Wolfsberger – Rheindorf Altach 0:0 (kon.) | Admira – Wacker 3:0 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
0:0 (0:0)
SC Rheindorf Altach
Sobota 23.02.2019, 17:00 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakouská Bundesliga • 19. kolo

Máme za sebou jen velmi průměrné utkání, které skončilo dělbou bodů za bezbrankovou remízu 0:0. Oba celky se sice v prvním jarním zápase snažily, avšak do gólových šancí se prakticky nedostávali a logicky jsme tak nemohli vidět žádný gól. (18:55:15)

90+4

90+4
    Po centru do vápna se hosté tlačili do poslední šance, jenže byl mávaný a pískaný ofsajd a dnes se tak už nic nestane.

90+4
    Žlutou kartu dostává Nemanja Rnić (RZ Pellets Wolfsberger AC), který ve snaze získat balon kopl do hlavy Christiana Gebauera.

90+3
    Ve třetí minutě nastavení kopali domácí další roh, opět z něj nic nevytěžili.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Již běží poslední minuta hry, u balonu jsou teď hosté, kteří budou rozehrávat z vlastní poloviny po faulu na Emira Kariće.

89
    Jenže po centru do vápna v pohodě zasáhl hostující gólman Kobras.

89
    Pokus Marcela Ritzmaiera byl zblokovaný na roh.

89
    Ještě tady bude přímý kop pro domácí celek. Opět je to palebná pozice.

87
    Po nákopu do vápna padl k zemi nyní Grbic, jenže pokutový kop se nepíská.

85
    Andreas Lienhart to teď zkusil z velké dálky. Jeho pokus se ale mezi tři tyče nevešel.

83
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Manfred Fischer, přichází Marco Meilinger.

82
    Jenže přímý kop zastavil zeď a nic z toho tedy opět nebude.

81
    Teď tu bude přímý kop pro domácí celek. Je to zajímavá pozice na přímou střelu.

79
    Nadále sledujeme boj ve středu pole. Oba celky se sice očividně snaží, skóre se ale nemění.

77
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Stefan Nutz, přichází Samuel Yves Oum Gouet.

74
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Mërgim Berisha, přichází Adrian Grbic.