Vsetín – Jihlava 2:1 (kon.) | Poruba 2011 – Slavia 3:2 (kon.) | Třebíč – Prostějov 1:2 (kon.)
Frýdek-M. – Přerov 2:4 (kon.) | Litoměřice – Motor ČB 3:4 (1:2 po s.n.) | Ústí n/L – Kadaň 4:0 (kon.)

Vsetín právě vstřelil branku!
    Po dlouhou dobu byla Jihlava lepším týmem, tři a půl minuty před koncem třetí třetiny se ale do vedení dostávají Valaši. Opět se ukázala dobrá práce v předbrankovém prostoru, co se střel z blízka týče, a od levé tyčky se prosadil ROMAN RÁC. Asistence: Radek Jeřábek, David Březina.
    16:01 Lukáš ANDĚL - 1:1

16:01
    Dukla právě vstřelila branku!
    Hosté na branku Valachů velmi rychle odpovídají. Autorem tohoto gólu je nejproduktivnější hráč jihlavské Dukly LUKÁŠ ANDĚL, který dostal přesnou přihrávku na levé křídlo, odkud se pak také dostal před branku a poslal puk bekhendem po ledě mezi betony až za Šelepněvova záda. Asistence: Jan Holý.
    15:20 Radim KUCHARCZYK - 1:0

15:20
    Snaha a práce RADIMA KUCHARCZYKA v předbrankovém prostoru nakonec nebyla vůbec zbytečná. Vsetínský útočník i přes prvotní neúspěch zůstal na svém místě a tečoval pokus Ráce. Asistence: Roman Rác, Mitchell Theoret.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 16. Kucharczyk (Rác, Theoret), 57. Rác (Jeřábek, Březina) – 17. Anděl (J. Holý)

VHK ROBE Vsetín: Šelepněv (Gába) – Mikuš, J. Drtina, Slováček, Teper, Frolo, Hryciow, Jeřábek – Theoret, Kucharczyk, Rác – Jonák, Pechanec, Rob – Kopta, Pitule, Karafiát – Březina, Šilhavý, Vítek.
    HC Dukla Jihlava: Lundström (Honzík) – Kajínek, J. Pohl, Štebih, Matějíček, Suchánek, J. Holý, Půža – Anděl, Skořepa, Pekr – Dostálek, Werbik, Čachotský – Jiránek, A. Zeman, Bezúch – Harkabus, M. Hlinka, Klíma.

Rozhodčí: Doležal, Přikryl – Bosák, Maštalíř