Třinec – Kometa Brno 0:1 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 1:4 (kon.) | Chomutov – Sparta 2:3 (po pr.)
Mladá Boleslav – Liberec 1:4 (kon.) | Pardubice – Plzeň 3:8 (kon.) | Olomouc – Litvínov 4:5 (po pr.)
Zlín – Vítkovice 5:2 (kon.)
HC Oceláři Třinec
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
HC Kometa Brno
Neděle 17.02.2019, 15:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 400) • Tipsport extraliga • 45. kolo

43:40
    Štěpán Novotný si ve středním pásmu pomohl sekáním, hosty čeká přesilová hra.

39:18
    Výhoda domácích bude dvojnásobná! Tomáš Malec ve vlastním pásmu hrubě atakoval Hrňu, Třinečtí mají k dispozici minutu a čtyřicet šest vteřin přesilovky pěti proti třem.

39:04
    Alexandre Mallet u třinecké branky podrazil rozehrávajícího Rotha, Oceláři dohrají druhou třetinu v početní výhodě.

36:51
    Hosté si zahrají další přesilovku, sekáním se totiž provinil Jakub Matyáš.

34:39
    Za hostující brankou zůstal po tvrdém ataku Štěpána Novotného ležet Leoš Čermák. Hostující útočník se z ledu zvedal těžce, Novotný od sudích obdržel dvě minuty za vysokou hůl.

32:04
    Oceláři se z tlaku domácích oklepali a po akci Adama Rašky si dokonce vybojovali přesilovou hru. Třineckého beka k ledu srazil Tomáš Malec. Komerční přestávka.

17:25
    Aron Chmielewski se chtěl po levé straně prokličkovat až před Čiliaka, třineckého útočníka ale k ledu poslal Michal Barinka. Domácí mají další přesilovku.

14:35
    Oceláři se pokusili dostat do útočného pásma, Svačinu ale k ledu poslal Bedřich Köhler. Přesilovka pro domácí.

00:39
    Hosté si zahrají první přesilovou hru. Guntis Galvinš na vlastní modré podrazil pronikajícího Orsavu, lotyšský bek si odsedí dvouminutový trest.