Trnava – Pov. Bystrica 6:5 (po pr.) | Prešov – Nové Zámky B 0:9 (kon.)
HK Gladiators Trnava
6:5 (0:2, 1:1, 4:2 - 1:0)
HK 95 Považská Bystrica
sk Středa 20.02.2019, 17:30 • ZŠ Trnava • 1. liga (SR)

Fanúšikovia, ktorí predčasne neodišli, môžu byť s výsledkom spokojní. Trnava ide do čela play-out, zostáva odohrať už len posledné kolo. Považská Bystrica viedla niekoľkokrát o dva góly, no o vedenie prišla. (19:51:44)

61:34
    Trnava dala gól!
    MARTIN HRBÁČIK dokončuje neuveriteľný návrat domácich. Tí prvýkrát vyhrávajú v dueli práve až po jeho ukončení! Gladiators získavajú v predĺžení bodík navyše.

Asistencie: Dominik Kuna, Adam Poldruhák.

60:53
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Jakub Cíger – 2 min., hákovanie).

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Štyri góly v záverečnej časti hry, Trnava zostáva v hre o prvenstvo v play-out.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:24
    NINO SZALAY 36 sekúnd pred koncom vyrovnáva na 5:5, duel smeruje do predĺženia!

Asistencia: Filip Klema.

59:14
    Oddychový čas domácich.

58:00
    Dnešné stretnutie sleduje 105 divákov.

55:28
    Stále je však o čo hrať, FILIP KLEMA znižuje na 4:5. Pred nami ešte štyri a pol minúty.

Asistencie: Nino Szalay, Andrej Mrázik.

54:35
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Juraj Ďurkech – 2 min., hákovanie).

54:22
    Považská Bystrica dala gól!
    Vyrovnané nebude ani teraz, TIBOR BEZÁK strieľa svoj prvý gól sezóny.

Asistencia: Patrik Németh.

48:02
    Intenzívne dve minúty hry, vidíme tretí gól. PAVOL POLÁČEK zase raz pridáva kontaktný gól.