Toronto – Washington 2:3 (kon.) | NY Rangers – Minnesota 1:4 (kon.) | Florida – Carolina 3:4 (kon.)
New Jersey – Ottawa 4:0 (kon.) | Pittsburgh – San Jose 0:4 (kon.) | Montreal – Philadelphia 5:1 (kon.)
Tampa – Buffalo 2:1 (2:0 po s.n.) | Nashville – Los Angeles 2:1 (kon.) | Dallas – St. Louis 5:2 (kon.)
Edmonton – NY Islanders 4:3 (po pr.) | Vancouver – Arizona 2:3 (po pr.)
po s.n. (2:0)
Tampa Bay Lightning
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
Buffalo Sabres
Pátek 22.02.2019, 01:30 • Amalie Arena, Tampa • NHL

Díky za pozornost a mějte se fajn. (04:38:18)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Tampa Bay Lightning.
    Rozhodující nájezd proměnil STEVEN STAMKOS.

3. série
    2:0
    Nikita KUČEROV proměňuje. Kučerov vymíchal Huttona a krásnou kličkou rozhoduje o druhém bodu pro nejlepší tým NHL.

2. série
    1:0
    Casey MITTELSTADT neproměňuje.

2. série
    1:0
    Brayden POINT neproměňuje. Rychlý nájezd, ale tyčka zachránila Buffalo.

1. série
    1:0
    Jack EICHEL neproměňuje. Zkusil po forhendové kličce zasunout puk k tyči, ale neuspěl.

1. série
    1:0
    Steven STAMKOS proměňuje přesnou střelou pod břevno.

Samostatné nájezdy začínají.

Nerozhodlo ani 60 minut, ani prodloužení, uvidíme tak samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:35
    Hosté na kotouči, Eichel ještě zkoušel uvolnit Skinnera, ale marně. Z rychlé protiakce pálil Killorn mimo.

64:02
    Dvakrát v rychlém sledu mohl rozhodnout Hedman, ale ani jednou v úniku na fenomenálního Huttona nevyzrál.

63:30
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Nikita Kučerov – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Rasmus Ristolainen – 2 min., hrubost).

63:30
    Celou situaci ještě vyšperkovala šarvátka před Huttonem.

63:30
    Mohlo být hotovo. Dopředu šli do šance Hedman s Kučerovem. Nakonec se ke střele z dobré pozice dostali oba dva, ale Hutton stále drží naděje Sabres na výhru.

63:17
    Také Eichel jen vyvezl puk do středního pásma.

62:51
    Do brejku tak spěchal Johnson, ale v závěru mu došly síly.

62:44
    Stále vidíme v podání hostů velké taktické šachy, nicméně minimum střel.

62:05
    Sabres stále v útoku a postupně dostřídávají.

61:30
    Dahlin opatrně najel do útočného pásma, ale postrádá zde rychlost.

61:02
    První zákrok tak má Vasilevskij, který si poradil s pokusem Mittelstadta.

60:41
    Point se snažil umotat v rychlostním souboji Eichela, ten s ním vydržel.

60:03
    Po úvodním buly jde puk na hokejky Tampy.

60:01

Tampa má zatím v prodloužení bilanci 5:3, Buffalo šesti výher a šesti porážek.

Oba týmy už mají po bezgólové třetí třetině jistý bod, v prodloužení si zahrají o ten bonusový.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:58
    Ještě jedno zakázané uvolnění Buffala, 2,2 vteřiny před koncem třetí části hry.

59:42
    Johnson ještě nebezpečně hledal před brankou hůl Kučerova, ale ten tečoval mimo.

59:23
    U mantinelu houževnatě bojují Ristolainen s Larssonem a trochu šetří čas.

59:00
    Poslední minuta normální hrací doby a vypadá to, že vítěze v ní neurčíme.

58:33
    Sheary dojel odražený kotouč, ale jeho nahození před branku už moc vzruchu nezpůsobilo.

58:11
    Zničehonic teď po rychlém přechodu do útoku Stamkos oslovil Millera, jeho prudký projektil zachytil do lapačky Hutton.

57:45
    Dahlin bedlivě strážil Kučerova u modré čáry, přesto v útočném pásmu zkoušel ještě zakončovat Cirelli.

57:04
    Buffalo se podle defenzivního nastavení nejspíš spokojí i s remízou po šedesáti minutách, Tampa se naopak snaží rozhodnout.

56:21
    Stamkosovi trval přechod útočné modré o něco déle, Kučerov se tak dostal do ofsajdu.

55:56
    Hedman drží kotouč za brankou a čeká až dostřídá elitní formace Lightning.

55:28
    Ristolainen při střele zlomil hůl, Tampa Bay ubrání i toto oslabení.

55:02
    Jinak ani tohle není početní převaha, která by diváky zvedala ze sedadel.

54:18
    Hned po buly zkusil štěstí ranou z kruhu Reinhart, ale Vasilevskij v klidu zasáhl.

54:11
    Záhy už má puk ve své moci Vasilevskij.

54:03
    Cirelli hledal ve středním pásmu nastartovaného Stamkose, ale byl to nepřesný pas.

53:43
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Brayden Point – 2 min., držení).

53:43
    Signalizované vyloučení, ale zatím svádí pěstní souboj na ledě Point se Skinnerem.

53:33
    Hunwick špatně rozehrál ve vlastím pásmu, ale Point místo střely ještě hledal lépe postaveného Kučerova, leč bezúspěšně.

53:15
    Hutton předvedl další úspěšný zákrok, rozhodčí už opět musí před brankou krotit rozjitřené vášně.

53:01
    Coburnovu střelu z levého kruhu viděl Hutton na poslední chvíli, přesto zasáhl.

52:40
    Sobotka si zkusil u mantinelu obhodit Sergačjova, ale byla to neúspěšná snaha.

52:17
    Až střela Stralmana trochu vyrušila Huttona z klidu, byla ovšem před brankou tečována mimo.

52:04
    Sledujeme dlouhý úsek hry bez přerušení, ke střelbě se teď oba týmy dostávají o něco hůře.

51:08
    Teď už ale Eichel podstoupil rychlostní souboj se Sergačjovem a zkouší vybojovat pro svůj tým pozici v útočné třetině.

50:47
    Buffalo už hraje v plném počtu, Tampa ale pořád v útočném pásmu.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:19
    Ránu Kučerova zastavil Hutton.

49:57
    Až teď to byl Point, který úspěšně najel do útočného pásma. Tampa zde ale dlouho nevydržel a kotouč zase loví domácí mužstvo ve vlastní třetině.

49:25
    Ale hosté zatím bez problémů posílají všechny kotouče do středního pásma.

49:11
    V tuto chvíli už hrají domácí přesilovku po návratu Černáka na led.

48:46
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Rasmus Ristolainen – 2 min., podrážení).

48:46
    Cirelli ujel v oslabení středem hřiště a byl faulován Ristolainenem.

48:24
    Domácí fanoušci si nyní žádali odpískání faulu na Hedmana, ale vyslyšeni nebyli.

47:50
    Skinner sice na chvilku udržel pásmo, ale McDonagh definitivně osvobodil Tampu. Oba týmy zatím brání oslabení naprosto suverénně.

47:12
    V oslabení ale ujel Stamkos a bekhendem trefil tyč!

46:55
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Erik Černák – 2 min., podrážení).

46:31
    Naopak Vasilevského prověřili v rychlém sledu Skinner a Eichel, ale skóre je stále nerozhodné.

45:57
    Další úspěšný výhoz Rodriguese znamená konec přesilovky Tampy Bay.

45:35
    Bogosianův trest zatím utíká hostům rychle, Tampa vepředu moc nehrozí.

45:01
    Po tvrdém hitu od Ristolainena se těžce zvedal Kučerov, ale přece jen už zamířil na střídačku.

44:30
    Rodrigues opět dělá při oslabení hodnotnou práci a osvobodil svůj tým.

43:58
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Zach Bogosian – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

43:54
    V největší šanci předchozích momentů pálil Killorn, ale přesouvající se Hutton proti němu stačil zakročit.

43:54
    Tampa opět přitlačila Sabres před jejich bránu, Pominville se nakonec zmohl jen na další icing.

43:20
    Stralmanovo bekhendové nahození vyrazil Hutton.

42:45
    Point s Kučerovem by se našli snad i poslepu, tentokrát jejich manévry ale nevyústily v žádnou šanci.

42:07
    Point vyhrál buly, rána Černáka ale byla sražena vysoko nad bránu.

42:04
    Buffalo se ocitá zkraje třetiny pod mírným tlakem Tampy a jeho hráči vyhodili opět jen na icing.

41:31
    Nepříjemné nahození Reinharta vyrazil svými betony Vasilevskij.

41:10
    Palátovu střelu nepustil z pravého kruhu na Huttona švédský bek Dahlin.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:36
    Další snahu Lightning přerušil ofsajd.

40:20
    Kučerov vypálil od modré čáry, Hedman zkoušel dorážet, ale oba pokusy podržel Hutton.

40:08
    Krátce po úvodním buly přerušuje hru Hutton.

40:01

Střely na branku: Tampa 29 – 23 Buffalo.

Tampa Bay se ve druhé třetině vypořádala s dobrým nástupem Buffala do hry a po trefě Kučerova dokázala vyrovnat. Stejně tak má zatím navrch i střelecky, ale Hutton stále živí naději, že by Buffalo po třech prohrách v řadě mohlo nyní konečně zabrat.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:30
    Sergačjov zkusil ještě vypálit od modré čáry, ale byl to zablokovaný pokus.

39:11
    Hráči Buffala toho již mají plné zuby a jen krátkými obloučky vyhazují puky z pásma.

38:49
    Hedman hledal zadovkou před brankou Paláta, ten byl dobře pokrytý.

38:32
    Pominville vysokým obloučkem vyhazuje do středního pásma, Buffalo střídá.

38:04
    Stralman nyní téměř zastavil v obranné třetině a počkal až mu spoluhráči dostřídají.

37:34
    Hraje se poměrně dlouho bez přerušení, ale povětšinou ve středním pásmu.

36:54
    Ránu Josepha nyní Hutton viděl a odrazil ji do rohu.

36:27
    Lightning jsou sice výrazně střelecky aktivnější než soupeř ve druhé třetině, otočka Eichela kolem brány si ale také říkala o pozornost.

35:54
    Záhy byl Kučerov zahnán v útočném pásmu a ani svou zadovkou už nikoho ze spoluhráčů nenašel.

35:20
    Palát vyrazil ve dvojici s Pointem do rychlého přečíslení a po ráně druhého jmenovaného zazvonilo břevno!

34:55
    Mittelstadt zle dotíral na Černáka, který si však se situací dokázal poradit.

34:34
    Opakované záběry však prokazují, že proti Kučerovově střele pomohla Huttonovi více než cokoliv jiného branková konstrukce.

34:34
    Hutton hrdinou okamžiku, i díky němu se Buffalo ubránilo poslednímu oslabení.

34:04
    Neskutečný zákrok Huttona proti Kučerovovi, který na zadní tyči mířil do téměř odkryté branky.

33:31
    Vhodný moment ke střelbě prováhal Hedman, Hutton se pak zapotil o něco později proti Stamkosovi a Palátovi.

32:55
    Hráči Tampy se nyní dostali do ofsajdu, ani jejich přesilovka zatím moc nebezpečná není.

32:32
    Cenné vteřinky nastřádal cestou do útočného pásma Rodrigues.

32:16
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Johan Larsson – 2 min., hrubost).

32:16
    Schylovalo se k bitce mezi Larssonem a Gourdem, ale rukavice hokejisty Tampy Bay zůstaly na svém místě, tudíž na trestnou půjde jen hráč Buffala.

31:54
    Uvidíme, jak moc inkasovaný gól nyní zatřese se sebevědomím Buffala.
    31:10 Nikita KUČEROV - 1:1

31:10
    Tampa právě vstřelila branku!
    Tohle je proto pro Buffalo hodně kruté. Do rychlého přečíslení vyjela dvojice Johnson – Kučerov a druhý jmenovaný NIKITA KUČEROV po přihrávce svého parťáka ranou bez přípravy propálil Huttona nad lapačku. Stý bod pro Kučerova v sezoně! Asistence: Tyler Johnson.

30:30
    Bogosian nyní při střele zlomil hůl, i tak jsou teď Sabres v útočném pásmu o něco živější než soupeř.

29:56
    Josephovu ránu z dálky si Hutton dokázal pohlídat.

29:34
    Buffalo ale začalo lépe bránit střední pásmo a nepouští útočníky Tampy do častého ohrožení Huttonovy svatyně.

29:11
    Vasilevskij nyní za brankou hodně zariskoval při rozehrávce, ale prošlo mu to.

28:30
    Hra se rychle střídá před oběma brankami, Beaulieuova rána nyní nedolétla až k Vasilevskému.

28:05
    Skinner vybojoval puk ve středním pásmu, bekhendem uvolnil Eichela, jenž se dostal až do blízkosti Vasilevského, ale v tísni nedokázal lépe zakončit.

27:37
    Pěkné sólo prakticky přes celé hřiště zakončil Kučerov střelou mimo.

27:25
    Kotouč v ochranné síti nad brankou Vasilevského.

27:00
    Mittelstadt postupoval s Reinhartem do situace dva na jednoho, zvolil však střelu nad branku.

26:32
    Do střelecké pozice se dostával nyní Joseph, ale rána z otočky jen prosvištěla brankovištěm.

26:05
    Spoustu prostoru měl nyní v blízkosti branky rozjetý Cirelli, ale Hutton špičkou betonu dokázal udržet puk před brankovou čárou.

25:43
    Záhy se však pro puk musel vrátit do vlastního pásma Palát, ale po jeho rozehrávce vypálil nebezpečně Miller.

25:16
    Další nabídku do útočného pásma Eichel nezpracoval, a tak hrají před Huttonem borci Lightning.

24:58
    Hutton přerušuje hru po střele Kučerova z levého křídla.

24:41
    Ristolainen si několikrát vyměnil za brankou puk s McCabem, Buffalo plynule dostalo puk do útočné třetiny.

24:20
    Hraje se v poměrně slušném tempu, oba týmy střídají rovnou do hry.

23:42
    Třetí formace Sabres drží kotouč u Vasilevského, ale ruský gólman zatím ojedinělé pokusy vyráží.

23:14
    Dopředu vyrazili Beaulieu se Sobotkou, prvně jmenovaný mohl vypálit z dobré pozice, ale měl zablokovanou hůl.

22:35
    Hunwick zase v obranném pásmu jen jednoduše ometl kotouč o mantinel a Buffalo zatím sází na pečlivou obranu.

21:50
    Nadějná pozice se rýsovala pro Skinnera. Ten ale z ostrého úhlu měl problém trefit odkrytou část branky.

21:24
    Černák zajímavě vypálil bez přípravy, ale jeho ránu srazil Hutton za branku.

21:03
    Nejaktivnější střelec Buffala Eichel na druhé straně otestoval Vasilevského, následovat bude buly v jeho blízkosti.

20:38
    Pozornost brankáře Huttona vyzkoušel Johnson, gólman Buffala byl úspěšný.

20:27
    První lajna Tampy Bay se okamžitě snaží usadit v útočném pásmu.

20:01

Střely na branku v první třetině: Tampa 15 – 17 Buffalo.

První třetinu možná trochu překvapivě vyhráli hokejisté Buffala, kteří se dostali do vedení po trefě obránce Rasmuse Dahlina od modré čáry. Několik dalších možností pak měli hráči na obou stranách, ale gólmani už ve střelecky bohatém utkání další kotouč za svá záda nepustili.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:35
    Na druhém konci byla střela Shearyho sražena nad bránu obráncem Stralmanem.

19:10
    Domácí se ihned vrhli do útoku, ale dorážka Cirelliho letěla vedle.
    18:13 Rasmus DAHLIN - 0:1

18:13
    Sabres právě vstřelili branku!
    Překvapivě je to Buffalo, které se ujímá vedení. Nahození RASMUSE DAHLINA od modré čáry si nakonec našlo cestu až za Vasilevského, který měl zakrytý výhled. Asistence: Zach Bogosian a Jack Eichel.

17:54
    Reinhart vyhodil kotouč až na tribuny Amalie Areny, je tu ještě jedna komerční přestávka v první třetině.

17:40
    Dohromady jsme v první třetině viděli už 30 střeleckých pokusů!

17:10
    Johnson podržel kotouč až do útočného pásma, jeho ránu však Hutton dobře viděl a zasáhl.

16:37
    Point elegantně přepustil puk pro Kučerova a jeho zadovka záhy vybídla ke skórování Hedmana. Švédský obránce z druhé vlny těsně minul bránu.

16:11
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Buffala.

15:54
    Stamkos krásně bekhendem uvolnil Millera, jeho nedůrazné zakončení ale zblízka bezpečně lapil Hutton.

15:33
    Miller opět na ledě, Tampa přežila dlouhé oslabení bez úhony.

15:14
    V závěru přesilovky ovšem Eichel narýsoval velmi pohlednou přihrávku na Skinnera, který zblízka zase nechal vyniknout pouze rychlého Vasilevského.

14:27
    Gourde opět osvobodil svůj tým, do návratu Millera už mnoho času nezbývá.

14:04
    Ristolainenovu ránu od modré čáry vyrazil Vasilevskij před sebe a domácí se opět osvobodili.

13:28
    Rodrigues krásnou přihrávkou křížem našel Thompsona, jenž ranou z pravého kruhu minul. Záhy vyhazuje Černák.

12:48
    Eichelova nepřesná přihrávka vyhnala hosty z útočného pásma, zatím Sabres stále nevymysleli žádné nebezpečí.

12:19
    Lightning se ale zatím brání proti dlouhému oslabení bez větších problémů.

11:26
    Zmýlená neplatí, rozhodčí si nakonec vymysleli čtyřminutový trest pro Millera!

11:26
    Reinhart zkusil rozehrát, ale puk mezitím zavadil o vysokou hůl a hra je přerušena.

11:04
    Sabres zvýšili aktivitu, Vasilevskij ale odolává i proti nebezpečným ranám od Dahlina, potažmo Sobotky a drží čistý štít.

10:45
    V dobré pozici se na levém kruhu před Vasilevským ocitl Eichel, ale vypálil jen do jeho vyrážečky.

10:02
    Eichel šikovně dostal kotouč před branku, dorážky Skinnera ani Rodriguese se však neujaly.

09:40
    Kotouč nyní za brankou Vasilevského, všichni vítáme, že se hraje už přes půl minuty v kuse.

09:07
    Kučerov obdržel kotouč u modré čáry, podržel zakončení a pak vypálil projektil na Huttona. Gólman Buffala dokázal nadvakrát puk zkrotit.

09:00
    Hutton předvedl další zákrok lapačkou proti nahození Sergačjova.

08:38
    Millera v útočném pásmu Tampy čistě zastavil Beaulieu, opět se přerušuje.

08:24
    Další přerušení. Tentokrát končí nahozený puk jen na plexiskle.

08:14
    Brána opět posunutá, aniž by do ní kdokoliv vrazil.

08:00
    Point se nyní velmi snadno uvolnil v souboji jeden na jednoho proti McCabeovi, ale v ohromné rychlosti bekhendem přestřelil. Posléze Kučerov posunul bránu, ale vhazuje se v útočném pásmu Tampy.

07:43
    Hodně rozkouskovaný je začátek zápasu, o další přerušení se postaral gólman Hutton, jenž zastavil nahození ze středního pásma.

07:25
    Černák nejprve snadno odzbrojil Sobotku, následně Palát křížnou přihrávkou hledal před brankou Stamkose, který však místo střely zase nahrával, ale nepřesně.

06:54
    Po střele Hunwicka zasahuje Vasilevskij a po komerční přestávce se bude vhazovat v obranné třetině Tampy Bay.

06:20
    Na druhé straně obrovská šance pro Pointa, který zkoušel dorazit volný kotouč před brankářem Huttonem, ale vyprášil jen jeho beton.

05:54
    Joseph nyní čistě odebral puk Sobotkovi, Tampa rozjede další akci z vlastní třetiny.

05:23
    Hra se přemístila na druhou stranu, ránu Sergačjova od modré ovšem Hutton dobře viděl.

05:06
    Posléze Eichel dlouho držel kotouč ve své moci, nabruslil až před Vasilevského, který výborně zasahuje.

04:51
    Vzápětí další zákrok proti Eichelovi.

04:49
    Bogosian vyzkoušel pozornost Vasilevského náhozem od modré, ale ruský gólman si s ním bezpečně poradil.

04:30
    Z tlaku se nyní dostává Buffalo jen za cenu zakázaného uvolnění.

03:55
    Volný kotouč vyplaval na mezikruží před Pointem, Hutton předvedl super zákrok vyrážečkou.

03:40
    Reinhardt vysoko napadal rozehrávku mezi Pointem a Johnsonem, kotouč skončil na střídačce.

03:24
    Teď už ale po spolupráci s Johnsonem měl Point velmi slušnou šanci, nicméně zblízka trefil Huttona jen do lapačky.

03:07
    Erne v pěkné individuální akci zkoušel obhodit protihráče v útočném pásmu, ale do zakončení se nedostal.

02:21
    Už zase zahrozilo Buffalo. Pominville zůstal na chvíli sám před Vasilevským, ten ale zvládl zasáhnout a Coburn posléze vyhodil kotouč.

01:40
    Na druhé straně první práce pro Huttona. Hemžení třetí formace nakonec skončilo ránou obránce Sergačjova od modré, ale jen do prostoru, kde byl gólman Buffala.

01:10
    Po vyhraném buly pálil Eichel, i jeho pokus byl zablokovaný před brankou.

00:59
    Tečovaný pokus Rodriguese pak zaletěl do ochranné sítě, Sabres začali s nečekaně velkou chutí.

00:20
    Hned v úvodu pálil mimo bránu Ristolainen, Vasilevskij nemusel zasáhnout.

00:01

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Strålman, Hedman, Černák, McDonagh, Sergačjov, Coburn – J. T. Miller, Stamkos, Palát – Kučerov, B. Point, T. Johnson – Gourde, Cirelli, Killorn – Joseph, Paquette, Erne.

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – Ristolainen, McCabe, Bogosian, Dahlin, C. Nelson, Beaulieu – Rodrigues, Eichel, Skinner – S. Reinhart, Mittelstadt, Sheary – Pominville, Jo. Larsson, Girgensons – T. Thompson, Sobotka, C.J. Smith.

Rozhodčí: Lee, Hebert.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Hostům by v tomto duelu měli chybět Kyle Okposo s Marcem Scandellou. Domácí by oproti tomu měli nastoupit v plné síle, otazníkem je pouze start švédského obránce Victora Hedmana.

V letošním ročníku se zatím oba celky utkaly dohromady ve třech případech. Na vlastním ledě uspělo jednou Buffalo, po jedné výhře doma i venku mají hokejisté Lightning. Na poslední výhře 5:3 se jednou výhrou podílel i český útočník Ondřej Palát.

Domácí mužstvo naprosto jasně táhne Nikita Kučerov, který je vůbec nejlepším hráčem NHL v kanadském bodování. Nasbíral už 99 bodů za 29 branek a 77 asistencí. Vysoko v bodování je také Brayden Point, který je s bilancí 35+43 celkově pátý. V domácím mužstvu bychom měli registrovat i Ondřeje Paláta, který dal 7 branek a připojil k nim ještě 19 asistencí. Na straně hostů lze očekávat start Vladimíra Sobotky. Český útočník má zatím bilanci 4+7.

Hokejisté Tampy Bay vyhráli sedm utkání v řadě a suverénním způsobem kralují tabulce Východní konference. Se ziskem 96 bodů jsou také nejlepším celkem celé soutěže. Buffalo naopak ještě ve východní konferenci stále ještě pomýšlí na postup, ale potřebuje se velmi rychle vrátit na vítěznou vlnu. Po třech porážkách v řadě totiž Sabres ztrácí na osmé místo už šest bodů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

Radek Barkman

Branky a nahrávky: 32. Kučerov (T. Johnson), rozh. náj. Stamkos – 19. Dahlin (Bogosian, Eichel)