Eupen – Waregem 2:3 (kon.) | Cercle Brugge – Oostende 2:2 (kon.) | Waasland-Beveren – Kortrijk 2:6 (kon.)
Mouscron – Lokeren 1:0 (kon.)
Royal Excel Mouscron
1:0 (0:0)
Sporting Lokeren
Sobota 23.02.2019, 20:30 • Stade Le Canonnier, Mouscron • Belgická liga • 27. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:29:46)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 9:2.

Favorizovaný Mouscron se na dnešním vítězství hodně natrápil. V prvním poločase se moc šancí na obou stranách neudálo. Do druhého poločasu vstoupili hosté s lepším nasazením. První branku ale vstřelili domácí, když zcela osamoceně na zadní tyči zakončoval Taiwo Awoniyi. Lokeren mohl vyrovnat o pět minut později. Knowledge Musona neproměnil pokutový kop a v dalších šancích se nedokázali prosadit ani ostatní hráči Lokerenu. Utkání tak vítězí domácí celek, za který podali skvělé výkony Taiwo Awoniyi a Manuel Benson.

90+4

90+4
    Nemanja Antonov udržel míč v rohu soupeře a vybojoval na sebe faul.

90+3
    Lokeren chtěl rozjet akci po delším míči za obranu. Hostující hráč ale fauloval a je z toho útočný faul, který vyhovuje domácím.

90+1
    Střela, kterou vyslal z dálky Nemanja Antonov, skončila mezi diváky za brankou.

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Manuel Benson, přichází Nemanja Antonov.

88
    Další příležitost pro navýšení skóre měl Manuel Benson, jeho střelu dokázali hosté zablokovat na roh.

87
    José Francísco Cevallos posílá míč do šestnáctky soupeře, ani tento centrovaný míč však žádného hráče nenašel.

85
    Střídání v týmu Sporting Lokeren: ze hřiště odchází Tracy Mpati Bibuangu, přichází Jakub Řezníček.

84
    Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Taiwo Awoniyi, přichází Frantzdy Pierrot.

84
    Naopak na druhé straně centroval z levé strany záložník Lokerenu a jen málo chybělo k vyrovnání.

83
    Mohlo být hotovo! Nikola Gulan poslal do vápna krásný centr, ten se snažil usměrnit za záda brankáře Taiwo Awoniyi. Jeho tečovaný pokus o vstřelení další branky skončil nad.

81
    Rozjetou akci hostů zastavil dobrým obranným zákrokem do autu Marko Bakić.

80
    Sérii dvou po sobě jdoucích centrů do vápna předvedli hráči Lokerenu, kteří se snaží vyrovnat. Ani jeden centr však nenašel správného hráče.