Alkmaar – Venlo 3:0 (kon.) | Heerenveen – Eindhoven 2:2 (kon.) | Heracles – Sittard 6:0 (kon.)
Arnhem – Willem II 3:2 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
3:2 (1:0)
Willem II Tilburg
Sobota 16.02.2019, 20:45 • Gelredome (Arnhem) • Nizozemská Eredivisie • 22. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:52:47)

Měli jsme možnost sledovat další utkání nizozemské Eredivisie, ve kterém dokázal domácí Arnhem porazit Tilburg v poměru 3:2. V prvním poločase jsme viděli pouze jeden gól, když se hlavou trefil Linssen. Ve druhém poločase se na hřišti postupně prosadili skvěle hrající Ödegaard, následně potom snížil Isak. Došlo opět ke zvýšení, když se po odraženém míči ve vápně prosadil také skvěle hrající Clark. Tečku v podobě poslední branky zaznamenal hostující Pavlidis, když si nejprve míč narazil o pravou tyč a až poté ho dokázal vstřelit za záda Eduarda. Skvělý fotbal „nahorů dolů“ se odehrál v Gelredome a domácí zaslouženě berou všechny body.

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 9:4. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:12.

90+5

90+5
    Hlavní rozhodčí ještě ponechal pár minut a k vyrovnání Tilburgu moc nechybělo, když útočící hráč střílel těsně vedle levé tyče.

90+5
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Alexander Büttner, přichází Mukhtar Ali.

90+3
    Ze závěrečného tlaku se domácí Vitesse dostalo a hraje na útočné polovině.

90+2
    Žlutou kartu dostává Kristinsson Ingi (Willem II Tilburg).

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    Tilburg se neustále pokouší o vyrovnání, vytváří si čím dál větší tlak, pramení z toho další roh.

89
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Mohammed Dauda, přichází Richonell Margaret.

88
    Do jasné brankové příležitosti se dostal hned po svém příchodu na hřiště Kristinsson. Jeho střela však nezamířila do branky. Branka by nakonec stejně neplatila, protože se na lajně zvedl praporek a tudíž byl signalizován ofsajd.

87
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Daniel Crowley, přichází Kristofer Kristinsson Ingi.

86
    Zajímavou střelu domácího hráče vyráží Wellenreuther na roh.
    83. Evangelos PAVLIDIS - 3:2

83
    Willem II právě vstřelil branku!
    Autorem branky je EVANGELOS PAVLIDIS.
    K míči se ve velkém vápně dostal Pavlidis, který vystřelil do tyče, míč se k němu znovu odrazil a poté už neměl problém ho dostat za záda Eduarda.
    79. Max CLARK - 3:1

79
    Arnhem právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MAX CLARK.
    Arnhem zvyšuje své vedení! Po rohovém kopu se k odraženému míči dostal Clark a svou střelou propálil vše, co mu stálo v cestě.