Dukla Praha – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 1:1 (kon.) | Hr. Králové – Plzeň 2:3 (kon.)
Jablonec – Bohemians 1905 0:4 (kon.)
FK Jablonec
0:4 (0:2)
Bohemians Praha 1905
Neděle 24.02.2019, 14:00 • Areál Břízky - UMT • Juniorská liga – Čechy • 19. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (15:53:38)

Střely na branku: 2-9
    Střely mimo branku: 7-3
    Rohové kopy: 3-6
    Žluté karty: 3-2

Je dobojováno! Hosté ve druhém poločase soupeře téměř k ničemu nepustili. Pražané po zásluze berou všechny tři body, domácí dnes trápilo zakončení, hostující brankář Kouba si za celý zápas připsal pouhé dva zákroky!

90+1

90
    Jablonečtí fotbalisté přišli o míč jen těsně před velkým vápnem soupeře. Víc už se v tomto zápase pravděpodobně nestane.

89
    Klokani o míč přišli a museli se rychle vracet s kontrem soupeře! Domácí však z celé situace nedokázali vůbec nic vymyslet.

88
    Utkání se už jen z povinnosti dohrává, u míče jsou hostující fotbalisté, kteří kombinují na polovině hřiště, rozběhly se poslední tři minuty.

87
    Bohemians právě vstřelili branku!
    V úplném závěru je tady čtvrtá branka ze strany pražského týmu, postaral se o ni střídající LE TUAN ANH!

84
    Žlutou kartu dostává Darek Farkaš (Bohemians Praha 1905).

82
    Před malou chvílí se rozeběhla závěrečná desetiminutovka zápasu, hosté vybojovali svůj šestý roh, rozehrávat budou z pravé strany.

80
    O malou chvíli později píská rozhodčí Klíma další faul, tentokráte však na hostující straně, Jablonec bleskově rozehrává.

79
    Žlutou kartu dostává Jan Landfeld (FK Jablonec).

77
    Několik nepřesností na obou stranách ve středu hřiště. Jablonečtí se poté dostali znovu jen do zámezí, vhazovat bude soupeř.

76
    K další vstřelené brance jsou blíže hosté, kteří znovu zakončovali mezi tři tyče. Brankář Richter byl v tuto chvíli pozorný!

74
    Rozhodčí pískal faul ve středu hřiště, domácí fotbalisté bleskově rozehráli, jenže přihrávka byla hodně nepřesná, balón skončil v zámezí.

73
    Zdá se, že o vítězi je rozhodnuto. U míče jsou totiž i nadále fotbalisté pražského celku, kteří kombinují na útočné polovině.

71
    Hosté se o malou chvíli později dostali do dalšího kontru. Tentokráte ale celou situaci nevyřešili nejlépe a o míč přišli.

70
    Pražané se dvacet minut před koncem trefují už potřetí a vypadá to, že definitivně rozhodují o tom, že dnes získají tři body, na konci celé akce byl MICHAL ŠMÍD!