Wellington Phoenix – Sydney 0:1 (kon.) | Melbourne Victory – Melbourne City 1:1 (kon.)
Wellington Phoenix FC
0:1 (0:0)
Sydney FC
Sobota 23.02.2019, 07:35 • Wellington Regional Stadium • Australská A-League • 20. kolo

Domácí se nakonec nedokázali dostat do nějakého souvislejšího závěrečného tlaku a nakonec prohrávají těsným rozdílem, kdy se Sydney dokázalo prosadit pokutovým kopem. Druhý poločas nám již tolik fotbalové krásy nepřinesl a spíše jsme mohli sledovat tuhý boj s spoustou faulů. (09:35:08)

90+8

90+8
    Již tři minuty se hraje mimo nastavený čas, ale to jen kvůli tomu, že v nastaveném čase probíhalo ošetřování.

90+5
    Rufer vystřelil ze střední vzdálenosti, ale jeho pokus nebude vyrovnávací.

90+5
    Hostujícímu celku to nakonec příliš nevadilo, neboť ušetřili další cenné vteřiny.

90+4
    Žlutou kartu dostává Rufer (Wellington Phoenix FC).

90+3
    A byl tu další rychlý protiútok, který je nakonec přerušen hvizdem hlavního arbitra. Důvodem byl faul na Le Fondreho, který si nabíhal středem hřiště. Hráči se diví, proč hlavní sudí neponechal raději výhodu.

90+3
    Hráč je již za pomezní čarou a můžeme pokračovat v posledních dvou minutách nastavení.

90+1
    Nastavuje se pět minut nad rámec druhého poločasu. Nyní se však nehraje a je ošetřován hostující hráč po předchozím rychlém protiútoku.

90
    Wellingtonu se vůbec nedaří dostat do tlaku a nyní musel čelit dalšímu protiútoku, který už byl hodně nebezpečný. Míč již putoval do branky, ale obránce jej dokázal vykopnout mimo.

89
    Rychlý útok po levé straně nakonec velmi rychle eliminuje obrana domácích. Těm už mnoho času nezbývá.

87
    Dlouhý a vysoký centr před branku. Redmayne vyskočil nejvýše a chytá míč. Avšak je u toho kontaktován a nyní souboj v pokleku rozdýchává.

87
    Brosque vidí žlutou kartu a bude chybět svému celku v dalším ligovém zápase.

86
    Střídání v týmu Sydney FC: ze hřiště odchází Caceres, přichází De Silva.

85
    Dlouho tam s ním nepobyli a již se musí rychle bránit útoku soupeře. Ten hrozil z pravé strany, ale nakonec nedošlo k zakončení.

84
    Hostům se podařilo dostat míč až před branku svého soka a nyní se snaží držet míč na této straně, jak jen to bude možné.

82
    Domácí se dostali do svého dalšího zakončení a Redmayne opět má míč ve své moci. Zakončení domácích postrádá nějaké překvapení a většinou jsou to střely, které nemohou ohrozit výrazněji brankáře.

81
    Urputný boj o míč na hranici šestnáctky, nakonec míč vyplaval do volné prostoru a je tu prostor pro další střídání hostí.

79
    Domácí si rozehráli míč na krátko, ale nakonec neslaví úspěch se svým záměrem a bude následovat odkop od branky Sydney.