Slavia – Frýdek-M. | 0:2 (kon.) | | | Prostějov – Ústí n/L | 7:0 (kon.) | | | Motor ČB – Třebíč | 3:2 (kon.) |
Přerov – Litoměřice | 3:1 (kon.) | | | Benátky n/J – Vsetín | 1:2 (po pr.) | | | Havířov – Kadaň | 4:2 (kon.) |
Jihlava – Poruba 2011 | 2:1 (kon.) |
Buffalo – NY Rangers | 2:6 (kon.) | | | Carolina – Edmonton | 3:1 (kon.) | | | Minnesota – New Jersey | 4:5 (po pr.) |
Anaheim – Boston | 0:3 (kon.) | | | Pittsburgh – Calgary | 4:5 (kon.) | | | Philadelphia – Detroit | 6:5 (po pr.) |
Colorado – St. Louis | 0:3 (kon.) |
Warriors Brno – Olomouc | 1:6 (0:1 po n.s.n.) | | | Kladno – Plzeň | 3:7 (po nadst. prodl.) | | | K. Vary – Chomutov | 2:6 (po nadst. prodl.) |
Třinec – Havířov | 3:4 (po pr.) |
Chabarovsk – Kunlun | 3:2 (po pr.) | | | Vladivostok – Ufa | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Barys – Omsk | 1:2 (2:3 po s.n.) |
Nižněkamsk – Magnitogorsk | 0:4 (kon.) | | | Čerepovec – Čeljabinsk | 4:2 (kon.) | | | N.Novgorod – Novosibirsk | 5:3 (kon.) |
Olomouc – Žďár n/S | 2:6 (1:0 po n.s.n.) | | | Mountfield HK – K. Vary | 2:3 (2:0 po n.s.n.) | | | Vsetín – Salzburg | 4:2 (2:3 po n.s.n.) |
Třinec – Liberec | 4:7 (po nadst. prodl.) | | | Zlín – Kladno | 5:2 (po nadst. prodl.) | | | Přerov – Mladá Boleslav | 2:3 (po pr.) |
Vítkovice – Slavia | 2:1 (0:1 po n.s.n.) | | | Kometa Brno – Č. Budějovice | 5:1 (2:1 po n.s.n.) | | | Havlíčkův Brod – Chomutov | 2:4 (po nadst. prodl.) |
Havířov – Jihlava | 4:5 (po pr.) | | | Pardubice – HC Litvínov | 7:3 (po nadst. prodl.) | | | Sparta – Plzeň | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Letňany – Nymburk | 2:3 (po s.n.) | | | Dvůr Králové n. L. – Jablonec n/N | 3:2 (kon.) | | | Klatovy – Řisuty | 6:3 (kon.) |
Děčín – Sokolov | 1:8 (kon.) | | | Trutnov – Vrchlabí | 4:2 (kon.) |
Tábor – Mor. Budějovice | 1:3 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – David Servis | 7:1 (kon.) | | | Orlová – Nový Jičín | 8:1 (kon.) |
SHK Hodonín – Val. Meziříčí | 4:5 (po s.n.) | | | Šumperk – Kopřivnice | 9:1 (kon.) | | | Písek – Pelhřimov | 5:4 (kon.) |
Nový Jičín B – SK Karviná | 3:7 (kon.) | | | HC Varnsdorf – HC Jičín | 3:6 (kon.) | | | Č. Lípa – Lomnice n/P | 1:4 (kon.) |
Telč – Pelhřimov B | 9:7 (kon.) | | | HC TNP Praha – Zbraslav | 10:4 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Lev Benešov | 4:3 (kon.) |
Králův Dvůr – Slaný | 5:10 (kon.) | | | Humpolec – Tábor B | 3:2 (kon.) | | | Milevsko – HC Vimperk | 7:1 (kon.) |
Nejdek – Mar.Lázně | 11:3 (kon.) | | | HC Rokycany – Kaznějov | 9:3 (kon.) | | | Břeclav – Brumov | 3:5 (kon.) |
Březina – Uh.Ostroh | 0:7 (kon.) | | | Velká Bíteš – Vel. Meziříčí | 2:3 (kon.) | | | Rosice – Uh.Brod | 1:4 (kon.) |
Boskovice – SHKM Hodonín | 1:5 (kon.) | | | Mělník – Černošice | 3:5 (kon.) | | | Bohumín – H. Benešov | 7:5 (kon.) |
Frýdek-M. "B" – Wolves Č. Těšín | 4:2 (kon.) | | | V.Popovice – Čáslav | 3:6 (kon.) | | | Blansko – Kroměříž | 4:2 (kon.) |
Hvězda Praha – Žižkov Praha | 9:5 (kon.) | | | Neratovice – Kralupy n. Vltavou | 4:6 (kon.) | | | HC Domažlice – Třemošná | 6:6 (kon.) |
Rožnov p. R. – Studénka | 3:4 (kon.) |
Topoľčany – Michalovce | 0:2 (kon.) | | | Dubnica – Martin | 1:8 (kon.) |
SHK Mustangové – Studénka Sledge | 2:3 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge | 2:4 (kon.) |
konec
DRACI PARS ŠUMPERK
9:1
(2:0, 4:1, 3:0)
HC ISMM Kopřivnice
46:10
|
Další trest pro hosty, kteří jen s obtížemi zastavují svižné Draky, kteří s chutí a rychle kombinují. Dvě minuty za podrážení dostává Tomáš Fojtík.
|
|
43:01
|
Souběžný trest na obou stranách, pokračovat se po vyloučení Lukáše Králíka a Marka Baila bude v pěti proti čtyřem.
|
|
41:43
|
Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Kuťák – 2 min., podrážení).
|
|
25:47
|
Poměr sil se vyrovná, Petr Gewiese dostává dvě minuty za hrubost.
|
|
25:02
|
A další trest pro hosty. Hákováním musel zachránit situaci Matěj Mach, který dostává dvě minuty.
|
|
18:30
|
Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Bail – 2 min., hákování).
|
|
12:28
|
Hosté se dopouští naprosto zbytečného faulu, kdy Dominik Suchý najel do Patrika Polívky a dostává dvě minuty za nedovolené bránění brankáři.
|
Branky a nahrávky:
4. Ostřanský (Romančík, Sedlák), 9. M. Haloda (Vachutka, Kuťák), 32. Antonov, 33. Ostřanský (Sedlák, Romančík), 34. Plášek (Vorobjev), 36. Krejčiřík (Pokorný), 50. Vachutka (Řezáč, Kuťák), 52. Ostřanský (Sedlák), 60. Plášek (Čuřík, M. Haloda) – 26. Červenka (Sluštík)
Rozhodčí: Smitka – Axman, Bohuněk
Diváci:
Neproměněná penalta:
DRACI PARS ŠUMPERK:
Polívka (O. Haloda) – Mojžíš, Gewiese (C), Drtil, M. Haloda, Řezáč, Sedlák (A) – Gago, Pokorný, Romančík, Krejčiřík, Hroch, Vachutka, Kuťák, Urban, Plášek (A), Králík, Antonov, Čuřík, Vorobjev, Ostřanský
Náhradníci:
Trenér:
HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříž, Imrich, Ficek, Krutil, Puškár, Bail, Fojtík – Pěnčík, Hrubý, Korec, J. Mach (C), M. Mach, Červenka, Suchý, Kofroň, Gola, Sluštík (A)
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříž, Imrich, Ficek, Krutil, Puškár, Bail, Fojtík – Pěnčík, Hrubý, Korec, J. Mach (C), M. Mach, Červenka, Suchý, Kofroň, Gola, Sluštík (A)
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Smitka – Axman, Bohuněk
Diváci:
Jaroslav Svoboda
@JarSvoboda