Ottawa – Columbus 0:3 (kon.) | Detroit – Minnesota 2:3 (kon.) | Chicago – Colorado 3:5 (kon.)
Calgary – Anaheim 2:1 (kon.) | Vegas – Winnipeg 3:6 (kon.) | Buffalo – Washington 5:2 (kon.)
NY Rangers – New Jersey 5:2 (kon.) | St. Louis – Boston 2:1 (2:1 po s.n.) | Dallas – Carolina 0:3 (kon.)
Columbus – San Jose 4:0 (kon.) | Florida – Los Angeles 6:1 (kon.) | Nashville – Colorado 0:5 (kon.)
Florida Panthers
6:1 (1:1, 3:0, 2:0)
Los Angeles Kings
Sobota 23.02.2019, 23:10 • BB&T Center, Sunrise • NHL

38:00
    Šestatřicet sekund si domácí zahrají dvojnásobnou přesilovku. Oscar Fantenberg zasáhl před brankou Huberdeaua hokejkou do obličeje a bude společně s Forbortem trpět na lavici hanby.

36:36
    Domácí celek měl dlouhou výhodu a hned po ní bude hrát přesilovku. Derek Forbort dostane po komerční pauze dvě minuty za podražení a domácí si zahrají čtvrtou přesilovku.

31:27
    Alex Iafallo se od levého mantinelu dostal až před Luonga, ale zblízka se mu nepovedlo zakončit. Hra bude následně pokračovat přesilovkou Kings, dvě minuty dostává za nedovolené bránění Jonathan Huberdeau.

22:50
    Austin Wagner dostával nabito mezi kruhy, ale jeho tvrdá rána skončila na bránícím hráči. Do útoku tak šel domácí celek, která vybojoval přesilovku. Alex Iafallo hákoval.

18:39
    Vincent Trocheck za brankou Kings skvěle vybojoval kotouč, ale Drew Doughty mu dal hokejku mezi nohy a podrazil jej. Panthers tak čeká druhá přesilovka v utkání.

04:36
    Poprvé v utkání se bude vylučovat. Florida byla v útoku a Sean Walker naprosto zbytečně fauloval. Dostává dvě minuty a domácí mají přesilovku.

David Panuška

Branky a nahrávky: 12. Trocheck (Dadonov), 34. Huberdeau, 39. Barkov (Yandle, Hoffman), 40. Yandle (Barkov, Huberdeau), 47. J. McGinn, 47. McCoshen (Brouwer, Borgström) – 14. D. Brown

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Yandle, Ekblad, Pysyk, Weegar, McCoshen, Brown – Huberdeau, Barkov, Vatrano – Hawryluk, Trocheck, Dadonov – Hoffman, Sheahan, Malgin – J. McGinn, Borgström, Brouwer.
    Los Angeles Kings: Quick (47. J. Campbell) – Forbort, Doughty, Fantenberg, Roy, Phaneuf, Walker – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Kovalčuk, J. Carter, Lewis – Leipsic, Kempe, Toffoli – Clifford, Amadio, Wagner.

Rozhodčí: Furlatt, Rooney – Sericolo, Baker