Tábor – Mor. Budějovice 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – David Servis 7:1 (kon.) | Orlová – Nový Jičín 8:1 (kon.)
SHK Hodonín – Val.Meziříčí 4:5 (po s.n.) | Šumperk – Kopřivnice 9:1 (kon.) | Písek – Pelhřimov 5:4 (kon.)
konec
HC Orlová
8:1 (2:0, 3:0, 3:1)
HK Nový Jičín
Sobota 16.02.2019, 17:002. liga - Jih a Východ (ČR) • 40. kolo
Předzápasové kurzy: 1.9 4.5 2.76
Partner:
     
    Konec zápasu. (19:07:15)
     
    58:02
    Orlová právě vstřelila branku!
    Autorem branky je RENÉ KYSUČAN. Asistence: Jaroslav Mrowiec.
     
    53:46
    Vyloučení v týmu HC Orlová (Amirov – 2 min., krosček).
     
    49:33
    Vyloučení v týmu HC Orlová (Cihlář – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Pecha – 2 min., hrubost).
     
    48:06
    Orlová právě vstřelila branku!
    Autorem branky je RUSLAN AMIROV. Asistence: Jan Šmíd a Arslan Achmeťjanov.
     
    45:30
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PAVEL ZEDNÍK.
     
    43:37
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Irgl – 2 min., podrážení).
     
    40:49
    Orlová právě vstřelila branku!
    Autorem branky je PETR ŠENDERA. Asistence: Arslan Achmeťjanov a David Ballner.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    36:57
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Adamík – 2 min., držení).
     
    35:44
    Orlová právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ARSLAN ACHMEŤJANOV. Asistence: Ruslan Amirov.
     
    28:58
    Orlová právě vstřelila branku!
    Autorem branky je DAVID BALLNER. Asistence: Jan Šmíd a Petr Tomis.
     
    25:16
    Orlová právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JIŘÍ BRODEK. Asistence: Adam Spálovský.
     
    24:57
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Hruška – 2 min., podrážení).
     
    23:01
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (MMár – 2 min.).
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    19:07
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Hruška – 2 min., držení).

    Dalibor Wilder

    Branky a nahrávky: 4. Achmeťjanov (Ballner), 15. Klíma (Amirov, Smrčka), 26. Brodek (Spálovský), 29. Ballner (Šmíd, Tomis), 36. Achmeťjanov (Amirov), 41. Šendera (Achmeťjanov, Ballner), 49. Amirov (Šmíd, Achmeťjanov), 59. Kysučan (Mrowiec) – 46. Zedník


    HC Orlová: Svoboda (Křehlík) – Janiczek, Tomis (C), Szturc, Amirov, Spálovský, Mrowiec, Štěpánek, Šendera, Ballner, Smrčka, Šmíd (A), Pacoň, Potočný, Klíma, Cihlář, Macuh, Brodek, Achmeťjanov (A), Hovsepyan, Kysučan
    HK Nový Jičín: Sonnek V. (Palička) – Adamík, Már, Hruška (C), Kališ, Gřesík, Tomeček, Kuba, Palička, Krupa, Pecha, Málek, Kafka, Lehečka, Chvostek (A), Zedník (A), Vaňo, Sonnek J., Slovák, Irgl