Toronto – Washington 2:3 (kon.) | NY Rangers – Minnesota 1:4 (kon.) | Florida – Carolina 3:4 (kon.)
New Jersey – Ottawa 4:0 (kon.) | Pittsburgh – San Jose 0:4 (kon.) | Montreal – Philadelphia 5:1 (kon.)
Tampa – Buffalo 2:1 (2:0 po s.n.) | Nashville – Los Angeles 2:1 (kon.) | Dallas – St. Louis 5:2 (kon.)
Edmonton – NY Islanders 4:3 (po pr.) | Vancouver – Arizona 2:3 (po pr.)
Montreal Canadiens
5:1 (3:0, 2:0, 0:1)
Philadelphia Flyers
Pátek 22.02.2019, 01:30 • Bell Centre, Montreal • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů! (04:17:03)

Československá stopa v utkání:
    Jakub Voráček (Philadelphia) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:49
    Tomáš Tatar (Montreal) 1+0, 3 střely, čas na ledě 14:12

1. Brendan Gallagher (Montreal) 3+0
    2. Tomáš Tatar (Montreal) 1+0
    3. Jesperi Kotkaniemi (Montreal) 1+0

A je tu konec i třetího dějství. V poslední třetině jsme viděli pouze jeden gól, když se šikovnou tečí prosadil Michael Raffl. Flyers si vynutili i v této třetině přesilovou hru,ale Canadiens se znovu ubránili a zaslouženě slaví výhru. Domácí tým tak v tabulce přeskočil Pens a posunul se na 6. místo. Naopak Flyers budou muset rychle zapomenout na 2 nepovedené zápasy a v příštím zápase se pokusí vrátit na vítěznou vlnu.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 39, Hosté – 30.

59:45
    Zápas se dohrává za potlesku domácích fanoušků, v Bell Center panuje výborná atmosféra.

59:20
    Habs jsou na kotouči ve třetině hostů.

58:50
    Obě 11ky dostaly trest a vidíme hru 4 na 4.

58:33
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Brendan Gallagher – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Konecny – 2 min., sekání).

58:20
    Andrew Shaw se dostal ke střele z pravého kruhu pro vhazování, Brian Elliott si povyjel a střelu zneškodnil.

57:50
    Habs přečkali i 3. oslabení v zápase.

57:10
    To je opravdu nepovedená přesilová hra hostů, nyní se do šance v oslabení dostal Nate Thompson,ale ani tentokrát Elliota nepřekonal.

56:20
    Kotouč znovu za brankou hostů, teď ho tam poslal Weber.

55:50
    Benn vystihl nahrávku Simmondse a ihned vyhazuje kotouč.

55:28
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Artturi Lehkonen – 2 min., podrážení).
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

54:20
    Letci jsou v posledních minutách aktivnější a vytváří si spoustu šancí.

53:40
    Jakub Voráček se pokusil přejít kličkou 1 na 1, ale českému útočníkovi se dnes příliš nedaří.

52:20
    Nate Thompson nahodil kotouč na branku, ale jeho pokus Elliot vytěsnil.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 1. Gallagher (Danault, Kulak), 4. Kotkaniemi (Byron, Jo. Benn), 11. Gallagher, 23. Gallagher (A. Shaw, S. Weber), 27. Tatar (Domi) – 51. M. Raffl (Gostisbehere)

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – S. Weber, Mete, Petry, Reilly, Jo. Benn, Kulak – Gallagher, N. Thompson, Drouin – A. Shaw, Domi, Tatar – Armia, Kotkaniemi, Byron – Hudon, Peca, Lehkonen – Danault.
    Philadelphia Flyers: Hart (11. Elliott) – Provorov, Sanheim, P. Myers, Gostisbehere, Hägg – J. van Riemsdyk, Giroux, Konecny – Lindblom, Couturier, Voráček – Laughton, Patrick, Simmonds – M. Raffl, Varone, Ju. Bailey.

Rozhodčí: Mclsaac, Rank – MacPherson, Nagy

Diváci: 21 302