Litvínov – Třinec 0:5 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 9:1 (kon.) | Kometa Brno – Mountfield HK 0:3 (kon.)
Liberec – K. Vary 3:1 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:5 (kon.) | Sparta – Olomouc 1:3 (kon.)
HC Sparta Praha
1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
HC Olomouc
Úterý 19.02.2019, 18:30 • O2 arena, Praha 9 (Libeň) • Tipsport extraliga • 46. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Příjemný podvečer z Prahy! Libeňská O2 arena dnes bude dějištěm bitvy dvou celků, které sedm kol před koncem základní části ještě stále nemají nic jistého – domácí Sparta vyzve na souboj Olomouc.

HC SPARTA PRAHA
    7. místo v tabulce
    45 Z, 18-6-2-19, 119:115, 68 bodů

Sparta se momentálně nachází v dosti nepohodlné pozici. Na jednu stranu ztrácí pouze čtyři body na šestou příčku, kterou by si zajistila účast ve čtvrtfinále, na druhou se však ještě může klidně propadnout až do bojů o udržení. Na jedenáctou pozici, kterou shodou okolností okupuje právě výběr Olomouce, má totiž pouze tříbodový náskok.

Pražané mají zatím vše ve svých rukách. Pokud si ovšem nechtějí svou situaci ještě více znepříjemnit, budou muset začít vyhrávat. Z posledních pěti utkání ukořistili jen dvě výhry a jednu z porážek si připsali na ledě beznadějně posledních Pardubic. Čeká je tedy ještě pořádný kus práce.

44 Z, 18-2-7-17, 107:124, 65 bodů

Na podzim zářila, od poloviny prosince se jí však nedaří naladit tu správnou notu. Olomouc se po opakovaných nepřesvědčivých výkonech propadla až k dolní hranici postupu do předkola a nyní je zapletena do tuhého boje o první desítku. Má identický počet bodů jako Zlín a Litvínov, kvůli nepříznivé vzájemné bilanci s těmito dvěma týmy je ale až jedenáctá.

Do metropole dnes přijíždí v prakticky stejné formě, jakou mají domácí. Za poslední měsíc zvládla zvítězit jen dvakrát, a to proti Třinci a Chomutovu, zatímco na Karlovy Vary, Hradec a Litvínov jí síly nestačily. Uvidíme, jak se dnes popere se svěřenci Uwe Kruppa.

– 890 min. | 89,9% úsp. | prům. 2,90
    Spartu čeká důležitý souboj o play-off! Dokáží svěřenci trenéra Kruppa získat tři body?

POSLEDNÍ KOLO Z POHLEDU SOUPEŘŮ

Sparta v neděli vyjela na led Chomutova, kde se v patnácté minutě ujala vedení. Pod první trefu utkání se podepsal rozjetý mladík Lukáš Rousek, přičemž na jeho zásah v závěru prostřední periody navázal Jan Buchtele. Piráti ve třetí třetině srovnali brankami Klhůfka a Koblasy, nicméně z celkového vítězství se nakonec přeci jen radovali hosté. Ve druhé minutě prodloužení jim jej zařídil veterán Pech.

Piráti Chomutov – HC Sparta Praha 2:3 po prodl.
    Třetiny: 0:1, 0:1, 2:0 – 0:1
    --------------------------------------------------------------------
    Branky a nahrávky: 41. Klhůfek (Vantuch), 44. Koblasa (Knot, Dietz) – 15. Rousek (Blain, Klimek), 39. Buchtele (Forman, Sill), 62. Pech (Buchtele).
    Střely na branku: 30:26.
    Vyloučení: 1:4.
    Využití: 0:1.
    Chomutov: Peters – Jank, Knot, Kovář, Buchtela, Dietz, Zeman, Trefný – Sklenář, Růžička, Gut – Marjamäki, Vantuch, Duda – Tomica, Raška, Stránský – Koblasa, Chlouba, Klhůfek.
    Sparta: Machovský – Košťálek, Dvořák, Voráček, Piskáček, Blain, Kalina, Delisle – Smejkal, Sill, Beran – Bukarts, Klimek, Jarůšek – Forman, Pech, Buchtele – Rousek, Klíma, Kudrna.
    Rozhodčí: Hejduk, Bejček – Jindra, Zíka.
    Počet diváků: 4 542 (87% kapacity).

Prodlužovalo se také v Olomouci, kde Mora hostila tabulkového souseda – Vervu. Bitva to byla pořádná. Domácí se hned třikrát v průběhu základní hrací doby dostali do vedení, jejich soupeř však vždy dokázal vyrovnat. Minutu před koncem poslal utkání do nastavení Marek Trončinský a litvínovský obrat pak definitivně dokonal Jan Ščotka.

HC Olomouc – HC Verva Litvínov 4:5 po prodl.
    Třetiny: 1:0, 2:3, 1:1 – 0:1
    Branky a nahrávky: 18. Ostřížek (Knotek), 25. Ostřížek (Jergl, Mráz), 26. Laš (Holec, Skladaný), 44. Handl (Vyrůbalík) – 22. Válek (Ščotka, Petružálek), 38. Hanzl (Kašpar), 40. Kašpar (Jurčík, Mikúš), 60. Trončinský (Lukeš, Mikúš), 63. Ščotka (Lukeš, Hübl)
    Střely na branku: 30:32.
    Vyloučení: 3:4.
    Využití: 2:2.
    Olomouc: Konrád – Ondrušek, Galvas, Švrček, Dujsík, Vyrůbalík, Hlaváč – Ostřížek, Knotek, Jergl – Burian, Strapáč, Holec – Laš, Skladaný, Mráz – Káňa, Handl, Tomeček.
    Litvínov: Petrásek – Ščotka, Trončinský, Piché, Graborenko, Doudera, Hunkes, Šesták – Trávníček, Hanzl, Petružálek – Lukeš, Hübl, Válek – Svoboda, Mikúš, Kašpar – Helt, Havelka, Jurčík.
    Rozhodčí: Hradil, Pavlovič – Jelínek, Špringl.
    Počet diváků: 4 177 (76% kapacity).

POSLEDNÍ VZÁJEMNÝ ZÁPAS

Naposledy se dnešní soupeři střetli na začátku ledna. Skóre v Olomouci tehdy otevřel hostující Blair Jones, pro nějž do byla první a zároveň poslední trefa v dresu Sparty. Dvoubrankové vedení Pražanům zařídil Vrána a v samotném závěru utkání jejich výhru pojistil Piskáček. Ze svatostánku Mory si tak odvezli všechny body.

6. ledna 2019 – Zimní stadion Olomouc
    HC Olomouc – HC Sparta Praha 0:3
    Třetiny: 0:2, 0:0, 0:1
    Branky a nahrávky: 14. Jones (Piskáček), 20. Vrána (Kudrna, Dvořák), 60. Piskáček.
    Střely na branku: 37:19.
    Vyloučení: 0:5.
    Bez využití, v oslabení: 0:1.
    Olomouc: Konrád – Jaroměřský, Škůrek, Staněk, Švrček, Ondrušek, Galvas, Rutar – Ostřížek, Knotek, Jergl – Burian, Strapáč, Holec – Kolouch, Nahodil, Tomeček – Laš, Skladaný, Mráz.
    Sparta: Machovský – Piskáček, Delisle, Blain, Kalina, Dvořák, Košťálek, Pavelka – Buchtele, Vrána, Kudrna – Smejkal, Klimek, Forman – Kumstát, Pech, Rousek – Jones, Sill, Beran.
    Rozhodčí: Hradil, Mrkva – Gebauer, Lederer.
    Počet diváků: 4 517 (82% kapacity).

HC Sparta Praha: J. Sedláček (Machovský) – Tomáš Dvořák, Košťálek, Piskáček (C), T. Voráček, Kalina, Blain, Delisle – Beran, Sill, Smejkal – Jarůšek, Klimek, Roberts Bukarts – Buchtele, Pech (A), Forman (A) – Kudrna, Klíma, Rousek.

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Vyrůbalík (C), J. Galvas, Švrček, Dujsík, Ondrušek (A), Hlaváč – Ostřížek, J. Knotek (A), Jergl – Burian, Strapáč, Irgl – Laš, Skladaný, Mráz – J. Káňa, Handl, V. Tomeček.

Rozhodčí: Jeřábek, Hodek – Brejcha, Malý.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Ještě jednou vám přeji příjemný večer, oba celky už vyjely na led O2 areny. Od startu utkání nás dělí už pouhých několik desítek sekund.

Sudí už svolává první lajny do středového kruhu, jdeme na to! Na úvodním vhazování se proti sobě postaví domácí Zach Sill a olomoucký Jan Knotek.

00:01

00:25
    Jakub Sedláček už má na svém kontě první zákrok, střelu Petra Strapáče z velké vzdálenosti bez větších obtíží vyrazil mimo nebezpečí betonem.

00:59
    Hra se v úvodních sekundách přelévá z jednoho konce ledové plochy na druhý, ani jeden celek zatím na ledě nemá převahu.

01:51
    Bruno Mráz nahodil kotouč za pražskou bránu, kde ho pro sebe vybojoval další z olomouckých borců. Sparťané ale hostující atak velmi rychle rozebrali.

02:42
    Hraje se hlavně před Sedláčkovou svatyní, zatím pevná domácí obrana však hosty nepouští do větších šancí. Gólman Sparty má minimum práce.

03:37
    Jeremie Blain podržel ujíždějícího protihráče, kohouti mohou otevřít skóre zápasu z trestného střílení!

03:37
    Olomouc právě vstřelila branku!
    První gól utkání je na světě! ZBYNĚK IRGL nic neřešil, zasunul kotouč k pravé tyči a posílá hosty ve čtvrté minutě do vedení – 0:1!
    03:37 Zbyněk IRGL - 0:1

04:50
    Pozor, Sparta má příležitost rychle srovnat. Zbyněk Irgl (OLO) podrazil domácího veterána Pecha, za což dostává menší trest.

05:45
    Domácí se zuby nehty drží před Konrádovou klecí, dosud se jim ale nepodařilo na ní poslat pořádnou střelu. Olomouc má situaci pod kontrolou.

06:39
    Ani teď to nevyšlo. Kalinova střela od modré proletěla kolem branky, Sparta si velmi rychle bere kotouč zpět na své hole a startuje další kombinaci.

07:32
    Odpískáno první zakázané uvolnění dnešního utkání, kterého se dopouští Pražané. Po krátké pauze se tak hra aspoň na chvilku vrátí před jejich klec.

08:22
    Kruppovi svěřenci mají velké problémy s přechodem do útočného pásma, obrana Mory teď odvádí skvělou práci. Konrád toho zatím moc chytat nemusel.

08:45
    Mohlo to být 2:0! Tomeček se dostal do bezprostřední blízkosti brankoviště a málem protlačil kotouč za Sedláčka!

09:36
    Vilém Burian se uvolnil na kruhu a jeho slabší střelu připravený Sedláček zlikvidoval betonem. Olomouc začíná vystrkovat drápky.

10:23
    Z vysokého úhlu to zkusil Jan Knotek, jeho zakončení maskovaný strážce pražské branky s přehledem zastavil. Poté pryž schoval pod rukavici.

11:38
    Sparta právě vstřelila branku!
    Zničehonic máme vyrovnáno, v Praze začínáme zase od začátku! ZACH SILL pro sebe ukořistil kotouč za olomouckou svatyní, obtočil se kolem ní a uklidil jej mezi Konrádův beton a tyč. Pro zámořského forvarda je to vůbec první trefa v letošním ročníku! Asistence: Petr Kalina, Jiří Smejkal.
    11:38 Zach SILL - 1:1

13:03
    Momentálně se bojuje hlavně o střední pásmo, ani jednomu celku se nedaří proniknout hlouběji do soupeřovy části ledové plochy.

13:47
    Jeden z domácích vyhodil kotouč na vlastní střídačku, hra je tedy přerušena. Za chvilku tak uvidíme buly před Jakubem Sedláčkem.

14:31
    Vojtěch Tomeček chtěl domácího brankáře překvapit střelou takřka okamžitě z buly, nemířil ale úplně přesně. Sedláček tak nemusel zasahovat.

14:44
    Před domácí svatyní byl teď k vidění dosti nepříjemný závar, Moravané mají teď o něco málo více ze hry a snaží se pryž do branky doslova procpat.

15:36
    Švrček drží kotouč za vlastní svatyní a čeká, až se na led dostane čerstvá olomoucká lajna. Hosté se pak pokusí opět proniknout do útočné třetiny.

16:21
    Po střele jednoho z hráčů Mory skončila pryž až v ochranné síti. Do konce prvního dějství zbývá ještě něco přes tři a půl minuty.

16:43
    Kevin Klíma teď unikl soupeřově obraně a udělal si výlet před Konrádovu branku, zakončení mu ale nesedlo! Velká škoda pro domácí.

17:57
    Více ze hry má momentálně Sparta, které se však stále nedaří usadit před Konrádem. Přechody do útočného pásma dnes nejsou úplně silnou stránkou domácích.

18:46
    Třetina se dohrává před hostující klecí, Pražané se snaží soupeře dostat pod tlak. Moc se jí to však nedaří, Olomoučtí se udatně brání.

19:36
    Bukartsův sebevědomý výpad dopředu zastavil duchapřítomný Ondrušek, domácí si ale velmi rychle vzali kotouč zase zpět a drží se v útoku.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Statistické okénko
    Střely na branku: 11 – 10
    Vhazování: 5 – 9
    Bodyčeky: 4 – 2
    Trestné minuty: 0 – 2
    Využití přesilovek: 0/1 – 0/0

První třetina je v O2 areně za námi, výběry Sparty a Olomouce odchází do kabin za vyrovnaného stavu. Skóre utkání nejprve ve čtvrté minutě otevřel z trestného střílení Zbyněk Irgl, na jehož trefu odpověděl v polovině dvacetiminutovky svou první extraligovou brankou Zach Sill. Mora měla v úvodní periodě o něco málo více ze hry, špatně si však nevedli ani domácí. Uvidíme, co přinese dějství druhé.

Další třetina začne přibližně v 19:21.

20:01

20:32
    Pod první střelu druhé třetiny se podepsal Zach Sill, jehož pokus ze zadní hranice kruhu zaplul přímo do rukavice připraveného Branislava Konráda.

21:17
    Sparta rychle rozbila výpad soupeře a sama se pokusila proniknout dopředu, ani ona však nebyla příliš úspěšná. Nedostala se ani za středovou čáru.

22:06
    Čárový sudí nachytal Pražany v ofsajdu, hosté se po následném vyhraném vhazování dopustili zakázaného uvolnění. Ani jeden celek nepůsobí úplně sebejistě.

22:55
    Hosté jdou opět do vedení, skromný kotel jejich příznivců je štěstím bez sebe! Na modré čáře se ke kotouči dostal MATÚŠ HLAVÁČ, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Stejně jako Sill se i sedmnáctiletý olomoucký bek dnes prosazuje poprvé v nejvyšší soutěži! Asistence: Aleš Jergl, David Ostřížek.
    22:55 Matúš HLAVÁČ - 1:2

23:58
    Sparta se přesunula dopředu, nedaří se jí ale Konrádovu klec pořádně ohrozit. Olomouc pečlivě brání a nenechává svého soupeře vystřelit.

24:48
    Pecha za brankou trápí Hlaváč, domácí forvard jen marně hledá, komu by přihrál. Pražané jsou stále usazení v soupeřově třetině.

25:34
    Střela jednoho z domácích šla těsně nad, následný rychlý protiútok Olomouce nakonec ani v ránu nevyvrcholil. Sedláček mohl zůstat v klidu.

26:20
    Maskovaný strážce pražské klece si na své konto připsal další zákrok, následně se rozhodl kotouč podržet. Čeká nás krátká komerční přestávka.

27:41
    Tomeček je dnes při chuti, teď se pokusil kotouč za Sedláčka procpat zpoza pravé tyče. Ostřílený gólman Sparty se ale nenechal nachytat ani tentokrát.

28:30
    Konrád bez větších obtíží vykryl střelu Košťálka od modré čáry, a udržel tak svůj výběr ve vedení. Utkání se pomalu ale jistě přelévá do své druhé poloviny.

29:00
    První početní výhoda pro Olomouc! Zach Sill (SPA) je dnes hodně vidět, tentokrát na dvě minuty usedá na trestnou lavici. Dopustil se podrážení.

30:31
    Domácí se zvládají bránit bez větších komplikací, Mora zatím většinu přesilovka strávila za modrou čárou. Sedláček čelil minimu šancí.

30:59
    Jedna přesilovka končí, druhá zase začíná. Pražané stráví další dvě minuty v oslabení, tentokrát je za vyhození puku vykázán kapitán Jan Piskáček (SPA).

31:44
    Ostřížek se ozval z modré čáry, jeho rána po Sedláčkově betonu sjela do rohu kluziště. Mora si odraženou pryž bere zpět na své hole.

32:08
    Buchtele se ve vlastním oslabení dostal do úniku, Konrád si ale jeho jednoduché zakončení pohlídal! K vyrovnání teď moc nechybělo.

32:40
    Z podobné pozice jako před chvilkou Ostřížek to teď zkusil zase Vyrůbalík, ovšem se stejným výsledkem. Stav je tak stále 1:2 pro Olomouc.

32:52
    Moravané nakonec přesilovku využívají a přetavují ji ve třetí gól! Po souhře s Jerglem se z pravé strany kluziště prosadil DAVID OSTŘÍŽEK, který zavěsil přímo pod horní tyč pražské klece. Mora tak odskakuje do dvoubrankového trháku! Asistence: Aleš Jergl, Jan Knotek.
    32:52 David OSTŘÍŽEK - 1:3

34:21
    Stále ta samá písnička. Sparta se zuby nehty drží v útoku, nedaří se jí ale vůbec nic vymyslet. Konrád si na nadmíru práce rozhodně stěžovat nemůže.

35:51
    Jeremie Blain chtěl snížit, zamířil ale moc vysoko a ze zadní hranice levého kruhu rozvlnil pouze ochrannou síť nad svatyní celku z Moravy.

36:37
    Olomouc se drží na kotouči, Sedláček teď musel likvidovat prudkou střelu Ostřížka z prostoru pro vhazování. Míříme do závěru druhé periody.

37:28
    Na druhém konci ledové plochy na sebe opět upoutal pozornost Jan Košťálek, jehož slabší zakončení zmizelo kamsi do výstroje připraveného Konráda.

38:22
    Další domácí střelu jeden z připravených protihráčů ztečoval vysoko nad klec, hvizd sudího tak na moment přerušuje průběh hry. Buly v olomouckém pásmu.

39:02
    Ohlášena poslední minuta druhého dějství, uvidíme, co přinese. Zatím se hraje převážně se středním pásmu, ani jeden celek se dopředu nehrne.

39:36
    Dost smolné vyloučení pro Olomouc. Aleš Jergl (OLO) teď evidentně nechtěně u střídaček podrazil jednoho z protihráčů a Mora tak třetinu dohraje ve čtyřech.

Využití přesilovek: 0/1* – 1/2

*početní výhoda Sparty bude po pauze pokračovat.

Blíže ke tříbodovému zisku má v Praze po dvou třetinách Olomouc, která v prostřední třetině odskočila do dvoubrankového náskoku. V úvodu periody svou první extraligovou trefu zaznamenal Matúš Hlaváč, na jehož zásah pak o deset minut později navázal v přesilovce David Ostřížek. Sparta má před sebou pořádný kus práce, pokud chce utkání dotlačit aspoň do prodloužení. Pomoci by jí mohla minutu a půl dlouhá početní výhoda, se kterou zahájí závěrečné dějství.

Další třetina začne přibližně v 20:19.

40:01

40:43
    Z bezprostřední blízkosti brankoviště zkusil své štěstí Roberts Bukarts, jeho střela ale šla jen těsně nad horní tyč olomoucké klece.

41:31
    Mora tohle oslabení už přežije, za pár sekund bude hrát zase v pěti. Proti sparťanské přesile si teď vedla na jedničku, praticky nic jí nedovolila.

42:41
    Hraje se nahoru dolu. Chvilku je vepředu Sparta, chvilku zase soupeř. Ani jeden gólman teď nemá moc práce, prim na ledě hrají defenzívy.

43:29
    Strapáč vysunul krásnou přihrávkou před branku Zbyňka Irgla, jehož zakončení si pozorný Sedláček pohlídal a zakročil pravým betonem.

44:15
    Nyní musel zasahovat zase Branislav Konrád. Kevin Klíma si k němu vyjel po pravém křídle a chtěl poslat kotouč do horní části branky.

45:03
    Famózní Sedláček teď zlikvidoval jak střelu z přečíslení dva na jednoho, tak i následnou nebezpečnou dorážku. Hra je na krátkou chvíli přerušena.

45:24
    Výpad Pražanů dopředu zastavuje postavení mimo hru, jeden z jejich hráčů se při přejezdu modré čáry ukvapil. Buly tak proběhne ve středním pásmu.

45:53
    Hru teď kouskuje jedno přerušení za druhým. Před chvilkou to byl sparťanský ofsajd, nyní se zase Mora dopustila zakázaného uvolnění.

46:38
    Formanovu ránu schoval Konrád do výstroje, po přerušení byla za brankovištěm k vidění menší strkanice. Incident se obejde bez vyloučení.

47:27
    Tohle bude Spartu mrzet! Na volného Buchteleho zívala prázdná branka, domácí forvard ovšem vůbec nezvládl přihrávku zachytit.

48:26
    Skladaný z posledních sil našel rozjetého Mráze, jehož střela z voleje oprášila Sedláčkovu lapačku. Manko Sparty je tak stále "jen" dvougólové.

49:33
    Jarůšek na připraveného beka Olomouce nevyzrál, jeho zpanikařené nahození skončilo v ochranné sítí. Hra je pozastavena, buly před Konrádem.

50:49
    Výlet Mory do útočného pásma byl domácí defenzívou velmi rychle ukončen, Sparta je nyní na kotouči a snaží se rozestavit kolem Konrádovy klece.

51:47
    Poněkud ospalé dění na ledové ploše doprovází ticho z ochozů. V O2 areně teď atmosféra není úplně skvělá, upřímně se není čemu divit.

52:59
    Zkušený slovenský strážce hostující klece si do svých statistik připsal další zákrok, celkem už jich na kontě dnes má sedmadvacet. Komerční přestávka.

Dnešní utkání sleduje 6 481 diváků (37,3% kapacity).

53:40
    Kalina nahodil kotouč za klec, kde se k němu jako první dostal jeden z protihráčů. Hosté se teď snaží najít skulinu v domácí obraně.

54:51
    Souhra dvou sparťanů nevyšla úplně dle jejich představ, i přesto se však domácí stále drží v útočném pásmu. Ticho v areně vystřídal tichý pískot.

55:34
    Čtyři a půl minuty před koncem základní hrací doby sledujeme poměrně vyrovnanou partii, které ovšem chybí nějaké zajímavější šance.

56:52
    Olomoučtí vyhazují na zakázané uvolnění, Uwe Krupp si bere oddechový čas. Uvidíme, co po něm Sparta před Konrádem vymyslí.

56:52
    Jakub Sedláček se po vypršení time outu už nevrací do branky! Domácí už nemají co ztratit a zkusí své štěstí při power-play!

57:25
    První pokus o trefu prázdné klece Moravanům nevyšel, hosté z vlastní poloviny ledové plochy pryž poslali jen za icing. Za chvilku budeme pokračovat.

58:10
    Ohlášeny poslední dvě minuty základní hrací doby. Tomáš Dujsík drží kotouč v rohu kluziště, zatímco dva sparťané se jej o něj snaží připravit.

58:54
    Ondrušek si od modré brousil zuby na zásah prázdné klece, jeho nahození ale obětavě zblokoval jeden z pražských hráčů. Sparta jede dopředu.

59:28
    Další přerušení, diváci v O2 areně už pomalu opouští své sedačky a míří ven z haly. Jediní, kdo zůstavají na místě, jsou fanoušci Olomouce.

OLO: Branislav Konrád

Dohráno! Olomouc si z Prahy po zasloužené výhře 3:1 odváží cenné tři body a posouvá se na deváté místo tabulky! Výkon Sparty dnes prostě a jednoduše na vítězství nestačil, a svěřenci Uweho Kruppa tak padají na osmou příčku.

To je ode mne dnes z O2 areny vše, přeji vám příjemný zbytek dnešního večera. Na počtenou příště! (20:59:32)

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 12. Sill (Kalina, Smejkal) – 4. Irgl (TS), 23. Hlaváč (Jergl, Ostřížek), 33. Ostřížek (Jergl, J. Knotek)

Diváci: 6 481