Bayern – Hertha 1:0 (kon.) | Freiburg – Augsburg 5:1 (kon.) | Mohuč – Schalke 3:0 (kon.)
Mönchengladbach – Wolfsburg 0:3 (kon.) | Düsseldorf – Norimberk 2:1 (kon.)
Fortuna Düsseldorf
2:1 (0:1)
1. FC Norimberk
Sobota 23.02.2019, 18:30 • Esprit Arena, Düsseldorf • Německá Bundesliga • 23. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:28:36)

Sledovali jsme utkání mezi Fortunou Düsseldorf a Norimberkem, který končí výhrou domácích 2:1. Celý zápas ovlivnila situace ze 4.minuty, kdy Pereira dostal červenou kartu za nesmyslný faul. Nicméně hosté vstřelili branku, když se v 41.minutě krásně trefil Lowen. Hosté skvěle bránili až do 63.minuty, kdy si vlastní branku vstřelil Ewerton. Vítěznou trefu domácích obstaral domácí kapitán Ayhan, který si naskočil na skvělý centr Stogera. Dusseldorf se posouvá na dvanácté místo, Norimberk zůstane po 23.kole poslední.

90+4

90+3
    Fortuna zahrává zřejmě poslední roh v utkání. Pro Norimberk téměř neřešitelná situace.

90+2
    Žlutou kartu dostává Ewerton (1. FC Norimberk).

90+1
    Rozhodčí Stegemann se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby. Norimberk tak má ještě nějaký čas.

90
    Žlutou kartu dostává Tim Leibold (1. FC Norimberk).

89
    Fortuna drží míč na polovině hřiště a vůbec nikam nespěchá. Tohle už pro domácí vypadá velmi dobře.

88
    Fortuna se ubránila a je velice blízko důležitému vítězství.

87
    Tu zakončil střelou Valentini, nicméně jeho pokus tečuje jeden z domácích hráčů.

86
    Lukebakio fauloval jednoho z hostujících hráčů. Norimberk má zajímavou standardní situaci.

85
    Esprit Arena je ve varu. Domácí hráči nadále pokračuje v útočné hře, aby nedali soupeři naději.
    84. Kaan AYHAN - 2:1

84
    Düsseldorf právě vstřelil branku!
    A máme tady obrat domácí Fortuny! Autorem branky je KAAN AYHAN, který si krásně vyskočil na skvělý míč od Kevina Stögera a přesným zakončením nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci. Asistence: Kevin Stöger.

83
    Fortuna bude rozehrávat volný přímý kop z levého křídla. Domácí fanoušci dávají o sobě pořádně vědět.