Benátky n/J B – Příbram 99 5:3 (kon.)
konec
HC Benátky nad Jizerou B
5:3 (0:1, 3:0, 2:2)
HK Příbram 99
Neděle 17.02.2019, 15:45 • Benátky nad Jizerou • Krajská soutěž
Partner:
   
  Před velmi slušnou návštěvou poráží v play-off krajské soutěže benátecké béčko Příbram 99 a postupují do semifinále. Proti komu se postaví, na to si musí zatím ještě počkat. (18:07:51)
   
  Konec zápasu.
   
  58:10
  Tým Benátky n/J B právě vstřelil branku! Domácí sevřeli příbramského soupeře před Froňkou. Hosté nedokázali domácí tým oddělit od puku, se kterým se do mezikruží dostal MARTIN DLABOLA a poslal ho přesně do sítě. Asistence: David Horáček.
   
  56:45
  Vyloučen domácí Václav Mocek na 10 minut za nesportovní chování. Jelikož domácí Mocek obdržel druhý desetimutový trest, směřuje do rovnou do kabiny.
   
  56:45
  Tým Benátky n/J B právě vstřelil branku! Hosté ztratili puk puk ve středu hřiště a po pravém křídle uháněl kupředu KRYŠTOF BOUŘIL, který velmi přesnou střelou trefil levou šibenici. Asistence: Václav Mocek.
   
  51:42
  Vyloučen hostující Jakub Topič za nedovolené bránění.
   
  49:40
  Tým Příbram 99 právě vstřelil branku! Drama je na světě! Příbramští využívají dvojnásobnou početní výhodu. Svoboda nabil na modré čáře MARTINU KOZELKOVI, jehož ostrá střela skončila přesně u pravé tyče Mokrého branky. Asistence: Martin Svoboda.
   
  48:37
  Vyloučen domácí David Rudolph za pozdní dohrání. Nyní jsou to naopak domácí, kdo příliš nedrží emoce na uzdě.
   
  47:49
  Dvojnásobnou přesilovku si za pětadvacet vteřin zahrají také Příbramští. Vyloučen domácí Tomáš Macura za podrážení.
   
  47:25
  Dnešnímu zápasu přihlíží 170 diváků.
   
  46:44
  Vyloučen domácí Martin Dlabola za sekání.
   
  46:14
  Hosté jdou opět do tří. Vyloučen hostující Martin Kozelka za faul loktem.
   
  45:22
  Vyloučen hostující Aleš Hochmann za hrubost.
   
  43:46
  Tým Příbram 99 právě vstřelil branku! Příbramští se vrací využitou přesilovou hrou jedenáct vteřin před jejím vypršením. U pravé tyčky prokázal důraz JOANIS DALLAS a snížil na jednobrankový rozdíl. Asistence: Zdeněk Karnoš.
   
  42:29
  Vyloučení také na hostující straně. Potrestáni Michal Staňo na 2+2 minuty za hrubost a Martin Stoklasa taktéž na 2+2 minuty za hrubost.
   
  42:29
  Vyloučeni domácí David Rudolph na 2+2 minuty za hrubost a Lukáš Šípek na 2+2 minuty taktéž za hrubost.
   
  41:47
  Vyloučen domácí David Horáček za pozdní dohrání.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  Další třetina začne přibližně v 17:24.
   
  Ve druhé třetině doplatili hosté na svoji velkou nediciplinovanost. Dvě branky obdrželi v početní nevýhodě, tu zbývající pak v benátecké ponechané výhodě po tvrdém faulu Buchty na Karliho.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  36:58
  Vyloučen domácí Martin Hošek za vysokou hůl.
   
  36:44
  Tým Benátky n/J B právě vstřelil branku! Benátečtí využívají další početní výhodu. Na modré čáře napřáhl TOMÁŠ MACURA, který využil zakrytého výhledu příbramského brankáře a slaví svoji dnešní druhou branku. Asistence: David Horáček, David Rudolph.
   
  36:00
  Vyloučen domácí Václav Mocek na 10 minut za nesportovní chování.
   
  36:00
  Vyloučen hostující Petr Buchta na 5 minut a do konce zápasu za napadení. Trest odpyká Jan Císař.
   
  36:00
  Tým Benátky n/J B právě vstřelil branku! Po tvrdém zákroku kolenem ve středu hřiště na Karliho ponechali hlavní rozhodčí domácímu týmu výhodu, kterou využil střelou z pravého křídla KRYŠTOF BOUŘIL. Asistence: Václav Mocek.
   
  33:11
  Tým Benátky n/J B právě vstřelil branku! Benátečtí využívají třetí dvojnásobnou přesilovku v tomto zápase. V mezikruží se chopil puku TOMÁŠ MACURA, který střelou pod břevno nedal výbornému Froňkovi žádnou šanci zasáhnout. Asistence: Lukáš Šípek.
   
  32:47
  Hosté jdou znovu do tří. Vyloučen hostující Martin Kozelka na 2+10 minut za naražení zezadu. Menší trest odpyká Jan Císař.
   
  31:38
  Vyloučen hostující Petr Buchta za sevření puku rukou.
   
  30:40
  Ani tuto dvojnásobnou početní výhodu domácí tým nevyužil a tak stále drží hosté nejtěsnější náskok.
   
  28:40
  Hosté jdou dnes podruhé v zápase do tří. Vyloučen Michal Staňo za podrážení.
   
  27:35
  Vyloučen hostující Martin Svoboda za nedovolené bránění.
   
  20:01
  Začala druhá třetina.
   
  Další třetina začne přibližně v 16:32.
   
  V první třetině jsme viděli vyrovnanou podívanou. Hostům se podařilo využít početní výhodu brankou někdejšího českého mládežnického reprezentanta Martina Svobody. Domácí si taktéž vypracovali několik nadějných příležitostí, příbramský brankář Froňka ale zatím působí velmi jistě.
   
  20:00
  První třetina skončila.
   
  18:10
  Vyloučeni shodně dva hráči. U domácích David Rudolph za hrubost, u hostů Jakub Hyspecký taktéž za hrubost.
   
  12:55
  Také Benátečtí jdou do tří. Vyloučen domácí Kryštof Bouřil za vysokou hůl.
   
  11:33
  Vyloučen domácí Zdeněk Tišev za zdržování hry – vyhození kotouče.
   
  7:26
  Tým Příbram 99 právě vstřelil branku! Hosté využívají svoji první početní výhodu již po jedenadvaceti vteřinách. Z rohu kluziště zkusil štěstí MARTIN SVOBODA, který překvapil brankáře Mokrého, jemuž propadl kotouč do branky. Asistence: Martin Kozelka.
   
  7:05
  Přesilovou hru si zahrají také hosté. Vyloučen domácí Václav Mocek za nedovolené bránění.
   
  4:02
  Hosté jdou na osm vteřin do tří. Vyloučen Michal Staňo za podrážení.
   
  2:10
  Vyloučen hostující Jakub Hyspecký za podrážení.
   
  00:01
  Utkání právě začalo.
   
  Úvodní sestavy:

  HC Benátky nad Jizerou B: Mokrý (Král) – Švach, Tišev, Zejda, Haspeklo, Šípek, Macura – Rudolph, Horáček, Dlabola, Bašus, Mocek, Odcházel, Šembera, Votoupal, Karli, Kotrbatý, Novotný, Hošek, Bouřil, Douša.

  HK Příbram 99: Froňka – Hyspecký, Buchta, Hochmann, Topič, Císař, Stoklasa, Dragoun, Kozelka, Karnoš, Dallas, Staňo, Svoboda, Komínek.

  Rozhodčí: Kotek, Valda – Apatsidis, Pazourek.
   
  Dobré odpoledne z benáteckého zimního stadionu, kde dnes rezerva odehraje druhý zápas čtvrtfinálového play-off proti týmu HK Příbram 99.

  V prvním, pátečním, měření sil na příbramském ledě zvítězili Benátečtí 4:3, když o své výhře rozhodli až pětapadesát vteřin před závěrečnou sirénou. Po bezbrankové první třetině se Benátečtí ujali dvoubrankového vedení zásluhou Macury a Rudolpha. Domácí však za sedm minut dokázali skóre překlopit na svoji stranu. Trefili se Svoboda, Stoklasa a Dallas. Ve třetí třetině nejprve brzy vyrovnal Dlabola. V 59. minutě pak přisoudil výhru na benáteckou stranu svým druhým gólem Rudolph.

  Dnes by tak benáteckému béčku k postupu do semifinále stačila i remíza v základní hrací době. Pří příbramském vítězství by se prodlužovalo, případně by musely rozhodnout samostatné nájezdy.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:45 a budeme z něj přinášet změny stavu.

  Ondřej Nejedlo

  Branky a nahrávky: 34. Macura (Šípek), 36. Bouřil (Mocek), 37. Macura (Horáček, Rudolph), 57. Bouřil (Mocek), 59. Dlabola (Horáček) – 8. Svoboda (Kozelka), 44. Dallas (Karnoš), 50. Kozelka (Svoboda)


  HC Benátky nad Jizerou B: Mokrý (Král) – Švach, Tišev, Zejda, Haspeklo, Šípek, Macura – Rudolph, Horáček, Dlabola, Bašus, Mocek, Odcházel, Šembera, Votoupal, Karli, Kotrbatý, Novotný, Hošek, Bouřil, Douša.
  HK Příbram 99: Froňka – Hyspecký, Buchta, Hochmann, Topič, Císař, Stoklasa, Dragoun, Kozelka, Karnoš, Dallas, Staňo, Svoboda, Komínek.

  Rozhodčí: Kotek, Valda – Apatsidis, Pazourek

  Diváci: 170