Letňany – Nymburk 2:3 (po s.n.) | Dvůr Králové n. L. – Jablonec n/N 3:2 (kon.) | Klatovy – Řisuty 6:3 (kon.)
Děčín – Sokolov 1:8 (kon.) | Trutnov – Vrchlabí 4:2 (kon.)
HC Klatovy
6:3 (1:1, 3:2, 2:0)
HC Řisuty
Sobota 16.02.2019, 17:302. liga - Sever a Střed (ČR) • 40. kolo

48:25
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Západočeši využívají přesilovou hru! JOSEF ROUBAL napřáhl pár kroků za modrou a propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Jakub Vavřička a David Roubal.

42:24
    Brankostroj domácích pokračuje i ve třetí třetině. JIŘÍ UHLÍK překonává Stahla. Asistence: David Michel a Richard Kristl.

39:18
    Tak to je neuvěřitelné! Domácí jsou nyní na koni. Stahl je počtvrté překonán, tentokrát se prosadil MILAN ŠVARC. Asistence: Jakub Houfek a Marek Rubner.

38:49
    Je srovnáno! DAVID MICHEL vytěžil velkého tlaku domácích a překonává Stahla. Asistence: Richard Kristl.

34:49
    Domácí snižují na rozdíl jedné branky! MILAN ŠVARC překonal Stahla prudkou střelou z mezikruží. Asistence: Marek Rubner a Jakub Vavřička.

25:02
    Řisuty právě vstřelily branku!
    VINCENT KESZI podruhé během necelých tří minut překonává Čecha v klatovské bráně. Asistence: Petr Patyk a Tomáš Rod.

22:05
    Hosté jsou do vedení! VINCENT KESZI vyslal na domácího gólmana dvě střely, tu první Čech vyrazil, s druhou už si neporadil. Asistence: Jakub Kučera.

18:30
    Konečně se mohou radovat i domácí fanoušci! RICHARD KRISTL v těsné blízkosti překonal gólmana Řisut. Asistence: David Michel.

10:32
    Hosté otevírají účet zápasu! MATĚJ KOS dostal před Kuchaře dobrý pas, domácí brankář byl proti jeho střele krátký. Asistence: Ondřej Krpata a Michail Potechin.

Martin Karlík

Markéta Peclová

Branky a nahrávky: 19. Kristl (Michel), 35. Švarc (Rubner, Vavřička), 39. Michel (Kristl), 40. Švarc (Houfek, Rubner), 43. Uhlík (Michel, Kristl), 49. Roubal (Vavřička, Roubal) – 11. Kos (Krpata, Potechin), 23. Keszi (Kučera J.), 26. Keszi (Patyk, Rod)

HC Klatovy: Kuchař (Čech) – Slavík (C), Váchal, Štěpánek, Leština, Houfek, Sysel – Kristl, Rubner, Červenka, Hanzlík, Markov, Reitspies, Michel, J. Roubal, Uhlík, Švarc, D. Roubal (A), Vavřička.
    HC Řisuty: Stahl (Ilašenko) – Kučera, Chládek, Potechin, Dostál, Rudovský, Kašák, Libovický – Kos (C), Patyk, Keszi, Krpata (A), Řepka, Vyskočil, Kučera, Rod.

Rozhodčí: Micka – Rubáš, Zimmermann