Chabarovsk – Barys 2:0 (kon.) | Kunlun – Vladivostok 6:3 (kon.) | Novosibirsk – Jekatěrinburg 3:4 (kon.)
Ufa – Kazaň 3:2 (po pr.) | N.Novgorod – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Čerepovec – Riga 4:5 (po pr.)
Nižněkamsk – Petrohrad 0:4 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavl 2:1 (4:3 po s.n.) | Dynamo Moskva – Magnitogorsk 1:2 (kon.)
Jokerit – HC Slovan 7:1 (kon.) | Soči – Spartak Moskva 2:0 (kon.) | Viťaz – Minsk 4:3 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
4:3 (2:1, 1:0, 1:2)
HC Dinamo Minsk
Středa 20.02.2019, 17:30 • Viťaz Ice Palace • KHL

Vojtěch Mozík (VZT) 0+1, 3 střely, čas 23:19
    Michal Řepík (VZT) 1+2, 5 střel, čas na ledě 18:09. (19:53:28)

V tomto dramatickém zápase vyhrává domácí celek 4:3. Rozhodující gól zaznamenal Miro Aaltonen. Minsk z kraje třetí části smazal dvoubrankovou ztrátu, ale na body to nebylo.

59:25
    Hosté v šesti.

59:00
    Poslední minuta. Michail Karnauchov má kotouč za svou brankou.

58:30
    Čas běží hodně rychle a domácí výborně brání.

58:00
    Oznámeny byly poslední dvě minuty hry ve třetí třetině a domácí drží hru daleko od své branky.

56:33
    Dinamo rozehrává od své branky, Alexandr Sjomin napadal velmi dobře, takže akci soupeře hodně zpomalil.

55:55
    Kristian Chenkel rozehrává od své branky. Čas z pohledu Minsku běží hodně rychle.

55:43
    Nikita Vyglazov nedokázal vybojovat kotouč, a tak mohou hrát hosté. Ti se usadili v útočném pásmu. Následná rána byla zblokovaná.

55:10
    Patrik Wiercioch to zkoušel od modré čáry, jeho projektil byl nepřesný.

54:07
    Minsk se brání tlaku soupeře, domácí hrají aktivně. Snaží se něco vymyslet v útočném pásmu.

52:10
    Hra pokračuje dál. Sledujeme rychlý hokej. Fanoušci ženou domácí vpřed, Borna Rendulić se ke střele nedostal.

52:07
    Komerční přestávka.

50:20
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí celek vede o jednu branku, zápas zcela jistě ještě není rozhodnutý.

48:30
    Po krátké přestávce pokračuje hra dál, Viťaz hraje znovu aktivně a pokouší se své vedení navýšit. Hosté se musí bránit.

46:20
    45:37 Miro AALTONEN - 4:3

45:37
    Viťaz právě vstřelil branku!
    V přesilovce si bere domácí celek vedení zpět. Sjomil našel skvělým pasem MIRO AALTONENA, který měl před odkrytou brankou snadnou práci. Asistence: Alexandr Sjomin a Michal Řepík.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Makejev (Mozík), 4. Řepík (A. Sjomin), 24. Stoljarov (M. Aaltonen, Řepík), 46. M. Aaltonen (A. Sjomin, Řepík) – 13. Pulkkinen (A. Těreščenko, Q. Howden), 43. Lisovec (S. Kosticyn, Chenkel), 44. Pulkkinen (Kovyršin)

HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (Samonov) – Katičev, Mozík, Stasenko, Jevsejenkov, Golovkov, S. Romanov, Kožemjakin – A. Sjomin, M. Aaltonen, Řepík – A. Nikulin, Rendulić, Makejev – Kokarev, Švec-Rogovoj, Stoljarov – N. Komarov, Vyglazov, P. Černov – Gončarov.
    HC Dinamo Minsk: M. Karnauchov (Chmyz) – Lisovec, Chenkel, Bokun, Blum, Wiercioch, Jevenko, Znacharenko – Q. Howden, A. Těreščenko, S. Kosticyn – Pulkkinen, Kovyršin, Parfejevec – Litvinov, Kitarov, A. Volkov – Kogaljov.

Rozhodčí: Bukin, Sergejev – Golovkjov, Savenkov