Sampdoria – Cagliari 1:0 (kon.) | Bologna – Juventus 0:1 (kon.) | Chievo – Janov 0:0 (kon.)
Sassuolo – Spal 1:1 (kon.) | Parma – Neapol 0:4 (kon.) | Fiorentina – Inter 3:3 (kon.)
Parma Calcio 1913
0:4 (0:2)
SSC Neapol
Neděle 24.02.2019, 18:00 • Stadio Ennio Tardini, Parma • Italská Serie A • 25. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:58:39)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 6:9. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 7:12.

Je konec! Neapol dnes na hřišti třinácté Parmy excelovala. A nejde ani tak o to, kolik hosté nastříleli gólů... jde o to, jak fantastický výkon to ze strany Neapole byl. Hosté hráli velmi fyzicky náročný fotbal, v podstatě nedávali soupeři ani trochu času na rozehrávku či na kombinaci. I přesto se ale Parma dokázala ve druhé půli trochu dostat do zápasu a kdo ví, jak by to vypadalo, kdyby sudí neodvolal penaltu pro domácí, za stavu 2:0 pro Neapol...

90+4

90+3
    Rozehrávka domácích, hosté ale i za tohoto stavu napadají, neskutečný výkon Neapole.

90+2
    Juraj Kucka (Parma) to ale z velké dálky zkusil, branku však netrefil, za což sklidil pískot diváků.

90+1
    V první nastavené minutě budou mít domácí výhodu volného kopu na polovině soupeře, není to na přímou střelu.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

88
    Asi těžko se dá do závěrečného hvizdu čekat jinou fotbalovou podívanou, než že Neapol si v poklidu pohlídá náskok.

87
    Již se opět hraje, míč míří na polovinu Neapole, hosté v poklidu kombinují.

86
    Domácím trochu „pochodují“ nervy... Simone Iacoponi nyní horlivě diskutuje se sudím, stejně tak i Riccardo Gagliolo, který by si měl dát pozor, má již žlutou kartu.

85
    Žlutou kartu dostává Riccardo Gagliolo (Parma Calcio 1913).

84
    Pro Parmu je výsledek zápasu přece jenom krutý, domácí sice doslova prospali první půli, ale v té druhé se heroickým výkonem soupeři dokázali vyrovnat, jen to nevyjádřili gólově.

83
    Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Jonathan Biabiany, přichází Marcello Gazzola.
    82. Adam OUNAS - 0:4

82
    Neapol právě vstřelila branku!
    Krásnou akci hostů, na jeden dotek, zakončil gólově ADAM OUNAS, který je na trávníku necelé dvě minuty.

82
    Domácí se zkusili dostat k míči, což se jim ale nedaří a naopak hrát mohou hosté.