Toronto – Washington 2:3 (kon.) | NY Rangers – Minnesota 1:4 (kon.) | Florida – Carolina 3:4 (kon.)
New Jersey – Ottawa 4:0 (kon.) | Pittsburgh – San Jose 0:4 (kon.) | Montreal – Philadelphia 5:1 (kon.)
Tampa – Buffalo 2:1 (2:0 po s.n.) | Nashville – Los Angeles 2:1 (kon.) | Dallas – St. Louis 5:2 (kon.)
Edmonton – NY Islanders 4:3 (po pr.) | Vancouver – Arizona 2:3 (po pr.)
po s.n. (2:0)
Tampa Bay Lightning
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
Buffalo Sabres
Pátek 22.02.2019, 01:30 • Amalie Arena, Tampa • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

Hokejisté Tampy Bay vyhráli sedm utkání v řadě a suverénním způsobem kralují tabulce Východní konference. Se ziskem 96 bodů jsou také nejlepším celkem celé soutěže. Buffalo naopak ještě ve východní konferenci stále ještě pomýšlí na postup, ale potřebuje se velmi rychle vrátit na vítěznou vlnu. Po třech porážkách v řadě totiž Sabres ztrácí na osmé místo už šest bodů.

Domácí mužstvo naprosto jasně táhne Nikita Kučerov, který je vůbec nejlepším hráčem NHL v kanadském bodování. Nasbíral už 99 bodů za 29 branek a 77 asistencí. Vysoko v bodování je také Brayden Point, který je s bilancí 35+43 celkově pátý. V domácím mužstvu bychom měli registrovat i Ondřeje Paláta, který dal 7 branek a připojil k nim ještě 19 asistencí. Na straně hostů lze očekávat start Vladimíra Sobotky. Český útočník má zatím bilanci 4+7.

V letošním ročníku se zatím oba celky utkaly dohromady ve třech případech. Na vlastním ledě uspělo jednou Buffalo, po jedné výhře doma i venku mají hokejisté Lightning. Na poslední výhře 5:3 se jednou výhrou podílel i český útočník Ondřej Palát.

Hostům by v tomto duelu měli chybět Kyle Okposo s Marcem Scandellou. Domácí by oproti tomu měli nastoupit v plné síle, otazníkem je pouze start švédského obránce Victora Hedmana.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Strålman, Hedman, Černák, McDonagh, Sergačjov, Coburn – J. T. Miller, Stamkos, Palát – Kučerov, B. Point, T. Johnson – Gourde, Cirelli, Killorn – Joseph, Paquette, Erne.

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – Ristolainen, McCabe, Bogosian, Dahlin, C. Nelson, Beaulieu – Rodrigues, Eichel, Skinner – S. Reinhart, Mittelstadt, Sheary – Pominville, Jo. Larsson, Girgensons – T. Thompson, Sobotka, C.J. Smith.

Rozhodčí: Lee, Hebert.

00:01

00:20
    Hned v úvodu pálil mimo bránu Ristolainen, Vasilevskij nemusel zasáhnout.

00:59
    Tečovaný pokus Rodriguese pak zaletěl do ochranné sítě, Sabres začali s nečekaně velkou chutí.

01:10
    Po vyhraném buly pálil Eichel, i jeho pokus byl zablokovaný před brankou.

01:40
    Na druhé straně první práce pro Huttona. Hemžení třetí formace nakonec skončilo ránou obránce Sergačjova od modré, ale jen do prostoru, kde byl gólman Buffala.

02:21
    Už zase zahrozilo Buffalo. Pominville zůstal na chvíli sám před Vasilevským, ten ale zvládl zasáhnout a Coburn posléze vyhodil kotouč.

03:07
    Erne v pěkné individuální akci zkoušel obhodit protihráče v útočném pásmu, ale do zakončení se nedostal.

03:24
    Teď už ale po spolupráci s Johnsonem měl Point velmi slušnou šanci, nicméně zblízka trefil Huttona jen do lapačky.

03:40
    Reinhardt vysoko napadal rozehrávku mezi Pointem a Johnsonem, kotouč skončil na střídačce.

03:55
    Volný kotouč vyplaval na mezikruží před Pointem, Hutton předvedl super zákrok vyrážečkou.

04:30
    Z tlaku se nyní dostává Buffalo jen za cenu zakázaného uvolnění.

04:49
    Bogosian vyzkoušel pozornost Vasilevského náhozem od modré, ale ruský gólman si s ním bezpečně poradil.

04:51
    Vzápětí další zákrok proti Eichelovi.

05:06
    Posléze Eichel dlouho držel kotouč ve své moci, nabruslil až před Vasilevského, který výborně zasahuje.

05:23
    Hra se přemístila na druhou stranu, ránu Sergačjova od modré ovšem Hutton dobře viděl.

05:54
    Joseph nyní čistě odebral puk Sobotkovi, Tampa rozjede další akci z vlastní třetiny.

06:20
    Na druhé straně obrovská šance pro Pointa, který zkoušel dorazit volný kotouč před brankářem Huttonem, ale vyprášil jen jeho beton.

06:54
    Po střele Hunwicka zasahuje Vasilevskij a po komerční přestávce se bude vhazovat v obranné třetině Tampy Bay.

07:25
    Černák nejprve snadno odzbrojil Sobotku, následně Palát křížnou přihrávkou hledal před brankou Stamkose, který však místo střely zase nahrával, ale nepřesně.

07:43
    Hodně rozkouskovaný je začátek zápasu, o další přerušení se postaral gólman Hutton, jenž zastavil nahození ze středního pásma.

08:00
    Point se nyní velmi snadno uvolnil v souboji jeden na jednoho proti McCabeovi, ale v ohromné rychlosti bekhendem přestřelil. Posléze Kučerov posunul bránu, ale vhazuje se v útočném pásmu Tampy.

08:14
    Brána opět posunutá, aniž by do ní kdokoliv vrazil.

08:24
    Další přerušení. Tentokrát končí nahozený puk jen na plexiskle.

08:38
    Millera v útočném pásmu Tampy čistě zastavil Beaulieu, opět se přerušuje.

09:00
    Hutton předvedl další zákrok lapačkou proti nahození Sergačjova.

09:07
    Kučerov obdržel kotouč u modré čáry, podržel zakončení a pak vypálil projektil na Huttona. Gólman Buffala dokázal nadvakrát puk zkrotit.

09:40
    Kotouč nyní za brankou Vasilevského, všichni vítáme, že se hraje už přes půl minuty v kuse.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

10:02
    Eichel šikovně dostal kotouč před branku, dorážky Skinnera ani Rodriguese se však neujaly.

10:45
    V dobré pozici se na levém kruhu před Vasilevským ocitl Eichel, ale vypálil jen do jeho vyrážečky.

11:04
    Sabres zvýšili aktivitu, Vasilevskij ale odolává i proti nebezpečným ranám od Dahlina, potažmo Sobotky a drží čistý štít.

11:26
    Reinhart zkusil rozehrát, ale puk mezitím zavadil o vysokou hůl a hra je přerušena.

11:26
    Zmýlená neplatí, rozhodčí si nakonec vymysleli čtyřminutový trest pro Millera!

12:19
    Lightning se ale zatím brání proti dlouhému oslabení bez větších problémů.

12:48
    Eichelova nepřesná přihrávka vyhnala hosty z útočného pásma, zatím Sabres stále nevymysleli žádné nebezpečí.

13:28
    Rodrigues krásnou přihrávkou křížem našel Thompsona, jenž ranou z pravého kruhu minul. Záhy vyhazuje Černák.

14:04
    Ristolainenovu ránu od modré čáry vyrazil Vasilevskij před sebe a domácí se opět osvobodili.

14:27
    Gourde opět osvobodil svůj tým, do návratu Millera už mnoho času nezbývá.

15:14
    V závěru přesilovky ovšem Eichel narýsoval velmi pohlednou přihrávku na Skinnera, který zblízka zase nechal vyniknout pouze rychlého Vasilevského.

15:33
    Miller opět na ledě, Tampa přežila dlouhé oslabení bez úhony.

15:54
    Stamkos krásně bekhendem uvolnil Millera, jeho nedůrazné zakončení ale zblízka bezpečně lapil Hutton.

16:11
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Buffala.

16:37
    Point elegantně přepustil puk pro Kučerova a jeho zadovka záhy vybídla ke skórování Hedmana. Švédský obránce z druhé vlny těsně minul bránu.

17:10
    Johnson podržel kotouč až do útočného pásma, jeho ránu však Hutton dobře viděl a zasáhl.

17:40
    Dohromady jsme v první třetině viděli už 30 střeleckých pokusů!

17:54
    Reinhart vyhodil kotouč až na tribuny Amalie Areny, je tu ještě jedna komerční přestávka v první třetině.

18:13
    Sabres právě vstřelili branku!
    Překvapivě je to Buffalo, které se ujímá vedení. Nahození RASMUSE DAHLINA od modré čáry si nakonec našlo cestu až za Vasilevského, který měl zakrytý výhled. Asistence: Zach Bogosian a Jack Eichel.
    18:13 Rasmus DAHLIN - 0:1

19:10
    Domácí se ihned vrhli do útoku, ale dorážka Cirelliho letěla vedle.

19:35
    Na druhém konci byla střela Shearyho sražena nad bránu obráncem Stralmanem.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

První třetinu možná trochu překvapivě vyhráli hokejisté Buffala, kteří se dostali do vedení po trefě obránce Rasmuse Dahlina od modré čáry. Několik dalších možností pak měli hráči na obou stranách, ale gólmani už ve střelecky bohatém utkání další kotouč za svá záda nepustili.

Střely na branku v první třetině: Tampa 15 – 17 Buffalo.

20:01

20:27
    První lajna Tampy Bay se okamžitě snaží usadit v útočném pásmu.

20:38
    Pozornost brankáře Huttona vyzkoušel Johnson, gólman Buffala byl úspěšný.

21:03
    Nejaktivnější střelec Buffala Eichel na druhé straně otestoval Vasilevského, následovat bude buly v jeho blízkosti.

21:24
    Černák zajímavě vypálil bez přípravy, ale jeho ránu srazil Hutton za branku.

21:50
    Nadějná pozice se rýsovala pro Skinnera. Ten ale z ostrého úhlu měl problém trefit odkrytou část branky.

22:35
    Hunwick zase v obranném pásmu jen jednoduše ometl kotouč o mantinel a Buffalo zatím sází na pečlivou obranu.

23:14
    Dopředu vyrazili Beaulieu se Sobotkou, prvně jmenovaný mohl vypálit z dobré pozice, ale měl zablokovanou hůl.

23:42
    Třetí formace Sabres drží kotouč u Vasilevského, ale ruský gólman zatím ojedinělé pokusy vyráží.

24:20
    Hraje se v poměrně slušném tempu, oba týmy střídají rovnou do hry.

24:41
    Ristolainen si několikrát vyměnil za brankou puk s McCabem, Buffalo plynule dostalo puk do útočné třetiny.

24:58
    Hutton přerušuje hru po střele Kučerova z levého křídla.

25:16
    Další nabídku do útočného pásma Eichel nezpracoval, a tak hrají před Huttonem borci Lightning.

25:43
    Záhy se však pro puk musel vrátit do vlastního pásma Palát, ale po jeho rozehrávce vypálil nebezpečně Miller.

26:05
    Spoustu prostoru měl nyní v blízkosti branky rozjetý Cirelli, ale Hutton špičkou betonu dokázal udržet puk před brankovou čárou.

26:32
    Do střelecké pozice se dostával nyní Joseph, ale rána z otočky jen prosvištěla brankovištěm.

27:00
    Mittelstadt postupoval s Reinhartem do situace dva na jednoho, zvolil však střelu nad branku.

27:25
    Kotouč v ochranné síti nad brankou Vasilevského.

27:37
    Pěkné sólo prakticky přes celé hřiště zakončil Kučerov střelou mimo.

28:05
    Skinner vybojoval puk ve středním pásmu, bekhendem uvolnil Eichela, jenž se dostal až do blízkosti Vasilevského, ale v tísni nedokázal lépe zakončit.

28:30
    Hra se rychle střídá před oběma brankami, Beaulieuova rána nyní nedolétla až k Vasilevskému.

29:11
    Vasilevskij nyní za brankou hodně zariskoval při rozehrávce, ale prošlo mu to.

29:34
    Buffalo ale začalo lépe bránit střední pásmo a nepouští útočníky Tampy do častého ohrožení Huttonovy svatyně.

29:56
    Josephovu ránu z dálky si Hutton dokázal pohlídat.

30:30
    Bogosian nyní při střele zlomil hůl, i tak jsou teď Sabres v útočném pásmu o něco živější než soupeř.

31:10
    Tampa právě vstřelila branku!
    Tohle je proto pro Buffalo hodně kruté. Do rychlého přečíslení vyjela dvojice Johnson – Kučerov a druhý jmenovaný NIKITA KUČEROV po přihrávce svého parťáka ranou bez přípravy propálil Huttona nad lapačku. Stý bod pro Kučerova v sezoně! Asistence: Tyler Johnson.
    31:10 Nikita KUČEROV - 1:1

31:54
    Uvidíme, jak moc inkasovaný gól nyní zatřese se sebevědomím Buffala.

32:16
    Schylovalo se k bitce mezi Larssonem a Gourdem, ale rukavice hokejisty Tampy Bay zůstaly na svém místě, tudíž na trestnou půjde jen hráč Buffala.

32:16
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Johan Larsson – 2 min., hrubost).

32:32
    Cenné vteřinky nastřádal cestou do útočného pásma Rodrigues.

32:55
    Hráči Tampy se nyní dostali do ofsajdu, ani jejich přesilovka zatím moc nebezpečná není.

33:31
    Vhodný moment ke střelbě prováhal Hedman, Hutton se pak zapotil o něco později proti Stamkosovi a Palátovi.

34:04
    Neskutečný zákrok Huttona proti Kučerovovi, který na zadní tyči mířil do téměř odkryté branky.

34:34
    Hutton hrdinou okamžiku, i díky němu se Buffalo ubránilo poslednímu oslabení.

34:34
    Opakované záběry však prokazují, že proti Kučerovově střele pomohla Huttonovi více než cokoliv jiného branková konstrukce.

34:55
    Mittelstadt zle dotíral na Černáka, který si však se situací dokázal poradit.

35:20
    Palát vyrazil ve dvojici s Pointem do rychlého přečíslení a po ráně druhého jmenovaného zazvonilo břevno!

35:54
    Záhy byl Kučerov zahnán v útočném pásmu a ani svou zadovkou už nikoho ze spoluhráčů nenašel.

36:27
    Lightning jsou sice výrazně střelecky aktivnější než soupeř ve druhé třetině, otočka Eichela kolem brány si ale také říkala o pozornost.

36:54
    Ránu Josepha nyní Hutton viděl a odrazil ji do rohu.

37:34
    Hraje se poměrně dlouho bez přerušení, ale povětšinou ve středním pásmu.

38:04
    Stralman nyní téměř zastavil v obranné třetině a počkal až mu spoluhráči dostřídají.

38:32
    Pominville vysokým obloučkem vyhazuje do středního pásma, Buffalo střídá.

38:49
    Hedman hledal zadovkou před brankou Paláta, ten byl dobře pokrytý.

39:11
    Hráči Buffala toho již mají plné zuby a jen krátkými obloučky vyhazují puky z pásma.

39:30
    Sergačjov zkusil ještě vypálit od modré čáry, ale byl to zablokovaný pokus.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tampa Bay se ve druhé třetině vypořádala s dobrým nástupem Buffala do hry a po trefě Kučerova dokázala vyrovnat. Stejně tak má zatím navrch i střelecky, ale Hutton stále živí naději, že by Buffalo po třech prohrách v řadě mohlo nyní konečně zabrat.

Střely na branku: Tampa 29 – 23 Buffalo.

40:01

40:08
    Krátce po úvodním buly přerušuje hru Hutton.

40:20
    Kučerov vypálil od modré čáry, Hedman zkoušel dorážet, ale oba pokusy podržel Hutton.

40:36
    Další snahu Lightning přerušil ofsajd.

41:10
    Palátovu střelu nepustil z pravého kruhu na Huttona švédský bek Dahlin.

41:31
    Nepříjemné nahození Reinharta vyrazil svými betony Vasilevskij.

42:04
    Buffalo se ocitá zkraje třetiny pod mírným tlakem Tampy a jeho hráči vyhodili opět jen na icing.

42:07
    Point vyhrál buly, rána Černáka ale byla sražena vysoko nad bránu.

42:45
    Point s Kučerovem by se našli snad i poslepu, tentokrát jejich manévry ale nevyústily v žádnou šanci.

43:20
    Stralmanovo bekhendové nahození vyrazil Hutton.

43:54
    Tampa opět přitlačila Sabres před jejich bránu, Pominville se nakonec zmohl jen na další icing.

43:54
    V největší šanci předchozích momentů pálil Killorn, ale přesouvající se Hutton proti němu stačil zakročit.

43:58
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Zach Bogosian – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

44:30
    Rodrigues opět dělá při oslabení hodnotnou práci a osvobodil svůj tým.

45:01
    Po tvrdém hitu od Ristolainena se těžce zvedal Kučerov, ale přece jen už zamířil na střídačku.

45:35
    Bogosianův trest zatím utíká hostům rychle, Tampa vepředu moc nehrozí.

45:57
    Další úspěšný výhoz Rodriguese znamená konec přesilovky Tampy Bay.

46:31
    Naopak Vasilevského prověřili v rychlém sledu Skinner a Eichel, ale skóre je stále nerozhodné.

46:55
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Erik Černák – 2 min., podrážení).

47:12
    V oslabení ale ujel Stamkos a bekhendem trefil tyč!

47:50
    Skinner sice na chvilku udržel pásmo, ale McDonagh definitivně osvobodil Tampu. Oba týmy zatím brání oslabení naprosto suverénně.

48:24
    Domácí fanoušci si nyní žádali odpískání faulu na Hedmana, ale vyslyšeni nebyli.

48:46
    Cirelli ujel v oslabení středem hřiště a byl faulován Ristolainenem.

48:46
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Rasmus Ristolainen – 2 min., podrážení).

49:11
    V tuto chvíli už hrají domácí přesilovku po návratu Černáka na led.

49:25
    Ale hosté zatím bez problémů posílají všechny kotouče do středního pásma.

49:57
    Až teď to byl Point, který úspěšně najel do útočného pásma. Tampa zde ale dlouho nevydržel a kotouč zase loví domácí mužstvo ve vlastní třetině.

50:19
    Ránu Kučerova zastavil Hutton.

50:47
    Buffalo už hraje v plném počtu, Tampa ale pořád v útočném pásmu.

51:08
    Teď už ale Eichel podstoupil rychlostní souboj se Sergačjovem a zkouší vybojovat pro svůj tým pozici v útočné třetině.

52:04
    Sledujeme dlouhý úsek hry bez přerušení, ke střelbě se teď oba týmy dostávají o něco hůře.

52:17
    Až střela Stralmana trochu vyrušila Huttona z klidu, byla ovšem před brankou tečována mimo.

52:40
    Sobotka si zkusil u mantinelu obhodit Sergačjova, ale byla to neúspěšná snaha.

53:01
    Coburnovu střelu z levého kruhu viděl Hutton na poslední chvíli, přesto zasáhl.

53:15
    Hutton předvedl další úspěšný zákrok, rozhodčí už opět musí před brankou krotit rozjitřené vášně.

53:33
    Hunwick špatně rozehrál ve vlastím pásmu, ale Point místo střely ještě hledal lépe postaveného Kučerova, leč bezúspěšně.

53:43
    Signalizované vyloučení, ale zatím svádí pěstní souboj na ledě Point se Skinnerem.

53:43
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Brayden Point – 2 min., držení).

54:03
    Cirelli hledal ve středním pásmu nastartovaného Stamkose, ale byl to nepřesný pas.

54:11
    Záhy už má puk ve své moci Vasilevskij.

54:18
    Hned po buly zkusil štěstí ranou z kruhu Reinhart, ale Vasilevskij v klidu zasáhl.

55:02
    Jinak ani tohle není početní převaha, která by diváky zvedala ze sedadel.

55:28
    Ristolainen při střele zlomil hůl, Tampa Bay ubrání i toto oslabení.

55:56
    Hedman drží kotouč za brankou a čeká až dostřídá elitní formace Lightning.

56:21
    Stamkosovi trval přechod útočné modré o něco déle, Kučerov se tak dostal do ofsajdu.

57:04
    Buffalo se podle defenzivního nastavení nejspíš spokojí i s remízou po šedesáti minutách, Tampa se naopak snaží rozhodnout.

57:45
    Dahlin bedlivě strážil Kučerova u modré čáry, přesto v útočném pásmu zkoušel ještě zakončovat Cirelli.

58:11
    Zničehonic teď po rychlém přechodu do útoku Stamkos oslovil Millera, jeho prudký projektil zachytil do lapačky Hutton.

58:33
    Sheary dojel odražený kotouč, ale jeho nahození před branku už moc vzruchu nezpůsobilo.

59:00
    Poslední minuta normální hrací doby a vypadá to, že vítěze v ní neurčíme.

59:23
    U mantinelu houževnatě bojují Ristolainen s Larssonem a trochu šetří čas.

59:42
    Johnson ještě nebezpečně hledal před brankou hůl Kučerova, ale ten tečoval mimo.

59:58
    Ještě jedno zakázané uvolnění Buffala, 2,2 vteřiny před koncem třetí části hry.

60:00

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Oba týmy už mají po bezgólové třetí třetině jistý bod, v prodloužení si zahrají o ten bonusový.

Tampa má zatím v prodloužení bilanci 5:3, Buffalo šesti výher a šesti porážek.

60:01

60:03
    Po úvodním buly jde puk na hokejky Tampy.

60:41
    Point se snažil umotat v rychlostním souboji Eichela, ten s ním vydržel.

61:02
    První zákrok tak má Vasilevskij, který si poradil s pokusem Mittelstadta.

61:30
    Dahlin opatrně najel do útočného pásma, ale postrádá zde rychlost.

62:05
    Sabres stále v útoku a postupně dostřídávají.

62:44
    Stále vidíme v podání hostů velké taktické šachy, nicméně minimum střel.

62:51
    Do brejku tak spěchal Johnson, ale v závěru mu došly síly.

63:17
    Také Eichel jen vyvezl puk do středního pásma.

63:30
    Mohlo být hotovo. Dopředu šli do šance Hedman s Kučerovem. Nakonec se ke střele z dobré pozice dostali oba dva, ale Hutton stále drží naděje Sabres na výhru.

63:30
    Celou situaci ještě vyšperkovala šarvátka před Huttonem.

63:30
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Nikita Kučerov – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Rasmus Ristolainen – 2 min., hrubost).

64:02
    Dvakrát v rychlém sledu mohl rozhodnout Hedman, ale ani jednou v úniku na fenomenálního Huttona nevyzrál.

64:35
    Hosté na kotouči, Eichel ještě zkoušel uvolnit Skinnera, ale marně. Z rychlé protiakce pálil Killorn mimo.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Nerozhodlo ani 60 minut, ani prodloužení, uvidíme tak samostatné nájezdy.

Samostatné nájezdy začínají.

1. série
    1:0
    Steven STAMKOS proměňuje přesnou střelou pod břevno.

1. série
    1:0
    Jack EICHEL neproměňuje. Zkusil po forhendové kličce zasunout puk k tyči, ale neuspěl.

2. série
    1:0
    Brayden POINT neproměňuje. Rychlý nájezd, ale tyčka zachránila Buffalo.

2. série
    1:0
    Casey MITTELSTADT neproměňuje.

3. série
    2:0
    Nikita KUČEROV proměňuje. Kučerov vymíchal Huttona a krásnou kličkou rozhoduje o druhém bodu pro nejlepší tým NHL.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Tampa Bay Lightning.
    Rozhodující nájezd proměnil STEVEN STAMKOS.

Bodyčky: 16:18

Díky za pozornost a mějte se fajn. (04:38:18)

Radek Barkman

Branky a nahrávky: 32. Kučerov (T. Johnson), rozh. náj. Stamkos – 19. Dahlin (Bogosian, Eichel)