Philadelphia – Tampa 2:5 (kon.) | Carolina – NY Rangers 1:2 (kon.) | Florida – Buffalo 4:2 (kon.)
New Jersey – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Montreal – Columbus 3:2 (kon.) | Minnesota – Anaheim 0:4 (kon.)
St. Louis – Toronto 3:2 (po pr.) | Dallas – Nashville 3:5 (kon.) | Edmonton – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.)
Dallas Stars
3:5 (0:1, 3:2, 0:2)
Nashville Predators
Středa 20.02.2019, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Československá stopa v utkání:
    Radek Faksa (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:48
    Roman Polák (DAL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:22 (05:24:10)

1. Roman Josi (NSH) 2+1
    2. Esa Lindell (DAL) 1+1
    3. Ryan Ellis (NSH) 1+2

Po čtyřiceti minutách hry platil v tomto zápase nerozhodný výsledek 3:3. Rozhodnutí tedy přišlo ve třetí třetiny, kde se dvakrát trefil hostující Roman Josi, který se tak výrazně podílel na výhře svého týmu na ledě Dallasu 5:3.

Střely 39:47
    Trestné minuty 6:6
    Hity 25:18

59:29 Roman JOSI - 3:5

59:29
    Nashville právě vstřelil branku!
    Hosté se dostali ke střele, která nebyla přesná. Puk získal ROMAN JOSI, který z vlastního obranného pásma vystřelil přes celé kluziště na branku a trefil se.

59:10
    Calle Järnkrok zblokoval soupeřovu ránu z první.

59:00
    Dallas se nemůže dostat ke střele.

58:10
    Tyler Seguin pálil z první, jeho projektil mířil do středu branky, gólman byl připravený.

58:01
    Domácí hrají bez brankáře.

58:01
    Buly před brankou Nashvillu, další icing.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetiny.

57:06
    Anton Chudobin nadvakrát kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.

56:40
    Filip Forsberg to zkoušel individuálně, ale minul branku v rozhodující chvíli.

56:20
    Zakázané uvolnění znamená, že se bude vhazovat před brankou Predators, kteří vedou.

55:36
    Komerční přestávka.

55:10
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, hostující celek vede o jednu branku.

54:22
    Jeden z hráčů Stars dobře vypálil, jeho rána se odrazila před branku. Rychlý pas vrace hru před bránu,tam ale nebyl nikdo na středu.

53:50
    Miro Heiskanen pálil z bezprostřední blízkosti, jeho ránu zastavil gólman.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 24. Spezza (Janmark, Dickinson), 38. Lindell (Spezza, J. Klingberg), 38. Seguin (Hintz, Lindell) – 11. B. Boyle (Josi, Järnkrok), 31. Grimaldi (Hartman, Ellis), 39. F. Forsberg (Ellis), 48. Josi (Turris, Ellis), 60. Josi

Dallas Stars: Chudobin (Bow) – Lindell, J. Klingberg, Heiskanen, R. Polák, Oleksiak, Fedun – Hintz, Seguin, Radulov – Ja. Benn, Faksa, Cogliano – Janmark, Dickinson, Spezza – Ničuškin, L'Esperance, B. Ritchie.
    Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Hamhuis, Y. Weber – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, Sissons – Hartman, Bonino, C. Smith – B. Boyle, Järnkrok, Grimaldi.

Rozhodčí: Dwyer, MacDougall – Gibbs, Gawryletz

Diváci: 17.985