Senica – Žilina 0:1 (kon.) | Trnava – Dunajská Streda 3:1 (kon.) | Sereď – Slovan Bratislava 0:1 (kon.)
Podbrezová – Ružomberok 0:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Trenčín 3:1 (kon.) | Michalovce – Nitra 0:0 (kon.)
ŠKF Sereď
0:1 (0:1)
ŠK Slovan Bratislava
Sobota 23.02.2019, 14:00 • Štadión pod Zoborom (Nitra) • Niké liga • 20. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

ŠKF iClinic Sereď

Sereď je momentálně na šestém místě tabulky. Jarní část mu zatím nevychází, oba svoje zápasy prohrál. V sobotu ho čeká vedoucí tým slovenské nejvyšší soutěže Slovan Bratislava. Bude to pro hráče Sereďu těžké utkání, uvidíme jak se na něj připraví.

Slovan je jednoznačně na prvním místě tabulky s jedenácti bodovým náskokem. Mají v týmu nejlepšího střelce soutěže. Tím je Slovinec Andraz Sporar s 16 zásahy. Slovan kráčí za titulem a neměl by pro něj být problém ani sobotní zápas se Sereďem.

Vzájemné zápasy

22.09.18 FL Slovan Bratislava Sereď 2 : 1
    30.01.16 PK Slovan Bratislava Sereď 1 : 2

ŠKF iClinic Sereď: Nwolokor – Adekuoroye, Ba Tidiane, Hučko, Kuzma, Lačný, Menich, Michalík (C), Morong, Pankarican, Spehar
    Náhradníci: Penksa – Bilas, Dybala, Ivan, Lukacik, Mečiar, Ulrich

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Bajric, Bozhikov (C), Cavric, de Kamps, Drazic, Holman, Medveděv, Moha, Sporar, Sukhotsky
    Náhradníci: Šulla, Strelec, Cmiljanic, Nono, Guzmics, Rabiu, Stangl,

Rozhodčí: Ziemba P. – Weiss, Jenčura (všichni Svk).

1

1
    Už to mohlo být 0:1 pro Slovan, hlavička mířila jen těsně mimo branku.

2
    Sereď hraje v červených dresech, Slovan je v modrém.

3
    První roh pro Slovan.

4
    Sukhotsky rozehraje další rohový kop.

4
    Domácí se brání co to jde, čelí už třetímu rohu, během dvou minut.

6
    Hráči v červených dresech se ubránili a přešli na soupeřovu polovinu.

7
    Kuzma fauloval.

8
    Následná standardka skončila za čárou, gólman domácích bude odkopávat.

9
    Ofsajd zastavil akci domácích.

10
    Moha si pomohl faulem, aby zastavil unikajícího hráče. Obešlo se to bez karty.

11
    Příliš dlouhý centr, odkopávat bude Greif.

13
    Domácí spíše jen nakopávali míč, a tak může hrát Slovan.

14
    Obrovská šance Sporara, který šel sám na brankáře, Nwolokor dokázal míč vyrazit.

15
    Zajímavá standardní situace pro domácí.

16
    Špatný signál a míč končí až v zázemí, následuje odkop od brány.

18
    Střela Adekuoroyeho mířila hodně mimo branku.

19
    Nwolokor chyboval, ale vzápětí svoji chybu odčinil, když dokázal vyrazit střelu Sporara.

20
    Další ofsajd odpískaný domácím.

20
    Michalík vidí první žlutou kartu zápasu.

22
    Pěkná kombinace hostů, nakonec míč dokázala obrana nastřelit o útočníka a bude tedy rozehrávat gólman.

24
    Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
    Nádherná akce hostů! Tři rychlé přihrávky a ANDRAZ SPORAR střílí gól!

26
    Slovan stále u míče, Čavrič si obhodil dva hráče a vystřelil, jeho rána však mířila vedle.

28
    Hosté jsou zatím jednoznačně lepším týmem na hřišti.

29
    Hráči Sereďe byli po delší době na půlce soupeře, o míč však přišli a byl tu protiútok, který na poslední chvíli hasili stopeři domácích.

30
    Rohový kop pro Slovan Bratislava.

32
    Ze země se těžce zvedal hráč Slovanu a musel být ošetřen.

34
    Morong trefil Sporara a vidí po právu žlutou kartu.

36
    Slovan kombinuje na své polovině.

37
    První rohový kop pro domácí.

38
    Pankarican poslal míč na zadní tyč, Medveděv odhlavičkoval na další roh.

38
    Tentokrát to obrana už zvládla. Odkopávat bude Greif.

40
    Domácí ožili před koncem prvního poločasu a snaží se o vyrovnání.

41
    Hosté dobře brání. Už čekají na konec prvního poločasu.

43
    Spehar se snažil dostat míč před bránu, ale Greif mu míč nakonec stihl ukrást do svých rukavic.

44
    Hučko centroval před bránu, trefil prvního hráče, a tak akce skončila.

45
    Ještě volný přímý kop zhruba z poloviny hřiště. Ten však hosté rozehráli velmi lehkomyslně.

45+1
    Hlavní rozhodčí nastavil jednu minutu.

45+1

Slovan vede zaslouženě po prvním poločase 0:1, připravil si mnohem víc příležitostí a domácí mohou být rádi, že je podržel gólman Nwolokor. Uvidíme co si pro nás přichystali hráči do druhého poločasu.

Druhý poločas začne přibližně v 15:03.

46

46
    Druhá žlutá karta pro kapitána domácích. Pro Michalíka hodně rychle skončil druhý poločas.

49
    Hra konečně pokračuje po menších protestech domácích hráčů na druhou žlutou kartu.

51
    Slovan na polovině soupeře vybojoval standardní situaci.

52
    Moha poslal střelu jen těsně nad branku.

54
    Sukhotsky vhazoval na půlce.

55
    Po delší době se na soupeřovu půlku dostali také domácí, ale o míč přišli po menší chybě.

57
    První střídání. Odchází Špehar a místo něj přišel Mečiar.

58
    Slovan nikam nespěchá, hraje v klidu. Snaží se míče rozehrát.

59
    Lačný přistrčil ve vápně obránce, musel mu být zapískán nedovolený zákrok.

61
    De Kamps zůstává po souboji ležet na zemi.

62
    Hráči v modrých dresech si rychle vyměňují míč.

63
    Sporar při zakončení trefil místo míče obránce.

64
    Žlutou kartu vidí nakonec jen Sporar za svůj útočný faul. Chvíli to vypadalo i na žlutou pro Tidianeho Ba, ale ten ji nakonec unikl.

66
    Medveděv viděl žlutou kartu za svůj faul.

68
    Slovan Bratislava trochu polevil v tempu, více dovolí soupeři.

69
    Mečiar rozehrál rohový kop na bližší tyč, kde si s ním poradila obrana hostů.

69
    Nicméně je tu další roh pro domácí.

70
    Ale úplně stejná situace a Moha v klidu odkopl míč do bezpečí.

71
    Odchází Holman a přichází Strelec. Jedná se o první střídání na straně Slovanu.

72
    Medveděv odcentroval z pravé strany, k hlavičce se dostal střídající Strelec, ale Nwolokor míč bez problémů chytil.

73
    Dražic vidí žlutou kartu, svého soupeře si podržel přímo před rozhodčím.

74
    Menich centroval z pravé strany, bude z toho roh.

74
    Obrana hostů je však zatím vždy na správném místě.

75
    Bajric je dalším hráčem Slovanu, který vidí žlutou kartu.

76
    Hra je v posledních minutách dost rozkouskovaná, což svědčí spíše domácím.

77
    Dnešní zápas sleduje 723 diváků.

78
    Moha nedokázal odcentrovat. Hráči k němu ihned přistoupili.

79
    Velký závar před domácí brankou, nakonec dokázali odkopnout a Lačný byl faulován.

80
    Střídání na straně domácích. Kuzma má odpracováno, nahradí ho Ulrich.

82
    Tentokrát Moha poslal dobrý prudký centr na zadní tyč. Sporar však míč netrefil ideálně.

83
    Slovan střídá také. Guzmics jde na plac, naopak z něj odchází Dražic.

84
    Poslední střídání pro domácí. Lačný končí, na hřiště jde Ivan.

86
    Domácí vybojovali rohový kop.

88
    Centr z pravé strany odvrátili hráči v červených dresech.

88
    Střelu Mohy vyrazil Nwolokor.

90
    Slovan má k dispozici již sedmý roh.

90+1
    Krátká rozehra, pak centr do vápna, ale Sporar zahodil další šanci. Do brejku šli domácí, nicméně obrana hostů brejk zlikvidovala.

90+2
    Standardní situace pro Slovan.

90+2
    Poslední střídání dnešního zápasu. Čavrič odchází, přichází Cmiljanic.

90+3
    Vhazování na polovině hřiště.

90+4

Zápas je u konce, Slovan vítězí 0:1. O svém vítězství rozhodl v prvním poločase, kdy se trefil Sporar. Poté si vypracovali hosté ještě spoustu dalších šancí, které však nedokázali proměnit. Hned v úvodu druhého poločasu dostal druhou žlutou kartu kapitán domácích Michalík a musel jít předčasně do sprch. Slovan početní výhody nevyužil, naopak domácí byli aktivnější. Na výsledku se však nic neměnilo. Děkuji za pozornost a příště na shledanou. (15:54:10)