Motor ČB – Frýdek-M. 5:2 (kon.) | Jihlava – Benátky n/J 8:2 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 3:2 (kon.)
Kadaň – Třebíč 3:8 (kon.) | Prostějov – Litoměřice 4:2 (kon.) | Přerov – Poruba 2011 3:4 (1:2 po s.n.)

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Hosté dvě vteřiny před koncem třetí třetiny ještě zkorigovali stav zápasu po pěkné souhře. Václav Krliš našel na pravé straně volného JAROSLAVA ROUBÍKA, který z první zakončil do odkryté Brízgalovy klece – 3:2. Asistence: Václav Krliš a Martin Šťovíček.
    46:04 Petr VAMPOLA - 3:1

46:04
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Využitá přesilová hra a domácí jdou do dvoubrankového náskoku. Nash pálil na branku soupeře a těsně před Stezkou kotouč z levé strany tečoval PETR VAMPOLA, který ho tak překonal – 3:1. Asistence: Brendon Nash a Jaromír Jágr.
    20:39 Šimon JELÍNEK - 2:1

20:39
    Hned v úvodu druhé třetiny strhávají Rytíři vedení na svou stranu. Vampola si nabruslil do blízkosti Stezky, avšak ho nepřekonal. Najíždějící ŠIMON JELÍNEK ale už za jeho záda kotouč dostal – 2:1. Asistence: Petr Vampola a Tomáš Plekanec.
    08:53 Martin ŠŤOVÍČEK - 1:1

08:53
    Ovšem přichází brzké vyrovnání. MARTIN ŠŤOVÍČEK uháněl do samostatného úniku, aby dojel kotouč, který směřoval do útočného pásma. To se povedlo a zblízka pak Brízgalu prostřelil mez jeho betony – 1:1. Začíná se tak znovu od začátku. Bez asistence.
    08:16 Jiří ŘÍHA - 1:0

08:16
    Domácí otevírají účet dnešního duelu. Po pěkně sehrané kombinaci našel z pravé strany Jaromír Jágr JIŘÍHO ŘÍHU, který pohotovou střelou zakončil přesně – 1:0. Asistence: Jaromír Jágr a Tomáš Plekanec.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 9. J. Říha (Jágr, Plekanec), 21. Jelínek (Vampola, Plekanec), 47. Vampola (Nash, Jágr) – 9. Šťovíček, 60. Roubík (Krliš, Šťovíček)

Rytíři Kladno: Brízgala (Cikánek) – Nash, Zajíc, Zelingr, J. Říha, P. Hořava, Lakos – Jágr (A), Plekanec, Melka – Vildumetz, Vampola (A), J. Strnad (C) – Jelínek, Machač, Zikmund – Kružík, T. Kaut, Redlich – Š. Bláha.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Stezka (Volke) – D. Málek, M. Zdvořáček (A), Hes, Mert, Štochl – Šťovíček, Roubík (C), Schwamberger – Krliš (A), T. Jandus, Chrpa – Gottfried, Čermák, Tůma – Planý.

Rozhodčí: Valenta, Šindel – Coubal, Kokrment