Pampuch Liberec – Wizards Praha 5:7 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 6:5 (kon.) | Rapid Ústí n/L – Oxyworld Baník Chomutov 6:3 (kon.)
Legie Příbram – Boca Chotěboř 3:2 (kon.) | Jablonec n/N – České Budějovice 3:6 (kon.)
FK GMM Jablonec nad Nisou
3:6 (1:3)
Dynamo PCO České Budějovice
Pátek 22.02.2019, 20:30 • Sportovní hala Jablonec nad Nisou • 2. Futsal liga západ • 18. kolo

Jablonec dnes hrál těžkopádně, Budějovice naopak tvrdě, přímočaře a chuť hrát a odvést si ze severu Čech 3 body z nich přímo sálala. Zápas měli celou dobu plně pod kontrolou a důrazně ukázali, že o první místo a postup do nejvyšší soutěže se budou bít do posledních sil. Domácí navíc přišli o Holického, který se ke konci zápasu zranil. Rozsah jeho zraněný a zda bude moci nastoupit v dalších zápasech zatím nevíme. Děkuji Vám za pozornost a přeji pěkný zbytek večera. (21:53:37)

39:22
    Jablonec nad Nisou právě vstřelil branku!

Domácí se prosazují ještě jednou. Rychlou kombinací Masaříka a Mečíře se dočkali čestného gólu.

36:48
    Dynamo právě vstřelilo branku!

Šestý gól Budějovic byl krásným obrazem dnešní hry. Jablonec se snažil prosadit křečovitým stylem, Budějovice se ujali balonu a rychlou kombinací se dostali až k Masaříkovi, který neodhadl balon a musel pak tahat balón ze své branky dnes už po šesté.

35:40

Domácí se přeci jen dočkali snížení. Nádhernou kombinaci převedl Petr Mečíř s Tomášem Mazánkem. Dvakrát si vyměnili balon, rozebrali hostující obranu a snižují tak na 2:5.

34:19
    Domácí stále statečně bojují a snaží se vyvinout tlak. Není to však dnes ono. Jejich hra je křečovitá.

31:53
    S Jabloncem to vypadá stále hůře. 8 minut do konce prohrávají o 4 branky a teď si navíc po dvou rychlých faulech připsali 5. akumulovaný faul.

30:19

Budějovice opět ukázali svou chuť hrát. Hned, jak se dostali k balonu, předvedli rychlou kombinaci na jejímž konci byla dělovka Hačky, který se nemýlil.

30:03
    Domácí teď dlouho hrají v 5 v poli a Budějovice zavřeli na jejich polovině. Měli několik šancí, ale žádnou tutovku.

26:43
    Domácí teď krásně sehráli hru v 5 a Masařík našel před bránou Matěje Mečíře. Ten ale bránu netrefil.

26:25
    Domácí si berou oddechový čas.

25:30
    Domácí to střídavě zkouší v 5 a zase se vrací do 4, když jsou u balonu Budějovice. Hra má tempo, ale žádnou nebezpečnou situaci jsme neviděli.

23:32
    Domácí to zkouší v 5 v poli.

22:49

Domácí sice vstoupili do druhé půle aktivněji, ze 4. gólu se ale radují Budějovice. Situaci vzal do svých rukou Benát, který důrazem vybojoval balón a tvrdou umístěnou střelou nedal Masaříkovi sebemenší šanci.

20:55
    Domácí začali velmi aktivně. Na tým přišel úplně jiný tým a už se dostali do 2 velkých šancí. U druhé si míč na prsa krásně zpracoval Holický. Z otočky ale pálil vedle.

20:01

Budějovice přijeli hrát s neuvěřitelnou chutí a nasazením. Domácí prakticky za celý první poločas nestihli nabrat tempo, aby se hostům vyrovnali. Pokud chtějí bodovat, budou muset do druhé půle, která začne zhruba v 21:17, pořádně zabrat.

20:00

18:48
    Sledujeme poklidnější pasáž zápasu a první půle se nám pomalu chýlí ke konci.

Jan Mejsnar

Branky: 17. Mazánek, 36. Mazánek, 40. Mečíř – 1. Radouch, 1. Radouch, 16. Pouzar, 23. Benát, 31. Hačka, 37. Peterek

Karty:   17. T. (GJN)

FK GMM Jablonec nad Nisou: Masařík, Holický, Haunold, Mečíř P., Mazánek T., Kraus, Mečíř M., Hypius, Mazánek M., Jirák
    Dynamo PCO České Budějovice: Jasenský, Pouzar, Benát, Lengyel, Hačka, Peterek, Jasanský, Radouch, Hrbáč

Rozhodčí: Černý Ondřej, Cílek Martin