Leeds – Bolton 2:1 (kon.) | West Brom – Sheffield Utd. 0:1 (kon.)
West Bromwich Albion
0:1 (0:1)
Sheffield United
Sobota 23.02.2019, 18:30 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Championship • 34. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního večera! (20:31:43)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 7:1. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 2:3.

Dnešní velice zajímavé utkání končí vítězstvím hostujícího Sheffiledu, který se dostal do vedení již ve 14. minutě, když hlavičkou na vzdálenější tyč skóre otevřel Dowell. Domácí se po brance zvedli a dokázali si vytvořit několik slibných šancí, ale nedokázali mnohokrát ohrozit branku Sheffieldu. Ve druhém poločase se scénář opakoval, domácí se hnali za vyrovnáním, i když sice měli několik zajímavých šancí, tak gólman hostů Henderson žádnou branku nepustil a vyrovnání nedovolil.

90+5

90+5
    Ve velké šanci se ocitl Galye, který dostal míč do vápna a střílel z voleje, ale skvělý gólman hostů ho vychytal a přibližuje svůj tým k vítězství.

90+4
    Sheffiled se opět dostal k míči vepředu, kde se ho snažil o nejdéle udržet, hostům se podařilo vybojovat autové vhazování.

90+3
    Po útočném faulu se k míči dostanou domácí, kteří mají posledních pár okamžiků na srovnání.

90+2
    Hosté jsou nyní za roh neskutečně vděční, s rozehrávkou vůbec nespěchají a dávají si na čas.

90+1
    Už to málem bylo, po levé straně se dostali hráči West Bromu do vápna, ale opět se nedostali do zakončení a akce tak končí bez ohrožení branky, kterou střeží Henderson.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 5 minut!

90
    Velmi nadějná akce hostů končí střelou, do které se položil jeden z bránících hráčů Sheffiledu.

89
    Do konce utkání zbývá posledních pár minutek, domácí ztrácí balón a vyrovnání se tak stále více a více vzdaluje.

88
    West Bromwich a jejich další akce, která byla vedena po pravé straně je zastavena čárovým rozhodčím, který s pomocí hlavního signalizuje ofsajd.

87
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Livermore, přichází Edwards.

86
    Gibbs zastavil únik hostů po pravé straně odkopem míče do zámezí, hosté rozehrávají autové vhazování.

85
    Gayle se dostal do další šance, když zakončoval z vápna, ale ani jeho pokus v brance Sheffiledu neskončí. Skvěle zasáhl Henderson.

84
    Žlutou kartu dostává Rodriguez (West Bromwich Albion).

84
    Domácí slavili branku, ale rozhodčí je ihned zastavil, všiml si totiž, že jeden z hráčů West Bromu hrál ve vápně rukou.