Dubnica – Martin 2:5 (kon.)
TSS GROUP Dubnica
2:5 (1:0, 0:4, 1:1) Stav série: 2:4
HK VITAR Martin
sk Středa 20.02.2019, 18:00 • ZŠ Dubnica n/Váhom • 1. liga play-off (SR) • Semifinále

Tri góly za posledných 180 minút v sérii, to je naozaj málo. Dubnica doplatila na slabšiu ofenzívnu chvíľku a po troch prehrách v rade vypadáva v semifinále s Martinom. Ten aj dnes ukázal, že ak aj naskočí do duelu v slabšej forme, následne o to viac pridá. Štyri góly v druhej tretine sú jasným dôkazom.

Finálová séria medzi Michalovcami a Martinom sa začína dvomi stretnutiami na východe Slovenska už budúci pondelok a utorok (25. a 26. februára). (20:22:58)

58:44
    Martin dal gól!
    V tejto chvíli je už jasné, že je rozhodnuté. ANDREJ JURÁŠEK si po asistencii pripisuje aj gól.

58:00
    Dnešné stretnutie sleduje 1 944 divákov.

56:42
    Dubnica dáva gól! MIROSLAV KRISTÍN využíva početnú výhodu po vyše polminúte, domáci stále žijú.

Asistencie: Ján Jarábek, Maxim Veshutkin.

56:10
    Vylúčenie v tíme HK Martin (Filip Oravec – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

54:58
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Michal Kokavec – 10 min. osobný trest, nešportové správanie + osobný trest do konca zápasu, nešportové správanie).

47:11
    Súčasné vylúčenie:
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Miroslav Kristín – 2 min., sekanie).
    Vylúčenie v tíme HK Martin (Andrej Jurášek – 2 min., sekanie).

45:43
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Viktor Vladimirov – 2 min., podrazenie).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Táto tretina asi rozhodla o všetkom podstatnom. Dubnica musí v nasledujúcich dvadsiatich minútach skórovať trikrát, inak v tejto sezóne skončila.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:32
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Marcel Hlaváček – osobný trest do konca zápasu, vrazenie na mantinel).

38:32
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Marcel Hlaváček – 2 min., vrazenie na mantinel + 10 min. osobný trest, vrazenie na mantinel).

37:35
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Denis Trenčan – 2 min., napadnutie).

36:45
    Striedanie v tíme MHK Dubnica nad Váhom: z ihriska odchádza Daniel Gibl, prichádza Maximilián Pajpach.

36:45
    Oddychový čas domácich.

36:45
    Tak toto je asi definitíva. IVAN BREZNIAK po 49 sekundách znovu prekonáva Gibla. S Dubnicou to vyzerá zle-nedobre.

Asistencie: Tomáš Pokrivčák, František Poliaček.