Frankfurt – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Leverkusen – Düsseldorf 2:0 (kon.)
Eintracht Frankfurt
1:1 (1:0)
Borussia Mönchengladbach
Neděle 17.02.2019, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Německá Bundesliga • 22. kolo
    Alespoň bod pro Gladbach zachránil Denis Zakaria.

Statistiky zápasu:

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:6. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 7:0. Fauly: 12:8. (17:29:35)

Souboj dvou týmů z horní části tabulky Bundesligy skončil asi spravedlivou remízou 1:1. Domácí poslal v nastavení první půle do vedení Danny Da Costa. Ve druhé půli se Borussia snažila vyrovnat, ale domácí rozhodně nehráli jen na údržbu. Přesto v 82. minutě inkasovali, o dělbě bodů totiž rozhodl přesnou střelou Denis Zakaria. V závěru pak mohl strhnout výhru na stranu Gladbachu Drmić, jenž ale velkou šanci neproměnil.

90+4

90+4
    Hosté mohli v samém závěru rozhodnout! Centr z levé strany našel před bránou volného Josipa Drmiće, který odmítl tříbodový zisk pro svůj tým! Ve velké šanci totiž přestřelil!

90+3
    Zakaria se přeci jen vrátil na hřiště, ale viditelně není v pořádku. Míč mají hosté.

90+2
    Zakaria s pomocí lékařského týmu odkulhal ze hřiště a zdá se, že Borussia odehraje nastavení s deseti hráči.

90+1
    Tak čtyři minuty... Vypadá to, že Denise Zakariu postihly křeče. Spoluhráči mu pomáhají s protahováním. Gladbach už nemůže střídat.

90
    Máme tu už poslední minutu řádné hrací doby. Uvidíme, kolik času sudí Aytekin nastaví.

89
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Sébastien Haller, přichází Gonçalo Paciência.

88
    Da Costa byl v ofsajdu. Rozehrávat budou hosté.

87
    Stroblův pas nestihl na hrací ploše Hazard. Bude se kopat od brány Frankfurtu.

86
    Snaží se o to hosté, kteří jsou nastěhováni na své útočné polovině.

85
    Uvidíme, co přinese samotný závěr. Zda některý z týmů třeba ještě nestrhne vítězství na svou stranu.

84
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Ante Rebić, přichází Luka Jović.
    82. Denis ZAKARIA - 1:1

82
    Mönchengladbach právě vstřelil branku!
    To jsem snad přivolal! Hosté opravdu srovnávají. Tobias Strobl nahrál DENISOVI ZAKARIOVI, který s míčem popoběhl na hranici šestnáctky a prudkou přízemní střelou propálil Trappa. Ten si na míč sáhl, ale gólu nezabránil.

81
    Hosté mají na vyrovnání i s nastavením něco přes 10 minut. Uvidíme, zda se jim to povede.

80
    Centr z levé strany našel na zadní tyči číhajícího Josipa Drmiće. Ten zakončoval ve skluzu a nedal míči takovou razanci, aby překonal brankáře Trappa.