Zlín – Bohemians 1905 0:2 (kon.) | Olomouc – Příbram 2:0 (kon.) | Karviná – Teplice 1:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Jablonec 1:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
1:0 (0:0)
FK Jablonec
Sobota 23.02.2019, 17:00 • Adidas Aréna, Mladá Boleslav • FORTUNA:LIGA • 22. kolo

Ode mě je to pro dnešek z Mladé Boleslavi vše, děkuji Vám za pozornost. Hezký zbytek víkendu! (19:04:10)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 6:11. Rohy: 8:12.
    Doležal domlouvá rozčíleným jabloneckým fanouškům, ti se poprali

Utkání je u konce, Mladá Boleslav se raduje díky pozdní trefě z výhry 1:0, a na jaře tak stále zůstává neporažena! Sledovali jsme poměrně atraktivní utkání, v prvním poločase byl po většinu hrací doby aktivnější Jablonec, který ale řadu svých šancí neproměnil. Po přestávce se hra vyrovnala, domácím prospěla střídání, Mešanović s Buchou projev Středočechů výrazně oživili. Rozhodující moment se nakonec udál ve třetí nastavené minutě, kdy síť za záda Vlastimila Hrubého rozvlnil Tomáš Přikryl, a rozjásal tak Adidas Arénu.

90+4
    90+3. Tomáš PŘIKRYL - 1:0

90+3
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelné, mladoboleslavští fotbalisté se z poslední akce dnešního zápasu dostávají do vedení! Z rohového kopu domácí nic nevytěžili, jejich nápor ale ještě pokračoval. Velkou měrou se na této trefě podílel Pavel Bucha, který se dostal do vápna a vypálil. Jeden z obránců Jablonce sice míč odvrátil, jenže jej poslal pouze k nehlídanému TOMÁŠI PŘIKRYLOVI, který střelou na bližší tyč propálil Hrubého.

90+2
    Bucha společně s Mešanovićem ještě pro Mladou Boleslav vybojovali jeden rohový kop. Povede se domácímu týmu v závěru skórovat?

90+1
    Bogdan Vatajelu postupoval vstříc otevřené defenzivě Mladé Boleslavi. Nevyřešil to vůbec dobře, jeho centr se do hrací plochy nevešel o pořádný kus.

90
    Nastavovat se budou tři mnuty.

89
    Další akci hostujícího celku zastavilo ofsajdové postavení Martina Doležala. Hrotový útočník Jablonce toho dnes moc nepředvedl, o zaměstnávání soupeřovy obrany se starali jiní.

88
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Rafael Acosta, přichází Dominik Pleštil.

87
    Na druhé straně o sobě po několika minutách dal vědět také Jablonec, když Acosta posílal míč do běhu pro Doležala, kterého ke střele nepustil bránící Takács.

86
    Komličenko se u postranní lajny nádherně zbavil napadajícího Břečky, poté si položil ještě Považance. Jeho narážečka s Mešanovićem už úspěch nepřinesla, míč odkopl Hovorka.

85
    Tohle musí skončit gólem, domácí právě spálili obrovskou tutovku! Pavel Bucha se se štěstím prodral do vápna, sám ve vápně se na to konto zjevil Přikryl, jenže z pár metrů branku vysoko překopl.

84
    Jakub Fulnek hledal k přední tyči si nabíhajícího Nikolaje Komličenka, který se dral k hlavičce, balon si ale ve vzduchu našel hostující gólman Hrubý.

83
    Žlutou kartu dostává Marek Matějovský (FK Mladá Boleslav).
    Žlutou kartu dostává Michal Trávník (FK Jablonec).

82
    Matějovského pas nalezl za obranu si sbíhajícího Mešanoviće, kterého do pokutového území nepustil Holeš. Nápor Mladé Boleslavi ale ještě nekončí.