Poruba 2011 – Motor ČB | 3:4 (kon.) | | | Ústí n/L – Havířov | 5:4 (po pr.) | | | Benátky n/J – Slavia | 3:5 (kon.) |
Frýdek-M. – Prostějov | 4:1 (kon.) | | | Litoměřice – Kadaň | 14:0 (kon.) | | | Vsetín – Přerov | 4:2 (kon.) |
Třebíč – Kladno | 5:3 (kon.) |
Ottawa – Columbus | 0:3 (kon.) | | | Detroit – Minnesota | 2:3 (kon.) | | | Chicago – Colorado | 3:5 (kon.) |
Calgary – Anaheim | 2:1 (kon.) | | | Vegas – Winnipeg | 3:6 (kon.) | | | Buffalo – Washington | 5:2 (kon.) |
NY Rangers – New Jersey | 5:2 (kon.) | | | St. Louis – Boston | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Dallas – Carolina | 0:3 (kon.) |
Columbus – San Jose | 4:0 (kon.) | | | Florida – Los Angeles | 6:1 (kon.) | | | Nashville – Colorado | 0:5 (kon.) |
Pardubice – Zlín | 6:4 (po nadst. prodl.) | | | Kometa Brno – Havířov | 3:5 (po nadst. prodl.) | | | Kobra – Sparta | 2:6 (po nadst. prodl.) |
Technika Brno – Warriors Brno | 1:2 (po pr.) | | | Vsetín – Olomouc | 6:2 (po nadst. prodl.) | | | Třinec – Vítkovice | 2:4 (po nadst. prodl.) |
HK MD Šumperk – Přerov | 2:4 (1:2 po n.s.n.) | | | Tábor – Havlíčkův Brod | 4:2 (po nadst. prodl.) | | | Kladno – Slavia | 5:3 (po nadst. prodl.) |
Jihlava – Žďár n/S | 5:3 (1:0 po n.s.n.) | | | Liberec – Plzeň | 2:6 (po nadst. prodl.) | | | HC Litvínov – Mountfield HK | 1:5 (po nadst. prodl.) |
K. Vary – Chomutov | 4:8 (po nadst. prodl.) |
Salzburg – Sparta | 6:2 (po nadst. prodl.) | | | Jihlava – Přerov | 0:3 (3:2 po n.s.n.) | | | Kladno – Mountfield HK | 5:9 (po nadst. prodl.) |
Plzeň – Třinec | 1:2 (1:2 po n.s.n.) | | | Slavia – Kometa Brno | 5:6 (2:3 po n.s.n.) | | | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod | 3:5 (po nadst. prodl.) |
HC Litvínov – Vítkovice | 2:3 (po pr.) | | | Liberec – Vsetín | 12:0 (po nadst. prodl.) | | | K. Vary – Olomouc | 5:1 (po nadst. prodl.) |
Č. Budějovice – Pardubice | 1:0 (po pr.) | | | Žďár n/S – Zlín | 4:1 (po n.s.n.) |
Řisuty – Děčín | 5:6 (kon.) | | | Nymburk – Kolín | 2:3 (kon.) | | | Bílina – Klatovy | 3:4 (po pr.) |
Sokolov – Kobra | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Vrchlabí – Dvůr Králové n. L. | 2:3 (kon.) | | | Letňany – Jablonec n/N | 0:5 (kon.) |
Kopřivnice – SHK Hodonín | 3:5 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Orlová | 4:2 (kon.) | | | Pelhřimov – Havlíčkův Brod | 5:10 (kon.) |
David Servis – Mor. Budějovice | 2:6 (kon.) | | | Tábor – Žďár n/S | 1:4 (kon.) | | | Nový Jičín – Opava | 5:4 (po pr.) |
Slaný – Černošice | 4:9 (kon.) | | | HC Baník Sokolov B – Nejdek | 2:2 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Boskovice | 5:6 (kon.) |
Čerti Ostrov – Cheb | 2:8 (kon.) | | | HC TNP Praha – Kobra Praha B | 12:1 (kon.) | | | Lev Benešov – Poděbrady | 2:5 (kon.) |
Veselí nLuž. – HC Vajgar | 6:7 (kon.) | | | Strakonice – Č. Krumlov | 4:6 (kon.) | | | HC Rokycany – Třemošná | 13:1 (kon.) |
HC Turnov – HC Varnsdorf | 7:4 (kon.) | | | Kroměříž – Uničov | 6:7 (po pr.) | | | Uh.Brod – Blansko | 9:1 (kon.) |
Krnov – Rožnov p. R. | 6:2 (kon.) | | | SK Karviná – Bohumín | 6:2 (kon.) | | | Rakovník – Mělník | 2:8 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Rosice | 12:3 (kon.) | | | Studénka – H. Benešov | 8:4 (kon.) | | | V.Popovice – Čáslav | 3:4 (kon.) |
Lomnice n/P – Gepardi Jablonec | 3:4 (po pr.) | | | Hvězda Praha – Žižkov Praha | 8:1 (kon.) | | | HC Domažlice – Klatovy | 2:3 (kon.) |
Studénka Sledge – SHK Mustangové | 5:4 (kon.) | | | Zlín sledge – HC Sparta Praha Sledge | 2:0 (kon.) |
Benátky n/J B – Kolín B | 2:8 (kon.) |
Tango Klatovy – AHC Dynamo | 2:4 (kon.) | | | HC 2009 Nýrsko – Marsy Klatovy | 4:4 (kon.) | | | HC Čápi – HC Vizi | 2:7 (kon.) |
Poběžovice – Tomahawk | 3:1 (kon.) |
Klášterec nO – Louny | 1:5 (kon.) |
konec
HC Lední Medvědi Pelhřimov
5:10
(0:4, 2:5, 3:1)
BK Havlíčkův Brod
57:52
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., hákování).
|
|
45:19
|
Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kaminsky – 2 min., hákování).
|
|
33:55
|
Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Votápek – 2 min., sekání).
|
|
26:03
|
Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Šáňa – 2 min., vysoká hůl).
|
|
18:20
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2 min., podrážení).
|
|
14:58
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Přidal – 2 min., hákování).
|
|
08:21
|
Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Dominik Kasalý – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
Branky a nahrávky:
26. Adam (Kosnar), 37. Votápek (Kasalý), 47. Votápek (Kaminsky), 48. Kříž (Kosnar), 57. Kopic (Kasalý) – 3. Třetina (Přidal, Milfait), 4. Matušík (Milfait), 4. Chlubna (Ludvík), 7. Kuchta (Chlubna, Kozlík), 23. Matušík (Milfait, Vala), 31. Voříšek (Milfait), 32. Kozlík (Kuchta), 36. Voříšek (Třetina, Milfait), 40. Milfait (Třetina), 41. Ludvík (Kopic)
Rozhodčí: Reich – Axman, Bohuněk
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Lední Medvědi Pelhřimov:
Chaloupek (Urban) – Kasalý, Kellner, Kříž, Klus – Šáňa, Piš, Hladonik, Sigmund, Kosnar, Adam, Votápek, Kasalý, Kaminsky, Kopic, Kazimir
Náhradníci:
Trenér:
BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Semrád, Kopic, Kulhánek, Vala, Šmíd, Michálek, Třetina, Přidal, Milfait, Matušík, Voříšek, Kuchta, Kozlík, Chlubna, Ludvík
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Semrád, Kopic, Kulhánek, Vala, Šmíd, Michálek, Třetina, Přidal, Milfait, Matušík, Voříšek, Kuchta, Kozlík, Chlubna, Ludvík
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Reich – Axman, Bohuněk
Diváci:
Daniel Lhotský