Chrudim – FTZS Liberec 13:0 (kon.) | Uherské Hradiště – Olympik Mělník 4:7 (kon.) | VŠB-TU Ostrava – Slavia 2:6 (kon.)
Česká Lípa – Helas Brno 3:2 (kon.)
FC Démoni Česká Lípa
3:2 (1:1)
Helas Brno
Pátek 22.02.2019, 20:30 • Sportovní hala Česká Lípa • 1. Futsal liga • 17. kolo

Skončilo utkání, ve kterém asi zaslouženě vítězí domácí. Utkání bylo celkem vyrovnané, ale domácí měli asi o kousek více štětí a chuti po vítězství. (22:11:49)

40
    Hosté tále hrají power-play, vyrovnat se jim však nedaří.

40
    Ovčačík jen těsně minul branku.

39
    Hosté se snaží vyrovnat z power-play.

37
    Žlutý kartonek si za svůj faul vykoledoval hostující Cupák.

35
    Démoni právě vstřelili branku!
    Svou třetí asistenci v zápase si připisuje Švec, když jeho centr prošel až na zadní tyč, kde ho uklidil do branky PETR ZAPLETAL.

35
    Švec našel ve středu hriště Semeráda, který se nerozpakoval a vystřelil přesně k pravé tyči Konečného branky.

34
    Helas Brno právě vstřelil branku!
    Hoté se dostali o protiútoku, který zakončil do prázdné branky TOMÁŠ PROKEŠ.

32
    Po dlouhé době vzrušení, když nám hráči zahráli zvonkohru, Havrda po rohu trefuje krásnou střelou z první břevno Konečného branky, následně zazněla v rozmezí deseti vteřin branková konstrukce branky hostí znovu a hned v zápětí se rozezněla tyčka i za zády Kirova.

31
    Poslední minuty se nesou né moc záživném duchu, šanci jsme dlouho ani na jedné straně neviděli.

26
    Úžasný zákrok nám předvedl Konečný, když Kotek střílel už do prázdné branky po přihrávce Havrdy, se dokázal Konečný zázračne vytáhnout nohou a vyrazil míč.

24
    Na druhé straně se následně uvolnil Havrda a centroval před brankou, Rott jeho nabídku nevyužil a pouze promáchl.

24
    Špička šel sám na Kirova, prostřelil ho, pro něj boužel jeho střela jen těsně mijí branku domácích.

23
    Začátek drůhé půle se vede ve stejném duchu jako první poločas, domácí jsou více ve hře, do šancí se ale nedostávají.

21

Sokončil první poločas, po kterém je stav vyrovnaný více ze hry mají domácí, ale velkých šancí jsme vyděli na obou stranách poskromnu.

20

20
    Domácí ostřelují branku hostí, jejich střeli jsou však nepřesné.

Matyáš Bláha

Branky: 7. Havrda (Švec), 35. Semerád (Švec), 35. Zapletal (Švec) – 14. Ovčačík, 34. Prokeš (Cupák)

Karty:   14. Semerád (CLI) – 37. Cupák (HEL)

FC Démoni Česká Lípa: Kirov, Sochůrek – Rott(C), Hrubý, Bažant, Fichtner, Švec, Havrda, Zapletal, Havlásek, Kotek, Semerád
    Helas Brno: Konečný, Mykytjuk – Ovčačík, Cupák, Štolba, Špička, Zatloukal, Prokeš, Poul, Lukšija, Mužík,

Rozhodčí: Šmíd, Kresta – Mollinger