Kolín nad Rýnem – Sandhausen 3:1 (kon.) | Bochum – Kiel 1:3 (kon.) | Darmstadt – Dynamo Drážďany 2:0 (kon.)
St. Pauli – Ingolstadt 1:0 (kon.)
FC Sankt Pauli
1:0 (0:0)
FC Ingolstadt 04
Sobota 23.02.2019, 13:00 • Millerntor-Stadion • 2. německá Bundesliga • 23. kolo

90+4
    Další naprosto zbytečná žlutá karta za simulování. Domácí fotbalisté šli do přečíslení, Waldemar Sobota poté nepochopitelně upadl na hranici šestnáctky!

90+1
    Thorsten Röcher se na hřiště dostal dvacet minut před koncem. Nejprve viděl žlutou kartu za simulování, v tuto chvíli zastavil rodící brejk soupeře rukou a hlavní rozhodčí mu ukazuje druhou žlutou kartu, Röcher musí předčasně do sprch!

86
    Žlutou kartu dostává Ryo Mijaiči (FC Sankt Pauli).

84
    Žlutou kartu dostává Enver Cenk Şahin (FC Ingolstadt 04).
    73. Žlutá karta

73
    Thorsten Röcher je na hřišti teprve minutu, přesto už viděl žlutou kartu. Střídající hráč se probíjel obranou soupeře, následně upadl a dožadoval se odpískání pokutového kopu. Hlavní rozhodčí mu tohle neuvěřil a celou situaci posoudil jako simulaci!
    63. Žlutá karta

63
    Žlutou kartu dostává Daniel Buballa (FC Sankt Pauli).
    58. Žlutá karta

58
    Žlutou kartu dostává Christopher Buchtmann (FC Sankt Pauli).
    45. Žlutá karta

45
    Žlutou kartu dostává Marvin Knoll (FC Sankt Pauli).

Štěpán Slovák

Branky: 54. Meier

Karty:   45. Knoll (SNP), 58. Buchtmann (SNP), 63. Buballa (SNP), 86. Mijaiči (SNP), 90+4. Sobota (SNP) – 73. Röcher (ING), 84. Şahin (ING)   90+1. Röcher (ING)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 2:10. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 19:13.
    FC Sankt Pauli: Himmelmann – Zander, Hoogma, Avevor, Buballa – Sobota, Knoll, Zehir (81. Carstens), Dæhli (85. Mijaiči) – Buchtmann (74. Schneider) – Meier
    Náhradníci: Mijaiči, Lankford, Neudecker, Kalla, Brodersen, Carstens, Schneider

FC Ingolstadt 04: Tschauner – Paulsen, Kotzke, Mavraj, Otávio – Kerschbaumer (76. Kutschke), Krauße, Träsch – Pledl (67. Şahin), Lezcano, Kittel (72. Röcher)
    Náhradníci: Buntič, Neumann, Şahin, Gaus, Röcher, Kutschke, Gimber

Rozhodčí: Rohde – Unger, Lechner