Chabarovsk – Kunlun 7:2 (kon.) | Vladivostok – Barys 2:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Nižněkamsk 5:3 (kon.)
Dynamo Moskva – Čeljabinsk 0:1 (kon.) | Kazaň – Magnitogorsk 5:4 (kon.) | CSKA Moskva – Viťaz 6:1 (kon.)
Jokerit – Spartak Moskva 5:4 (kon.) | Petrohrad – Jaroslavl 4:0 (kon.) | Riga – HC Slovan 5:0 (kon.)
CSKA Moskva
6:1 (3:0, 1:0, 2:1)
HC Viťaz Moskevská oblast
Pondělí 18.02.2019, 17:30 • CSKA Arena Moskva • KHL

Dnešní zápas byl naprosto jasnou záležitostí vedoucího mužstva KHL, které nedovolilo soupeři od začátku do konce ani pomýšlet na úspěch. Už po první třetině vedl CSKA 3:0, ve druhé části přidal další gól až v závěru a také v té poslední padaly branky až chvilku před sirénou a čestného úspěchu se dočkali také hosté. (19:50:41)

Statistika zápasu:
    Střely na bránu 41:11, vhazování 30:19, hity 9:16, čas v útoku 18:26 – 6:58, vyloučení 4:2, navíc Komarov (V) 5 minut a do konce, bez využití.

Česká stopa
    Vojtěch Mozík (VTZ) 0+0, čas na ledě 18:24
    Michal Řepík (VTZ) 0+0, 3 střely, čas na ledě 14:15

58:43 Alexej MAKEJEV - 6:1

58:43
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Vzápětí však připravuje Sorokina o čisté konto po Rendulićově křížném pasu nejlepší hráč hostů ALEXEJ MAKEJEV. Zblízka tváří v tvář brankáři zvedl kotouč a parádně ho zavěsil o tyč.
    Asistence: Borna Rendulić, Gleb Kožemjakin.
    58:14 Mat ROBINSON - 6:0

58:14
    CSKA právě vstřelil branku!
    Několikrát to vypadalo, že se hosté osvobodí z obranného pásma, ale vyhodit se jim nepodařilo a po Světlakovově přihrávce od mantinelu zvedl kotouč z mezikruží švihem pod břevno nevysoký MAT ROBINSON.
    Asistence: Andrej Světlakov, Klas Dahlbeck.

58:00
    Hra rychle plyne, ohlášeny byly poslední dvě minuty utkání v době, kdy jsou "armejci" opět návštěvou v obranném pásmu hostů.
    55:43 Arťom ČMYCHOV - 5:0

55:43
    Už na pět nula zvyšuje po přihrávce Ivana Tělegina zpoza brány jeho kolega z obrany ARŤOM ČMYCHOV. Ortio na puk přes několik hráčů dobře neviděl a poměrně lehký pokus od modré čáry pouští.
    Asistence: Ivan Tělegin.

53:18
    Poslední reklamní přestávka v zápase přichází poté, co byl kotouč sražen přes plexisklo do hlediště.

51:00
    Na ledě se neděje nic podstatného, moskevský klub hraje vyloženě na údržbu a hosté na zvrat nemají sílu, i když se Řepík ještě snaží něco vymyslet v útočném pásmu.

48:27
    Dnešní utkání sleduje 7229 diváků.

47:31
    Komerční přestávka ukončuje úsek hry, který přinesl málo vzruchu.

46:12
    Andronov posílá pozdrav Ortiovi do lapačky, tlak CSKA po druhé změně stran už přece jen polevuje.

45:00
    Technickou akci zakončil střeleckým pokusem do brankáře Michal Řepík.

42:30
    Zaútočil si také hostující celek, Stanislav Romanov pálil od modré čáry do připraveného Sorokina.

41:40
    V přesilovce se postupně neprosadili Čmychov, Tolčinskij, Šalunov ani Kaprizov. Finský brankář Viťazu odolal spršce střel a hosté jsou v plném počtu.

40:01

Karel Jedlička

Branky a nahrávky: 7. Dahlbeck (Vey, Kaprizov), 9. Slepyšev (Tělegin), 20. Světlakov (Tělegin, Slepyšev), 38. Okulov (Dahlbeck, Šalunov), 56. Čmychov (Tělegin), 59. M. Robinson (Světlakov, Dahlbeck) – 59. Makejev (Rendulić, Kožemjakin)

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Naumenkov, Marčenko, Dahlbeck, M. Robinson, A. Romanov, Blažijevskij, Čmychov – Tolčinskij, Vey, Kaprizov – Andronov, Hansen, Kalinin – Okulov, Šalunov, Mamin – Tělegin, Slepyšev, Světlakov.
    HC Viťaz Moskevská oblast: Samonov (9. Ortio) – Mozík, Katičev, Jevsejenkov, Stasenko, S. Romanov, Golovkov, Voronkov, Kožemjakin – Řepík, M. Aaltonen, A. Sjomin – Rendulić, Švec-Rogovoj, Makejev – N. Komarov, Kokarev, Stoljarov – P. Černov, Vyglazov, Gončarov.

Rozhodčí: Kulakov, Birin – Zacharenkov, Sivov