Pittsburgh – Edmonton 3:1 (kon.) | Anaheim – Vancouver 1:0 (kon.)
Pittsburgh Penguins
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Edmonton Oilers
Čtvrtek 14.02.2019, 02:12 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • NHL

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeij Vám příjemný zbytek čtvrtečního dne a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou. (04:49:29)

Dnešní utkání sleduje 18.570 diváků.

Máme tu konec dnešního utkání, domácí v něm vítězí zaslouženě 3:1. Třetí třetina nám přinesla jedinou branku a to minu před koncem do prázdné branky. Za domácí se dnes prosadili RUST, BLUEGER a MCCANN. Za hosty dal jedinou branku DRAISAITL.
    Po první třetině se zdálo, že Olejáři v dnešním utkání zvítězí, ale od druhé třetiny se Tučňáci zvedli a nakonec zaslouženě vítězí a připosují si do tabulky důlržité body v boji o play off.

59:32
    Cullen z pravé strany brankoviště doráží pouze do lapačky Koskinena.

59:20
    Letang z pravé strany těsně minul branku.
    59:00 Jared MCCANN - 3:1

59:00
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Máme rozhodnuto. JARED MCCANN se dostal k puku na pravé straně v obranném pásmu a posílá ho do prázdné branky, puk mu poslal protihráč Kassian. Bez asistence.

58:43
    Koskinen na střídačce.

58:20
    Rust místo střely volí raději podržení puku za brankou Koskinena.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:54
    Oddechový čas pro hosty.

57:38
    Dmácí opět ušetřili nějaké ty vteřinky u mantinelu.

57:09
    Hosté se snaží o závěrečný tlak, ale zatím jsou to jen náznaky.

56:35
    Murray má puk v lapačce po střele Gravela z levé strany.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 23. Rust (Cullen, Dumoulin), 27. Blueger (Letang, Crosby), 59. McCann – 5. Draisaitl (McDavid, Klefbom)

Pittsburgh Penguins: M. Murray (DeSmith) – Dumoulin, Letang (A), Riikola, J. Johnson, M. Pettersson, Ruhwedel – Guentzel, Crosby (C), Rust – Pearson, Bjugstad, Kessel – Blueger, McCann, Hörnqvist – Aston-Reese, Cullen (A), G. Wilson.
    Edmonton Oilers: Koskinen (Talbot) – Klefbom, A. Larsson (A), Nurse, K. Russell, Petrovic, Gravel – Draisaitl (C), McDavid, Kassian – Khaira (A), Nugent-Hopkins, Puljujärvi – Lucic, Malone, Chiasson – Rieder, Cave, Rattie.

Rozhodčí: Morton D., O´Rourke D. – Gibbs D., Suchánek L

Diváci: 18.570