Slavia – Frýdek-M. 0:2 (kon.) | Prostějov – Ústí n/L 7:0 (kon.) | Motor ČB – Třebíč 3:2 (kon.)
Přerov – Litoměřice 3:1 (kon.) | Benátky n/J – Vsetín 1:2 (po pr.) | Havířov – Kadaň 4:2 (kon.)
Jihlava – Poruba 2011 2:1 (kon.)
konec
SK Minerva Boskovice
1:5 (0:1, 1:2, 0:2)
SHKM Hodonín
Sobota 16.02.2019, 17:00 • Zimní stadion Boskovice • Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj
Partner:
     
    Konec zápasu. (19:14:20)
     
    58:19
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Autorem branky je ANDREAS JAJCAY. Asistence: Jakub Sajdl.
     
    41:43
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Autorem branky je TOM POLÁK. Asistence: Robert Rákoczy.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    33:59
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Autorem branky je PETR PEŠ. Asistence: Michal Kuba.
     
    33:06
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Autorem branky je JAKUB SAJDL. Asistence: Kamil Rýpar.
     
    28:38
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ROMAN SKÁCEL. Asistence: Aleš Surý.
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    09:29
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Autorem branky je TOM POLÁK. Asistence: David Polesný a Petr Peš.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Úvodní sestavy:

    SK Minerva Boskovice: Chvátal (Zrza) – Surý A., Maksa, Surý Z. (A), Vágner, Brabec, Václavík, Skácel (A), Šebek, Hnilička, Šmíd, Bednář (C), Pelikán, Štancl, Klaus

    SHKM Hodonín: Kotvan (Zollpriester) – Polesný, Rákoczy (A), Veselský, Rýpar, Crlík – Kuba, Peš (A), Janás – Jajcay, Sajdl, Kučera (A) – Polák, Tomi, Venclík.

    Rozhodčí: Kolečkář – Karpíšek, Viskot.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

    Tomáš Chramosta

    Branky a nahrávky: 29. Skácel (Surý A.) – 10. Polák (Polesný, Peš), 34. Sajdl (Rýpar), 34. Peš (Kuba), 42. Polák (Rákoczy), 59. Jajcay (Sajdl)


    SK Minerva Boskovice: Chvátal (Zrza) – Surý A., Maksa, Surý Z. (A), Vágner, Brabec, Václavík, Skácel (A), Šebek, Hnilička, Šmíd, Bednář (C), Pelikán, Štancl, Klaus
    SHKM Hodonín: Kotvan (Zollpriester) – Polesný, Rákoczy (A), Veselský, Rýpar, Crlík – Kuba, Peš (A), Janás – Jajcay, Sajdl, Kučera (A) – Polák, Tomi, Venclík.

    Rozhodčí: Kolečkář – Karpíšek, Viskot