Bohemians 1905 – Olomouc | 0:1 (kon.) | | | Příbram – Zlín | 3:2 (kon.) | | | Slovácko – Karviná | 2:0 (kon.) |
Ostrava – Liberec | 2:1 (kon.) |
Brighton – Derby | 2:1 (kon.) | | | Wimbledon – Millwall | 0:1 (kon.) | | | Newport County AFC – Manchester City | 1:4 (kon.) |
Celta Vigo – Levante | 1:4 (kon.) | | | Rayo Vallecano – Atlético | 0:1 (kon.) | | | Real Sociedad – Leganés | 3:0 (kon.) |
Barcelona – Valladolid | 1:0 (kon.) |
Hoffenheim – Hannover | 3:0 (kon.) | | | Schalke – Freiburg | 0:0 (kon.) | | | Stuttgart – RB Lipsko | 1:3 (kon.) |
Wolfsburg – Mohuč | 3:0 (kon.) | | | Hertha – W. Brémy | 1:1 (kon.) |
Cagliari – Parma | 2:1 (kon.) | | | Atalanta BC – AC Milán | 1:3 (kon.) |
Marseille – Amiens | 2:0 (kon.) | | | Angers – Nice | 3:0 (kon.) | | | Monaco – Nantes | 1:0 (kon.) |
Trenčín – Senica | 3:0 (kon.) | | | Ružomberok – Zlaté Moravce | 4:0 (kon.) | | | Nitra – Podbrezová | 1:3 (kon.) |
Michalovce – Sereď | 1:0 (kon.) | | | Žilina – Trnava | 1:1 (kon.) | | | Dunajská Streda – Slovan Bratislava | 0:1 (kon.) |
Duisburg – Union Berlín | 2:3 (kon.) | | | Ingolstadt – Bochum | 2:1 (kon.) | | | St. Pauli – Aue | 1:2 (kon.) |
Heidenheim – Hamburg | 2:2 (kon.) |
Alkmaar – Venlo | 3:0 (kon.) | | | Heerenveen – Eindhoven | 2:2 (kon.) | | | Heracles – Sittard | 6:0 (kon.) |
Arnhem – Willem II | 3:2 (kon.) |
Kortrijk – Charleroi | 1:2 (kon.) | | | Oostende – Eupen | 1:1 (kon.) | | | Waregem – Sint-Truiden | 1:1 (kon.) |
Waasland-Beveren – Gent | 2:1 (kon.) |
Nacional – Feirense | 4:0 (kon.) | | | Guimarães – Portimonense | 2:0 (kon.) | | | Porto – Setúbal | 2:0 (kon.) |
Jagiellonia – Wisła Pł. | 1:0 (kon.) | | | Zagłębie S. – Arka | 3:2 (kon.) | | | Korona – Gdańsk | 0:0 (kon.) |
Adelaide – Sydney Wanderers | 1:3 (kon.) | | | Perth Glory – Brisbane Roar | 4:0 (kon.) |
Hr. Králové – Ústí n/O | 3:0 (kon.) | | | Pardubice – Dobrovice | 1:0 (kon.) | | | Sokolov – Domažlice | 2:1 (kon.) |
Skalica – Brno | 0:0 (kon.) | | | Písek – Táborsko | 0:3 (kon.) | | | Jihlava – Vlašim | 4:0 (kon.) |
Č. Budějovice – BW Linz | 3:1 (kon.) | | | Žižkov – Admira Praha | 1:2 (kon.) | | | Varnsdorf – Vilémov | 12:1 (kon.) |
konec
FC Sankt Pauli
1:2
(1:1)
FC Erzgebirge Aue
88
|
Střídání v týmu FC Erzgebirge Aue: ze hřiště odchází Pascal Testroet, přichází Philipp Zulechner.
|
|
80
|
Střídání v týmu FC Sankt Pauli: ze hřiště odchází Ryo Miyaichi, přichází Richard Neudecker.
|
|
80
|
Střídání v týmu FC Erzgebirge Aue: ze hřiště odchází Jan Hochscheidt, přichází Louis Samson.
|
|
75
|
Střídání v týmu FC Erzgebirge Aue: ze hřiště odchází Robert Herrmann, přichází Tom Baumgart.
|
|
72
|
Střídání v týmu FC Sankt Pauli: ze hřiště odchází Luca-Milan Zander, přichází Jan-Marc Schneider.
|
|
46
|
Střídání v týmu FC Sankt Pauli: ze hřiště odchází Sami Allagui, přichází Waldemar Sobota.
|
Branky:
11. Buchtmann – 29. Hochscheidt, 49. Hochscheidt
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 7:9. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 13:19.
Rozhodčí: Badstübner – Hanslbauer. Potemkin
Diváci: 29546
Karty: 76. Avevor (SNP) – 6. Kusić (AUE), 21. Cacutalua (AUE), 38. Wydra (AUE), 89. Zulechner (AUE)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 7:9. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 13:19.
FC Sankt Pauli:
Himmelmann – Zander, Carstens, Avevor, Buballa – Miyaichi, Knoll, Buchtmann, Daehli, Allagui – Meier
Náhradníci: Brodersen – Hoogma, Kalla, Neudecker, Zehir, Sobota, Schneider
Trenér:
FC Erzgebirge Aue: Männel – Cacutalua, Wydra, Kusić – Rizzuto, Riese, Fandrich, Herrmann, Hochscheidt – Testroet, Iyoha
Náhradníci: Jendrusch – Král, Käuper, Samson, Baumgart, Nazarov, Zulechner
Trenér:
Náhradníci: Brodersen – Hoogma, Kalla, Neudecker, Zehir, Sobota, Schneider
Trenér:
FC Erzgebirge Aue: Männel – Cacutalua, Wydra, Kusić – Rizzuto, Riese, Fandrich, Herrmann, Hochscheidt – Testroet, Iyoha
Náhradníci: Jendrusch – Král, Käuper, Samson, Baumgart, Nazarov, Zulechner
Trenér:
Rozhodčí: Badstübner – Hanslbauer. Potemkin
Diváci: 29546
David Kišari
@k1sch