Vítkovice – Zlín 1:4 (2:3 po n.s.n.) | Mladá Boleslav – Jihlava 2:1 (po pr.) | Kladno – Plzeň 3:5 (po nadst. prodl.)
Warriors Brno – HK MD Šumperk 2:6 (po nadst. prodl.) | Mountfield HK – Liberec 7:3 (po nadst. prodl.) | K. Vary – Sparta 3:5 (3:2 po n.s.n.)
Chomutov – Třemošná 5:1 (po nadst. prodl.) | Č. Budějovice – Havlíčkův Brod 1:3 (po nadst. prodl.) | Vsetín – Přerov 2:1 (1:0 po n.s.n.)
Kometa Brno – Pardubice 4:5 (1:2 po s.n.) | Žďár n/S – Tábor 4:3 (po nadst. prodl.) | Olomouc – Technika Brno 1:4 (1:0 po n.s.n.)
Slavia – HC Litvínov 2:1 (1:2 po n.s.n.)
po s.n. (1:2)
HC Kometa Brno
4:5 (1:1, 1:1, 2:2 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 21.02.2019, 18:00 • DRFG arena • Extraliga dorostu • Nadstavba B

64:16
    Kometa v poslední minutě prodloužení bude hrát přesilovou hru, dvě minuty za hákování obdržel hostující Pavol Štetka.

55:39
    Kometa bude mít možnost otočit skóre, dvě minuty za faul kolenem pro Matěje Kloze.

51:54
    Kometa dostane příležitost ke vstřelení vyrovnávací branky. Dvě minuty za hákování fasuje František Formánek.

40:15
    Hned v úvodu třetí třetiny dostane možnost početní výhody brněnská Komety. Pardubický tým oslabí Daniel Herčík na dvě minuty za hákování.

37:20
    Kometa se bude muset znovu bránit, dvě minuty za sevření puku rukou – tak zní trest pro Iva Sedláčka.

34:50
    Pardubicím nyní nebyla uznána branka, které hosté docílili ve signalizované výhodě, ale branka pro dřívější přerušení hry nemohla být uznána. Nicméně zahrají se přesilovou hru, dvouminutovým trestem za podrážení je potrestán Tomáš Vyroubal.

23:06
    Přesilovou hru si tentokrát vyzkoušejí hosté z Pardubic, dvě minuty za podrážení fasuje Matěj Prčík.

11:12
    První vyloučení v dnešním utkání, na trestnou lavici míří hostující František Formánek – dvě minuty za vysokou hůl.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 10. Šalé (Kos), 35. Šalé (Sedláček, Kos), 47. Sedláček (Svozil, Fajmon), 55. Svozil (Kos) – 5. Formánek (Chabada), 27. Nekvinda (Koudelka), 46. Herčík (Kloz, Formánek), 48. Formánek, rozh. náj. Chabada

1:2   Chabada (PCE)

HC Kometa Brno: Schnattinger (Bizoň) – Vacek, Běhůnek, Ulbricht, Fajmon, Němec, Prčík, Svozil – Kos, Otava, Šalé, Sever, Sedláček, Horký, Linka, Harmim, Mišiak, Vyrouba.
    HC Dynamo Pardubice: Borovička (Kadlc) – Vojtěch, Vašíček, Kubíček, Koudelka, Chabada, Špinka, Hebek – Hiemer, Paleček, Pavlata, Herčík, Formánek, Nekvinda, Kloz, Burda, Novotný, Štetka.

Rozhodčí: Čuňočka – Brzobohatý, Kučera