    Malou šanci domácích zlikvidoval Adorjan.

57:25
    Vypadá to jako by druhý gól srazil Mikuláš na kolena.

58:45
    Domácí svírají DVTK v obranném pásmu.

59:53
    Oddechový čas pro domácí.

Třetí třetinu suverénně ovládli hráči DVTK. Domácí se nezmohli v podstatě na nic. Přesto oba týmy zůstávají na stejných pozicích v tabulce.

Děkuji za pozornost. A bude se na vás těšit u dalšího zápasu Tipsport ligy. (19:24:13)