Liberec – Dukla Praha 5:1 (kon.) | Příbram – Sparta 1:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 1:5 (kon.)
Č. Budějovice – Slavia 1:0 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
FK Příbram
1:2 (1:0)
AC Sparta Praha
Pondělí 18.02.2019, 13:00 • Na Litavce, Příbram - UMT • Juniorská liga – Čechy • 18. kolo

Ondřej Pechanec po dvouapůlminutovém nastavení ukončil zápas a Sparta dotáhla svůj obrat do vítězného konce. Ve druhém poločase se dvakrát prosadil Radwan a hosté tak budou mt příjemnou cestu domů. Ve svém prvním mistrovském utkání na jaře totiž vyhráli na hřišti Příbrami poměrem 2:1 a splnili tak roli předzápasového favorita. (14:59:24)

90+3

90+3
    V době, kdy už běží třetí nastavená minuta, nemá sparťanská kombinace konce.

90+2
    Stále platí, že míč mají hosté na svých kopačkách a už to s jejich nadějemi na plný bodový zisk vypadá velmi dobře.

90+1
    Sparta drží míč u domácího vápna a nepouští k němu domácí fotbalisty.

90
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Prokopec, přichází Čajkovský.

90
    Sparta vhazuje na polovině protivníka v závěru normální hrací doby. Uvidíme, tedy jestli sudí Pechanec něco nastaví.

90
    Sparta ustála tento roh a po obranném zákroku bude Příbram pokračovat autem na polovině hostů.

89
    Stejnou standardní situaci si domácí fotbalisté zopakují ještě jednou.

89
    Vyrovná Příbram po rohovém kopu?

88
    Příbram se nedostala k ničemu vážnějšímu v útočné fázi.

87
    Sparta se příblížila dotaženému obratu tím, že podržela balón u středového kruhu, ale po následné ztrátě hostujícího mužstva mají domácí autové vhazování.

87
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Sláma, přichází Tasič.

86
    Příbram zatlačila Spartu, ale ta se nakonec ubránila aniž by potřebovala pomoc svého brankáře.

85
    Sparta asi nikam nebude pospíchat před vhozením balónu zpět do hry pod postranní lajny.

84
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Duda, přichází Ptáček.

84
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Hloušek, přichází Nezník.

84
    Sparta ztratila balón poté, co se někdo z domácích hráčů provinil nedovoleným zákrokem.

83
    Balón usměrnil jeden z hostů do zámezí a stejně jako před chvílí uvidíme další příbramské autové vhazování.