Utrecht – Excelsior 0:0 (kon.) | Sittard – Heerenveen 2:4 (kon.) | Zwolle – Graafschap 0:3 (kon.)
Breda – Groningen 0:0 (kon.)
FC Utrecht
0:0 (0:0)
SBV Excelsior
Sobota 23.02.2019, 18:30 • Stadion Galgenwaard, Utrecht (NED) • Nizozemská Eredivisie • 23. kolo

Z napínavého, leč bezbrankového utkání, je to vše. Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký zbytek sobotního večera. Na viděnou. (20:27:30)

V příštím kole zavítá sedmý Utrecht na půdu pátého Heraclesu. Dvanáctý Excelsior doma přivítá vedoucí PSV.

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 9:1. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:12.

Nic dalšího už se však nestane. Druhý poločas, jenž se proměnil v hru na jednu bránu, nakonec stejně jako ten první branku nepřinesl. Utrecht svého soupeře místy doslova drtil, se skvěle chytajícím Damenem si ale dnes nevěděl rady. Ve dvou případech pak skončil balon na brankové konstrukci. Excelsior, jenž se s narůstajícím časem měl pouze k zoufalým odkopům, tak nakonec uhájil cenný bod. Pro domácí je však remíza rozhodně ztrátou.

90+5

90+4
    Rozhodčí píská faul na Gustafsona a uděluje Messaoudovi žlutou kartu.

90+4
    Další útočná akce Utrechtu přišla vniveč. A to v době, kdy se rozbíhá poslední minuta nastavení.

90+3
    Fotbalistům Excelsioru se nyní daří držet balon na polovině soupeře. Jev ve druhém poločase prakticky nevídaný...

90+2
    Nepřesná rána v podání jednoho z domácích borců. Míč si staví Damen a s odkopem rozhodně nikterak spěchat nebude.

90+1
    Excelsior po rohu odkopává míč, Utrecht má po chvíli k dispozici vhazování.

90+1
    Rozhodčí Gozubuyuk nastaví utkání o čtyři minuty.

90
    Po obranném zákroku van der Meera budou domácí zahrávat další roh.

90
    Rozhodčí přerušuje hru, na hřišti jsou totiž dva míče. Nic, co by domácím aktuálně hrálo do karet.

89
    Vysoký padáček směřující do velkého vápna si stáhl do rukavic Damen.

88
    Po delší době si zahrál s míčem domácí brankář Jensen. Teď už ale opět útočí Utrecht.

88
    Excelsior se dlouhým odkopem osvobozuje a vteřiny plynou...

87
    Hra kočky s myší pokračuje. Další přízemní rána je sražena na roh.

87
    Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Marcus Edwards, přichází Dogucan Haspolat.

86
    Utrecht kopal roh, akrobatické zakončení přes hlavu v podání jednoho z jeho hráčů se však neujalo – balon skončil vysoko nad břevnem.