Slavia – Frýdek-M. | 0:2 (kon.) | | | Prostějov – Ústí n/L | 7:0 (kon.) | | | Motor ČB – Třebíč | 3:2 (kon.) |
Přerov – Litoměřice | 3:1 (kon.) | | | Benátky n/J – Vsetín | 1:2 (po pr.) | | | Havířov – Kadaň | 4:2 (kon.) |
Jihlava – Poruba 2011 | 2:1 (kon.) |
Buffalo – NY Rangers | 2:6 (kon.) | | | Carolina – Edmonton | 3:1 (kon.) | | | Minnesota – New Jersey | 4:5 (po pr.) |
Anaheim – Boston | 0:3 (kon.) | | | Pittsburgh – Calgary | 4:5 (kon.) | | | Philadelphia – Detroit | 6:5 (po pr.) |
Colorado – St. Louis | 0:3 (kon.) |
Warriors Brno – Olomouc | 1:6 (0:1 po n.s.n.) | | | Kladno – Plzeň | 3:7 (po nadst. prodl.) | | | K. Vary – Chomutov | 2:6 (po nadst. prodl.) |
Třinec – Havířov | 3:4 (po pr.) |
Chabarovsk – Kunlun | 3:2 (po pr.) | | | Vladivostok – Ufa | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Barys – Omsk | 1:2 (2:3 po s.n.) |
Nižněkamsk – Magnitogorsk | 0:4 (kon.) | | | Čerepovec – Čeljabinsk | 4:2 (kon.) | | | N.Novgorod – Novosibirsk | 5:3 (kon.) |
Olomouc – Žďár n/S | 2:6 (1:0 po n.s.n.) | | | Mountfield HK – K. Vary | 2:3 (2:0 po n.s.n.) | | | Vsetín – Salzburg | 4:2 (2:3 po n.s.n.) |
Třinec – Liberec | 4:7 (po nadst. prodl.) | | | Zlín – Kladno | 5:2 (po nadst. prodl.) | | | Přerov – Mladá Boleslav | 2:3 (po pr.) |
Vítkovice – Slavia | 2:1 (0:1 po n.s.n.) | | | Kometa Brno – Č. Budějovice | 5:1 (2:1 po n.s.n.) | | | Havlíčkův Brod – Chomutov | 2:4 (po nadst. prodl.) |
Havířov – Jihlava | 4:5 (po pr.) | | | Pardubice – HC Litvínov | 7:3 (po nadst. prodl.) | | | Sparta – Plzeň | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Letňany – Nymburk | 2:3 (po s.n.) | | | Dvůr Králové n. L. – Jablonec n/N | 3:2 (kon.) | | | Klatovy – Řisuty | 6:3 (kon.) |
Děčín – Sokolov | 1:8 (kon.) | | | Trutnov – Vrchlabí | 4:2 (kon.) |
Tábor – Mor. Budějovice | 1:3 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – David Servis | 7:1 (kon.) | | | Orlová – Nový Jičín | 8:1 (kon.) |
SHK Hodonín – Val. Meziříčí | 4:5 (po s.n.) | | | Šumperk – Kopřivnice | 9:1 (kon.) | | | Písek – Pelhřimov | 5:4 (kon.) |
Nový Jičín B – SK Karviná | 3:7 (kon.) | | | HC Varnsdorf – HC Jičín | 3:6 (kon.) | | | Č. Lípa – Lomnice n/P | 1:4 (kon.) |
Telč – Pelhřimov B | 9:7 (kon.) | | | HC TNP Praha – Zbraslav | 10:4 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Lev Benešov | 4:3 (kon.) |
Králův Dvůr – Slaný | 5:10 (kon.) | | | Humpolec – Tábor B | 3:2 (kon.) | | | Milevsko – HC Vimperk | 7:1 (kon.) |
Nejdek – Mar.Lázně | 11:3 (kon.) | | | HC Rokycany – Kaznějov | 9:3 (kon.) | | | Břeclav – Brumov | 3:5 (kon.) |
Březina – Uh.Ostroh | 0:7 (kon.) | | | Velká Bíteš – Vel. Meziříčí | 2:3 (kon.) | | | Rosice – Uh.Brod | 1:4 (kon.) |
Boskovice – SHKM Hodonín | 1:5 (kon.) | | | Mělník – Černošice | 3:5 (kon.) | | | Bohumín – H. Benešov | 7:5 (kon.) |
Frýdek-M. "B" – Wolves Č. Těšín | 4:2 (kon.) | | | V.Popovice – Čáslav | 3:6 (kon.) | | | Blansko – Kroměříž | 4:2 (kon.) |
Hvězda Praha – Žižkov Praha | 9:5 (kon.) | | | Neratovice – Kralupy n. Vltavou | 4:6 (kon.) | | | HC Domažlice – Třemošná | 6:6 (kon.) |
Rožnov p. R. – Studénka | 3:4 (kon.) |
Topoľčany – Michalovce | 0:2 (kon.) | | | Dubnica – Martin | 1:8 (kon.) |
SHK Mustangové – Studénka Sledge | 2:3 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge | 2:4 (kon.) |
po s.n. (2:1)
Admiral Vladivostok
3:2
(0:2, 1:0, 1:0 - 0:0)
Salavat Julajev Ufa
Karel Jedlička
Branky a nahrávky:
38. Konnov (V. Strelcov, Vicharev), 56. Ugolnikov (Miščenko, J. Petrov), rozh. náj. Glazačev – 9. Tkačov (Burmistrov, Šen), 12. Burmistrov (Tkačov, S. Těreščenko)
Rozhodčí: Běljajev, Ansons – J. Streľcov, Viljugin
Diváci: 5181
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Jurij Petrov (VLD)
0:0 Vladislav Lukin (UFA)
2. série:
0:0 Sergej Koňkov (VLD)
0:0 Vladimir Tkačov (UFA)
3. série:
0:0 Konstantin Glazačev (VLD)
0:0 Pavel Šen (UFA)
4. série:
0:0 Vojtěch Polák (VLD)
0:0 Anton Pačin (UFA)
5. série:
1:0 Alexandr Konnov (VLD)
1:1 Alexandr Burmistrov (UFA)
6. série:
1:1 Alexandr Burmistrov (UFA)
2:1 Konstantin Glazačev (VLD)
Admiral Vladivostok:
Krasotkin (Serebrjakov) – Kozlovskij, Miščenko, Patrikejev, Ugolnikov, Kubát, Tatalin, Ďjakov, Karmaškov – Černikov, J. Petrov, V. Butuzov – Konnov, Vicharev, V. Strelcov – Koňkov (C), V. Polák, Zajcev – Glazačev, Mereskin, K. Voronin.
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Karejev (41. Tarasov) – A. Semjonov, S. Těreščenko, Koledov, Sergijenko, Culygin, S. Garejev, Petrišev, Jelizarov – Tkačov, Burmistrov, Šen – Rybin, Soloduchin (C), Pačin – Busarov, Lukin, Kuzmin – Čebykin, Bobyljov, Skorikov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Karejev (41. Tarasov) – A. Semjonov, S. Těreščenko, Koledov, Sergijenko, Culygin, S. Garejev, Petrišev, Jelizarov – Tkačov, Burmistrov, Šen – Rybin, Soloduchin (C), Pačin – Busarov, Lukin, Kuzmin – Čebykin, Bobyljov, Skorikov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Běljajev, Ansons – J. Streľcov, Viljugin
Diváci: 5181
Střely na bránu 47:35, vhazování 32:28, hity 5:6, čas v útoku 12:34-10:20, vyloučení 6:8, navíc Těreščenko (U) 10 minut, využití 1:0.
Česká stopa
Karel Kubát (VLD) 0+0, 2 střely, 2 trestné minuty, čas na ledě 16:13
Vojtěch Polák (VLD) 0+0, 5 střel, čas na ledě 16:18 (11:04:24)
Autorem vítězné branky je KONSTANTIN GLAZAČEV.