Prostějov – Uh. Brod 7:0 (kon.) | Ústí n. L. – Dobrovice 4:0 (kon.) | Sokolov – Chrudim 1:2 (kon.)
Brno – Vyškov 5:1 (kon.) | Pardubice – Ústí n/O 5:1 (kon.) | Táborsko – Varnsdorf 1:1 (kon.)
Vlašim – Velvary 0:0 (kon.) | Jihlava – Skalica 1:2 (kon.)

60
    Mohlo být srovnáno, rozhodčí nařídil pokutový kop pro Chrudim, ovšem Jaroslav Beláň si věděl rady, skóre se nemění!

55
    Sokolov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DAVID ŠTÍPEK.

46

45+1

17
    Obrovská šance pro Sokolov! Po rohovém kopu se do zakončení dostal Petr Glaser, ten ale trefil pouze tyč!

1

Zdravím všechny fanoušky fotbalu. Na programu je generálka před jarní částí druhé nejvyšší soutěže a trochu netradičně na sebe narazí dva celky ze stejné ligy. Sokolov vyzve Chrudim, hrát se bude na přírodním trávníku v Blšanech.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Štěpán Slovák

Branky: 55. Štípek – 72. Ujec, 75. Ujec

FK Baník Sokolov: Belaň – Mejdr, Ševčík, Stropek, Dvořák II – Machek, Hlavatý – Štípek, Glaser, Vávra – Holek
    MFK Chrudim: 1. poločas: Mrázek – Řezníček, Drahoš, Vencl, Hlavsa – Kesner, Kopecký, Sixta, Froněk – Vašulín, Rybička 2. poločas: Mrázek – Krčál, Rendla, Vencl, Mastík – Sulík, Langr, Čáp, Kraják, Dostálek – Ujec